1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Duhovi

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nazgul_rulez, 11. Siječanj 2007..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Postoje li duhovi ?

Da li vam se ikada desilo da ugledate nekoga ili nešto a da to tamo ne bi trebalo biti ?

Ili jeste li ikada vidjeli nešto /nekoga na tren a trenutak kasnije tamo nema nikoga /ničega ?

Vjerujete li da se duše umrlih vraćaju na zemlju odnosno da s nje niti ne odlaze ako im je nešto uskraćeno za života ?

2. Dark knight

Dark knight Novi Član

mislim da postoje duhovi.

gledao sam neku seriju i po uputama probao sam razgovarati sa duhom. :yeah:

i uspio sam nesto sam osjetio povjetatarc,neke šumove...

3. Jenny

Jenny Novi Član

pa moje je mišljenje da duhovi postoje ali da većinom nisu dobro raspoloženi :lol: :yeah:
    :belj:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Noup, josh uvjek sam cist :yeah: :belj:

5. Bunny

Bunny Novi Član

Al' si se ti raspištoljio sa otvaranjem novih topica..Pihh..Dobro..Dobro.. :yeah:
    No..Duhovi..Pa nisam baš uvjerena da postoje duhovi,ali tko zna možda i da..Možda su posvuda oko nas..Wee... :belj:
    I ne slažem se s ovim da su loše raspoloženi..Hmm..Možeš to gledati i ovako,recimo ajde da stvarno postoje duhovi i sad logično bi bilo da ih ima popriličan broj i da su stvarno onda posvuda,eh pa sad da su loše raspoloženi stalno bi nekog proganjali,a to se ne događa baš tako često,što nas vodi do činjenice da je samo manjina tih duhova loše raspoložena,naravno kada bismo vjerovali da postoje. :lol:

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

meni se neki dan dogodilo nesto ful cudno. Vozio sam se doma u busu i u daljini na horizontu sam ugledao avion. Bio je dosta nisko, a ono sto je bilo cudno je to da je stajao na mjestu! :lol: :belj: buljio sam u njega i vukao zamisljenu visinu izmedju njega i jedne zgrade i nekih 20 sekundi je stajao na mjestu. onda je bus nekako zaokrenuo pa sam ga izgubio iz pogleda na 10ak sekundi i kasnije ga vise nije bilo :yeah:
    p.s. nije bio helikopter.

7. Elvenstar

Elvenstar missing

Misliš nešto kao revenant ? :lol:

Ne, koliko ja znam Revenant je leš koji ustaje iz groba :dry: . Mislila sam na to da ljudi tijekom života imaju slobodnu volju, kada umru i dalje im ostaje svijest pa tako i slobodna volja (nadam se). Što bi trebalo značiti da nakon smrti možeš birati da li ćeš još neko vrijeme ostati ovdje kao duša koja luta ili ćeš otići dalje (kud god se već odlazi, ne želim sada ovdje ulaziti u to). Duhovi su obićno duše koje ne mogu prihvatiti da su mrtve ili misle da za života nisu napravili nešto što su trebali ili pak zbog nekog razloga ostaju čuvati svoje bližnje. :yeah:

neko je prevech zabrijo na harrya pottera..

Ok, ovo ću samo izignorirati :belj:.

8. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Al' si se ti raspištoljio sa otvaranjem novih topica..Pihh..Dobro..Dobro.. :lol:

A ono dosadno mi doma :belj: :dry: :lol:

Hmmm ja mislim da duhovi postoje ... jer kako onda objasniti da mi je netko pojeo eurokrem iz friža , a svi koje sam pitao kažu da nisu ...

Isto tako na poslu nestala mi je boca Coca cole od 0,5 l ... svi tvrde da je nisu vidjeli ... :yeah:

Tako da eto imam opipljive dokaze da duhovi postoje ... i da se hrane zemaljskim tvarima a ne nekom tamo plazmom ili kojim qrcem već :lol:

9. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

vjerujem, ali ne samo u smislu da su to oni koji su fizički otišli s ovog svijeta

vjerujem da postoje neka eterična bića koja mi ne možemo ni pojmit, samo nekad
    možemo osjetit kad "prođu"

so crucify me

10. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

kad sam bio manji , jedno vrijeme sam u kuchi na moru jedno 3 tjedna stalno cuo cudne zvukove i jednom kad sam se vracao sa plaze sam na prozoru vidio neku bljedo lice , e nisam mogao spavati danima , i te godine nisam isao na tavan :cocky:

11. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

^ nesto slicno se i meni desavalo
    Ali nisam vidio lice vec pomicanje stvari bez posrednika

I cak sam cuo da me netko zove ali kad sam se okrenuo nije bilo nikoga
    Ama bas nikoga :lol:

I nesto se dogodilo u mojoj sobi
    To pomisanje stvari i stalno osjecanje da me netko gleda :cocky:

12. abominacije

abominacije (/:=D

meni se jednom uchinilo da chujem chudne zvukove iz podruma... mislio sam da su duhovi no to je bio samo moj zatocheni retardirani brat GORBO... hahaha, dobri stari gorbo...

13. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Upravo sam se sjetio da se nekad totalno s cimam , furam ocale i nekad vidim sjenu iza sebe na naocalama (odbljesak kao ) i mislim si valjda je sestra/stara/stari , okrenem se i nikog zivog , totalni cim :cocky:

14. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Nisam nikad vidjela duha :fight:

15. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

od kad citam ovaj topic stalno vidim i cujem duhove po kuci ^^ moram prestat :)

16. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ja mislim da duhovi postoje, u obliku ono, ljudi koji su nasilno umrli ili nisu "završili posao" pa ni neznaju da su mrtvi.. Oni "ljuti" duhovi su vjervoatno full isfrustrirani što ih nitko ne zamjećuje..

Evo jedno pitanje na slićnu temu, kad ste već spominjali vilenjake i duhove u panjevima.. Jeli se itko od vas kada zagledao u nekakvu dasku, drvena vrata ili nešto slićno i vidio u godovima nekakvo izoblićeno, tormentano ljudsko lice? Meni se to puno puta desilo, pogotovo dok sam bio mlađi, pa me navelo na zakljućak da je to možda jedna vrsta pakla, da ti se duša zatoći u nekom drvetu for all eternitiy, pa kad od tebe naprave vrata moš samo buljit u svijet.. :dry: :belj: :dry:

17. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

meni se jednom uchinilo da chujem chudne zvukove iz podruma... mislio sam da su duhovi no to je bio samo moj zatocheni retardirani brat GORBO... hahaha, dobri stari gorbo...

:ave: :yeah: :ave:

You made my day :ninja:

btw Prije par godina sam ucio za maturu u sobi, bilo je negdje oko 3 ujutro. E sad, ispred sobe je hodnik i neki ormaric na kojem stoje casopisi i novine. Tralalla tako ja lijepo ucim fiziku, oko mene apsolutna tisina, kad odjednom cujem kako netko u hodniku okrece stranice. znate onaj zvuk. j♥♥ote led digle su mi se sve dlake na rukama! I tako negdje pola minute. Izadjem van da vidim jel ima koga, naravno nikog. Nakon toga se culo jos par puta i vise nije... Eto to je najblize sto sam ja dozivio sa duhovima.

18. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ja mislim da duhovi postoje, u obliku ono, ljudi koji su nasilno umrli ili nisu "završili posao" pa ni neznaju da su mrtvi.. Oni "ljuti" duhovi su vjervoatno full isfrustrirani što ih nitko ne zamjećuje..

ovo je netko negdje rekao, neznam gdje ni tko, ali svidjelo mi se: "mislite da je mrtvima zanimljiviji ovaj naš, živi svijet nego onaj njihov ?"
    drugim riječima, misliš da bi i ti kao duh ostao na ovom svijetu kojeg si već tolko puta vidio samo zato jer te netko/nekaj naljuti(l)o ?? umjesto da istražuješ taj drugi svijet ?? I think not ..al dobro, sve ovisi o tome dal vjeruješ u zagrobni život, i u kojem smislu :good:

Evo jedno pitanje na slićnu temu, kad ste već spominjali vilenjake i duhove u panjevima.. Jeli se itko od vas kada zagledao u nekakvu dasku, drvena vrata ili nešto slićno i vidio u godovima nekakvo izoblićeno, tormentano ljudsko lice? Meni se to puno puta desilo, pogotovo dok sam bio mlađi, pa me navelo na zakljućak da je to možda jedna vrsta pakla, da ti se duša zatoći u nekom drvetu for all eternitiy, pa kad od tebe naprave vrata moš samo buljit u svijet.. :omg: :belj: :omg:

Roršakove mrlje :belj:

19. Gost

Gost Iluminata Ultima

:think: :ninja: :evil:

You made my day :think:

btw Prije par godina sam ucio za maturu u sobi, bilo je negdje oko 3 ujutro. E sad, ispred sobe je hodnik i neki ormaric na kojem stoje casopisi i novine. Tralalla tako ja lijepo ucim fiziku, oko mene apsolutna tisina, kad odjednom cujem kako netko u hodniku okrece stranice. znate onaj zvuk. j♥♥ote led digle su mi se sve dlake na rukama! I tako negdje pola minute. Izadjem van da vidim jel ima koga, naravno nikog. Nakon toga se culo jos par puta i vise nije... Eto to je najblize sto sam ja dozivio sa duhovima.

Duhovi čitali Šekspira. :ninja:

20. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ma prije "moja tajna", "tena" ili "story" :belj:

Podijelite ovu stranicu