1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Dungeons & Dragons Turnir, 29.10.2006.

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Sherpa, 21. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

[​IMG]Udruga Red Srebrnog Zmaja i njena sekcija RPG Klub u suradnji sa Klubom Studenata Elektrotehnike i LM Informatikom poziva vas na D&D Turnir, koji će se održati u nedjelju, 29.10.2006. u KSETu!

Raspored

Prijave za igrače otvaraju se u 12:00 i traju do 12:45.
    Igranje počinje u 13:00 i traje do 20:00, sa pauzom od 16:00 do 17:00. Dodjela nagrada i zatvaranje turnira je u 20:30.
    Prijave

Igrači se mogu prijaviti samostalno, ili kao party od 5 do 6 članova.

Igrači koji se prijave samostalno biti će slučajnim odabirom raspoređeni u grupe, dok će igrači koji se prijave kao party igrati zajedno, bez drugih igrača koji se nisu s njima prijavili.

Kotizacija za turnir je 20 kn, a ulaz je slobodan članovima RSZ sa godišnjom članarinom te KSETovcima.

Bodovanje

Nagrade će se dodjeljivati u dvije kategorije: Solo i Party Play. To znači da će igrači koji su se prijavili samostalno biti bodovani individualno na jednoj rang listi sa ostalim solo igračima, dok će oni koji su se prijavili kao party biti bodovani u cjelini kao ekipa na drugoj rang listi sa ostalim partyima.

Ocijenjivati će se roleplay i učinkovitost. Igrači trebaju igrati svoje likove konzistentno, u skladu sa alignmentom, trebaju davati drugima igračima priliku da i oni igraju (ne igrati sami u partyu tako da ostali ništa ne rade), te biti učinkoviti i ekspeditivni. U obje kategorije igrači moraju surađivati i funkcionirati kao ekipa da bi postigli ciljeve zadane avanturom.

Characteri

Igrati će se characteri 8. levela po D&D 3.5 ediciji. Characteri će biti pregenerirani, i ekipe će ih prije igranja dobiti na izbor, te će se igrači međusobno uz pomoć DMa dogovoriti tko će igrati kojega charactera.

Tehnikalije

Kako doći na turnir? KSET se nalazi u sklopu Fakulteta Elektrotehnike i Računarstva u Zagrebu, Unska 3. Ulaz je sa sjeverne strane fakulteta, iz dvorišta.

Tijekom turnira igračima će na raspolaganju biti šank sa povoljnim cijenama, a za vrijeme pauze postoji mogućnost kolektivne narudžbe pizze.

Info

Za detaljne informacije pitajte u ovome topicu , pošaljite mail na exxar( AT )rpgklub.com, ili nazovite 095/9051773.

Vidimo se na turniru!

PREUZETO S FORUMA "RED SREBRNOG ZMAJA"

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Mith i ja smo izrazili želju za sudjelovanjem.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Come on, come all :ninja:

5. kalthir

kalthir woof woof

Bi, ali me je strah da ćeš me strpat u grupu sa nekim nadobudnim osnovnoškolcima koji će doći furajući svoj epix level handbookove.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa zar se nemogu formirat grupe proizvoljno, recimo tu sa Eydisa par likova. Sa voajeri385 druga grupica i tak.

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Randomizacija

8. Aronys

Aronys Pleb

voajeri385? :wtf:

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Molio bi da se u ovakvim temama ne spama... :wtf:

10. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Mith i ja smo izrazili želju za sudjelovanjem.
    mith i ja, mith i ja... a ja i pero, koji si ti seronja shime

11. Belmorn

kaj oces? pitao sam i vas dvojicu, pa ste nesto fantazirali. Mith se jasno izjasnio. naravno da zelim i da vas dvojica idete

12. Psychaki

Psychaki Gost

Zvuči zabavno. Šteta što je tako prokleto rano.

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Podne je prokleto rano? Well, slozio bih se da se volim budit u podne, no hebga, kasnije od toga nikako nemre.

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ajte vi ondak karlofčani dojdite trojica, a ja i sherpa imamo josh jednog l33ka, pa se skubiciramo u jednu OMGAWDGIEVEPIXXPLXNDNREFPALEDINGSLOLZORZZOGMBLIZZANDGIEFBACKLIFEPLXKTHXBAI grupu...keke? :laugh:

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Vjerojatno neamo josh jednog lika... on kako stvari stoje vjerojatno DMa

16. Belmorn

Mith javlja da možda dovuče pojačanje iz Varaždina

17. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Mith javlja da možda dovuče pojačanje iz Varaždina

ocemo onda velku grupu saveznika? nek vas bu 4, ja i sherpa josh uletimo, i idemo sijat smrt...ili smrd...kak vam dodje... :love:

5 je minimum ljudi za prijavit se ko grupa, a 6 maksimum :nice:

18. Belmorn

nas će bit tri... taman za grupu;)

19. Eniyel

Eniyel Vampiruša

I'll be there to, ali necem igrati ^^

20. Belmorn

nas će bit tri... taman za grupu;)
    make that 4...
    znači nas 4+ vaših 2 = 6
    i opet svi sretni...

e, da. bilo bi mi drago da se vas dvojica izjasnite za likove koje ćete igrati, da mi možemo ležernije birat;)

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu