1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Dragon Ball

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od jazuji, 18. Prosinac 2006..

1. jazuji

jazuji Novi Član

Zanima me jel ko to gleda i koga to uopće zanima i . . . .

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dbz kao zmajeve kuglice il sam fulao poantu? Uglavnom fora, ali bilo je to davno i nema se tu što više reć.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

DB dobar, DBZ sapunica, DB GT smece

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

DB dobar, DBZ sapunica, DB GT smece

nope...

DB - funny

DBZ - SMEEEEECHE

DB GT - SRAAAAAAAAAAAANJE NA KVADRAT

5. abominacije

abominacije (/:=D

meni je najbolji lik bilo ono perverzno prase obucheno u kinesku odoru s petokrakom na chelu... priceless... how it became popular in the western world is simply beyond me...

6. jazuji

jazuji Novi Član

Dobro ovo je sada malo veliko VRIJEĐANJE tako da bi molio da ne postate ako ne mislite neš pametno postat. I dbz nije smeće, nego Gt samo

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne ovo nije vrjedanje ovo je cista realnost... dbz je zabavan ali je ujedno i sapunica, a pitaj nekog boljeg poznavatelja animea i on ce ti reci sto misli o dbzu :tired:

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dobro ovo je sada malo veliko VRIJEĐANJE

I dbz nije smeće, nego Gt samo

Tko tu koga sad vrijeđa? D00d, chill out :tired:

tako da bi molio da ne postate ako ne mislite neš pametno postat.
    A zašto si onda otvorio ovaj post? Ya know, nisi ga bash konstruktivno postavio :roll:

9. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Sjećam se kad sam gledao Dragon Ball na novoj tv...
    mislim da su apsolutno svi to pratili...
    predobra serija. Šteta što su prekinuli emitiranje baš kad je postalo zanimljivo :(
    Nego, GT ne mogu niti želim komentirat jer sam gledao samo par epizoda na preskokce na satelitu...
    Od likova su mi najdraži učitelj Roshi (iliti Deda Kornjača), Goku, Kuririn i Piccolo.
    Oolong s slike mi je isto bio fora (petokraka). Scena za pamćenje: Ekipa prizove zmaja da ispuni želju, a ovaj zaželi "nošene ženske gaćice". Mislim da ih nije skidao s glave idućih stotinjak epizoda

10. abominacije

e to je taj lik... :dry:

sjecham se jedne od prvih epizoda kad je stalno shlatao bulmu i onda mu je netko od ekipe scastao konstantni proljev... ajme brutalne li serije... :dry:

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ok sam cu rec jednu stvar:Pogle moj avatar! :dry: :nice:

da gledo i gledam, pogodi koji mi je najbolji l33k :dry:

btw DB obican je najbolji i najsmjesniji i najpreverzniji :evil: :cry: :evil:

12. abominacije

you put marquis de sade to shame :dry:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

btw DB obican je najbolji i najsmjesniji i najpreverzniji
    My thoughs exactly :evil:

14. Valhalan

Valhalan Triumphator

DB i DBZ su mi jedan od najboljih serija, DB GT mi se čini f♥♥ked up pa se nisam ni trudio gledat...

15. eclipse24

eclipse24 Novi Član

mmmh anima.. aah. ne ček di smo bili? ah
    dbz mi je isto fora, samo što je kao što neko reće baš sapunica
    sjećam se kad nisam mogao pratit to koje 4 epizode i pričam sa frendicom da mi objasni kaj se sve dogodilo. kad je rekla "e pa goku još uvijek trči" sam znao da su one španjolske jednako kvalitetan način provođenja vremena

16. Ryu

Ryu Novi Član

Nesvidja mi se to vise.. Ali prije je bilo fora

17. Sammael

Sammael Knjižničar

KAAAAAAAAAMEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAMEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ili ti

KOOOOOOOOOOOOOOOOORNJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAACIIIIIIIINUUUUUUUUDAAAAAAAAAAARRRRRRRRR!

18. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Yeah, well. Kame = kornjaca na japanskom. A Kamehameha je bio prvi havajski kralj :great:

(primjetite da Master Roshi uvjek fura havajku)

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

(primjetite da Master Roshi uvjek fura havajku)
    osim kad je u disguiseu na turnirima :laugh:
    *originalni DB, kad je goku otišo na prvi turnir borilačkih vještina, roshi se isto prijavio pod pseudonimom... činimise da je u finalu prvi puta prikazana kamehameha tehnika... :tired: kad je roshi morao to iskoristiti da onesposobio gokua u oozaru formi*

20. Valhalan

Valhalan Triumphator

Pre zakon mi je to šta su na početku DBa bile borilačke vještine u pravom smislu riječi, Kamehameha je bila skoro pa jedina magija, a kasnije svi koriste magije koje uništavaju svijetove x)

Podijelite ovu stranicu