1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Dolaze Nam Blagdani

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 29. Studeni 2007..

1. Nea

Nea curica

Nije bitno da li slavite Božić, ali Novu godinu slave svi (neki prije neki poslije neki u ljeto :lol: )

Kako planirate ove godine okititi bor? :lol: I samu kuću? Podijelimo ideje pa da unesemo nešto novo u ovogodišnje ukrašavanje. :lol:

Evo jedan suuuper link za pravljenje 3D pahulje :w00t: Jedva čekam vikend da to probam :belj: jednostavno a prelijepo :lol:

Napravi 3D Pahuljicu

2. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Baš sam sad isprobala :cool: nisu ispale tako fancy, ali sam zadovoljna.

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Nekak sam odustao od kupovanja bora jer mi zasvinji cijelu kucu, mozda neki umjetni uzmem eventualno, al i to se mrvi.
    Hitim neke lampice na prozore i to je to :) ... nekako je oslabilo do blagdansko okruzje kod mene, jedino kaj odem kod bake na ručak i zapijem se kad je ponocka sa drustvom :D (nekad sam i isao u crkvu al vise mi se ne da zbog nekih lijevih razloga)

btw . - super link , bash cu probat to jednom prilikom (sad nisam in da mood :) )

4. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

moja stara svake godine nabavi bor visok 2 m i širok isto toliko i na njega hiti 750+ žaruljica sa pripadajućih 300+ kuglica i pizdarija... a jaslice da i ne spominjem...
    božić obično prespavam, al za novu tulumarim ko životinja :cool:

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Yey... :cool:

Sada ce stara pocet pizdit oko kuce i oko kolaca i oko ovog i oko onog... zato ne volim blagdane.

6. Elvenstar

Elvenstar missing

:cool: Ja sam već počela kititi stan :laugh: . Ali čekam 1.12. za pravi zalet :w00t: . [​IMG]

7. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

iskreno, ako će mo u duhu vjere i blagdana, BOLI me briga koliko će bor biti visok i koliko ukrašen, glavno da je tu i da simbolizira ono što bi trebo simbolizirati (iako nisam s time načisto, tako da je ipak samo običaj). Ono što me brine, su Prazniicccciiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

8. Nea

Nea curica

:lol: :lol: :lol: :lol: pa Exx ti se izgubi iz kuće za to vrijeme zbog izrazito hitne potrebe za materijalom za neki rad..diplomski možda? :w00t:

:laugh: Mela i ja napravile svoju prvu pahuljicu i super je :w00t: jednostavno, lako i brzo... jedva ček ma sutra da kupim srebrni i zlatni kolaž i sprejeve iste boje i ..šljokice :w00t: i one trakice tanke pa ih uufrčkamo i zakvačimo za vrhove i tak.... :cool:

9. Eniyel

Eniyel Vampiruša

vrlo vjerojatno cu ponovo prespavati bozic :laugh: eventualno otici na polnocku (ako se usudim prici crkvi :cool: ), oko kicenja bora nema nikakvih novosti, isti bor iste zlatno crvene kuglice, tu i tamo nesto mama stavi po stanu, no nista specificno

ali zato badnjak, ufff, brudet od bakalara :w00t: pa kad baka i djed dođu na rucak :lol:

a nova godina, vidjet cemo tko ce me zvati na kakav tulum :w00t: ako nis drugo docekat cu ju uz komp ili ps2 vrteci nekakvu igricu :w00t:

10. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

Napravi 3D Pahuljicu

iz nekog razloga, ovo mi je bilo jako smiješno pročitati :great: :lol:

što se tiče praznika :tired: ništa od toga

mislim, Božić svakako ne slavim, a što se tiče Nove Godine :great: :great:, imam 4 ispita do 20og i najavljenje završne ispite (od 7 do 12 januara), što će reći, da će me 00:00, 31.12. 2007 dočekati sa knjigom u ruci, yeyy

11. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Računala si... ja ću raditi za Novu Godinu, a za Badnjak biti u ispomoći :tired: :great: Ništa meni od blagdana :great:

12. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Obožavam blagdanee...Jer nakon dugo vremena konačno dođem iz dalekih krajeva...Svi su happy što me vide, a dom je isti, ali nije isti (to zna biti problem :great: ), atmosfera je sva dreamy :great: i svi kite bor, a meni je rođendan, jedino što ne smijem jesti što me volja, ali nadoknadim to za božić :tired:
    Još ako ove godine padne snijeg, nitko sretniji od mene...

Što se tiče drfca, najbolje bi bilo kad bi se dalo nešto posaditi u dvorište i ukrasiti lampicama pa padne tona snijega i sve je tako :great:

13. viva la adict

viva la adict Novi Član

mene malo božić muchi jer nemrem zaspap, j♥♥ate vec sam sve dogovoril kaj cu dobit ali i da me ubijes. nova godina je zakon,tad me boli za sve,samo zabava.

a i nema skole

14. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Pa nema ni za Božić hohohoho...Kako god bilo, makar zaspala u 4 nakon ponoćke, redovito se rano budim za božić. čudan je to dan, uvijek je neka lelujava atmosfera.

15. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

*girly mod on*
    yeey napravil sam svoju prvu pahuljicu :)

evo slika : [​IMG]

*girly mod off*

:think:

16. Nea

Nea curica

iz nekog razloga, ovo mi je bilo jako smiješno pročitati :lol: :lol:

:omg: a zašto misliš da sam napisala velikim slovom? :wtf:

Računala si... ja ću raditi za Novu Godinu, a za Badnjak biti u ispomoći :cry: :cry: Ništa meni od blagdana :cry:

:w00t: ali možda ti bude baš super, možda ti se skupi društvo i dobro se provedeš unatoč poslu :hugz:

*girly mod on*
    *girly mod off*

:evil: tvoja izgleda bolje od moje :dry: ti si curica :blee:

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

:evil: Mela i ja napravile svoju prvu pahuljicu i super je :cry: jednostavno, lako i brzo... jedva ček ma sutra da kupim srebrni i zlatni kolaž i sprejeve iste boje i ..šljokice :cry: i one trakice tanke pa ih uufrčkamo i zakvačimo za vrhove i tak.... :omg:

Ja sam tak prije s mamom svake godine kuću ukrašavala za Božić :blee:
    Više to ne radimo tak često :cry: , svatko ode na svoju stranu, a osim toga, kad počnu praznici, doma dođem samo prespavat :wtf:
    Ali svakako namjeravam tradiciju nastaviti sa svojim potomkom, to je nešto najljepše tijekom Božićnog razdoblja ^^

*girly mod on*
    *girly mod off*

Awww :w00t:
    Ma kreativna dušico, baš je lijepo ispalo :hugz:

18. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Kako god bilo, makar zaspala u 4 nakon ponoćke, redovito se rano budim za božić. čudan je to dan, uvijek je neka lelujava atmosfera.

Jel da? Baš je cool.... Ja čak i da želim spavati sestre mi ne dozvoljavaju nego me bude... i onda otvaramo poklone i jedemo i krmačimo se po krevetu cijeli dan (ili barem do ručka kada kreće vizita) :think:

Edit: Psycho mrzim te... moja nije tako ljepo ispala :omg:

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

:think: .. a ja mislio da je moja loshe ispala , jos nisam ni ljepilo koristio nego sejlo tejp :) + klamerica

20. Terranea

Terranea evil turtle

ja sam u blagdanskom raspoloženju samo dok sam s prijateljima i hodam po gradu gdje je sve tako lijepo okićeno...
    moji doma samo živčane oko svega (stari) i sve prođe ko i svaki drugi dan samo uz još neke blesave formalnosti. :think:
    a bor imamo umjetni (spašavamo šume, haha) koji svake godine ja kitim i to dok nikog nema u blizini jer se inače opet posvađama oko toga di će koji ukras ić. ovako ja to riješim, oni dođu i dive se i gotovooo.

mene veseli nova godina. :omg:

Podijelite ovu stranicu