1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Dr. Kalthir savjeti

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od kalthir, 1. Listopad 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. kalthir

kalthir woof woof

Zdravo!

Primjetio sam da na Eydis u zadnje vrijeme dolazi sve više i više mladih, pa mislim da bi bilo korisno da se oni upoznaju sa pojmom masturbacije, i da shvate da se ne moraju sramiti nekih svojih osjećaja. Ujedno, stariji članovi mogu razmjenjivati iskustva, tehnike i savjete! Osobno se bavim masturbacijom već šest godina, pa ako imate kakva pitanja, nemoje se ustručavati pitati! Kasnije ću napisati nešto više o povijesti masturbacije.

Bokić!

2. Psychaki

Psychaki Gost

što je to ? jel' to neka vrsta meditacije :cocky: ?

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovako, imam prijatelja kojega zanima da li se može osljepiti od toga?

I da li može doći do vaginalne infekcije?

4. kalthir

kalthir woof woof

Masturbacija je najiskreniji oblik meditacije! Tijekom masturbacije predaješ se sam(a) sebi u potpunosti! Fokusiraš se na sebe i svoje osjećaje!

5. Psychaki

Psychaki Gost

Swar , znala sam da imaš dioptriju.

Kako se to stanje postiže? Trebam li za to reprogramirati svoj kristal kod osobnog oltara?

6. kalthir

kalthir woof woof

Ovako, imam prijatelja kojega zanima da li se može osljepiti od toga?

I da li može doći do vaginalne infekcije?

To da je slijepoća izazvana masturbacijom je urbani mit! Nikako ne možeš oslijepiti od masturbacije. Doduše, postoji pozitivna korelacija između učestalosti masturbacije i visine dioptrije kod pojedinaca.

Do vaginalne infekcije ne može doći, ako se tvoj prijatelj pridržava osnova tijelesne higijene!

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A ako je u pitanju prijateljica?

8. kalthir

kalthir woof woof

Swar , znala sam da imaš dioptriju.

Kako se to stanje postiže? Trebam li za to reprogramirati svoj kristal kod osobnog oltara?

Postignuti to stanje je vrlo jednostavno! Kada te obuzmu oni osjećaji, samo slijedi svoje srce. Važno je da se ti osjećaš ugodno.

Reprogramiranje kristala je nužno samo ako se pri pokušajima masturbacije dođe u dodir sa problemima. U slučaju problema, najbolje je pitati svoju astralnu projekciju za pomoć.

A ako je u pitanju prijateljica?

Ako je u pitanju frendica, važno je da svoje pokušaje masturbacije snimi, te ih objavi ovdje, kako bi joj dobronamjerni članovi Eydisa mogli pomoći da usavrši tehniku.

9. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

mislim da je to najbolje srocio moj frend koji je rekao nesto ovako pred zenom u ekipi: "Dobar je seks sa zenom, pusenje i sve to da, ali nitko ti ne moze nadomjestiti ona tri zadnja "strokea" kod masturbacije prije nego svrsis"

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Reci frendu da je sljepoća urbani mit!

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Ivane, sljepoca je urbani mit.

12. Psychaki

Psychaki Gost

Kao što znaju svi pravi muškarci koji čitaju Men's Health.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Već mi je neugodno ali.. može li se cjelodnevnom masturbacijom dostići pon'far?

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Mastrubacija mi kasni već oko 2 tjedna, da li je moguće da sam trudno , ako je odgovor ne , da li je to povezano sa mentalnim odsustvom moga nevidljivog prijatelja (kojeg su btw. ljudi upoznali na pivi neki dan) ?

I pitanje za urbani mit 2 - da li se vođa Nirvane ubio zbog onaniranja i da li ista uzrokuje insomniu?

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Koji su prvi simptomi ove bolesti/devijacije/nastranosti/whatnot?

16. abominacije

abominacije (/:=D

dr.k. hvala vam od srca!

ali potrazhiti chu savjet. naime moj prijatelj (ne 'prijatelj' nego prijatelj, hihi) ishao je trazhiti utjehu u alternativnim nachinima 'samoprosvijetljenja'. tako je svoje spolovilo odluchio gurnuti u prostor izmedju madraca i okvira kreveta. u navedenom je postupku ostao sa shpranjom u spolovilu. u posljednje vrijeme je neutjeshan i potpuno je izgubio vjeru. kako da mu pomognem?

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

kako da mu pomognem?
    pokloni mu dva jastučića od nekog finog materijala (ala baršun ili fils or w/e) uz napomenu da ih koristi umjesto metode koju je pokušao i koja mu je nanijela toliko boli...

18. AlucarD

AlucarD Novi Član

solo veselica, a?
    da, da... čuo sam za to negdje. mislim da je bio na explozivu jednom... kod tatjane "apsolutno" jurić

19. Nea

Nea curica

Dragi Lastane,

da li se mojem prijatelju osušila desnica zbog samo njegovog sretnog vremena ?

:onoz:

20. Seeker

Seeker semi-retired

dr. k, mozete li reci kolika je, statisticiki, prosjecna dnevmna ucestalost te grjesne aktivnost koja nam kvari mladez, i kako sprijeciti tu epidemiju koja se siri i siri.

p.s. savjetujete li Desanku Saklic ili Ljevicu Dlanic?

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu