1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Dolaze Nam Blagdani

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 29. Studeni 2007..

1. Nea

Nea curica

Nije bitno da li slavite Božić, ali Novu godinu slave svi (neki prije neki poslije neki u ljeto :lol: )

Kako planirate ove godine okititi bor? :lol: I samu kuću? Podijelimo ideje pa da unesemo nešto novo u ovogodišnje ukrašavanje. :lol:

Evo jedan suuuper link za pravljenje 3D pahulje :w00t: Jedva čekam vikend da to probam :belj: jednostavno a prelijepo :lol:

Napravi 3D Pahuljicu

2. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Baš sam sad isprobala :cool: nisu ispale tako fancy, ali sam zadovoljna.

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Nekak sam odustao od kupovanja bora jer mi zasvinji cijelu kucu, mozda neki umjetni uzmem eventualno, al i to se mrvi.
    Hitim neke lampice na prozore i to je to :) ... nekako je oslabilo do blagdansko okruzje kod mene, jedino kaj odem kod bake na ručak i zapijem se kad je ponocka sa drustvom :D (nekad sam i isao u crkvu al vise mi se ne da zbog nekih lijevih razloga)

btw . - super link , bash cu probat to jednom prilikom (sad nisam in da mood :) )

4. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

moja stara svake godine nabavi bor visok 2 m i širok isto toliko i na njega hiti 750+ žaruljica sa pripadajućih 300+ kuglica i pizdarija... a jaslice da i ne spominjem...
    božić obično prespavam, al za novu tulumarim ko životinja :cool:

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Yey... :cool:

Sada ce stara pocet pizdit oko kuce i oko kolaca i oko ovog i oko onog... zato ne volim blagdane.

6. Elvenstar

Elvenstar missing

:cool: Ja sam već počela kititi stan :laugh: . Ali čekam 1.12. za pravi zalet :w00t: . [​IMG]

7. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

iskreno, ako će mo u duhu vjere i blagdana, BOLI me briga koliko će bor biti visok i koliko ukrašen, glavno da je tu i da simbolizira ono što bi trebo simbolizirati (iako nisam s time načisto, tako da je ipak samo običaj). Ono što me brine, su Prazniicccciiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

8. Nea

Nea curica

:lol: :lol: :lol: :lol: pa Exx ti se izgubi iz kuće za to vrijeme zbog izrazito hitne potrebe za materijalom za neki rad..diplomski možda? :w00t:

:laugh: Mela i ja napravile svoju prvu pahuljicu i super je :w00t: jednostavno, lako i brzo... jedva ček ma sutra da kupim srebrni i zlatni kolaž i sprejeve iste boje i ..šljokice :w00t: i one trakice tanke pa ih uufrčkamo i zakvačimo za vrhove i tak.... :cool:

9. Eniyel

Eniyel Vampiruša

vrlo vjerojatno cu ponovo prespavati bozic :laugh: eventualno otici na polnocku (ako se usudim prici crkvi :cool: ), oko kicenja bora nema nikakvih novosti, isti bor iste zlatno crvene kuglice, tu i tamo nesto mama stavi po stanu, no nista specificno

ali zato badnjak, ufff, brudet od bakalara :w00t: pa kad baka i djed dođu na rucak :lol:

a nova godina, vidjet cemo tko ce me zvati na kakav tulum :w00t: ako nis drugo docekat cu ju uz komp ili ps2 vrteci nekakvu igricu :w00t:

10. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

Napravi 3D Pahuljicu

iz nekog razloga, ovo mi je bilo jako smiješno pročitati :great: :lol:

što se tiče praznika :tired: ništa od toga

mislim, Božić svakako ne slavim, a što se tiče Nove Godine :great: :great:, imam 4 ispita do 20og i najavljenje završne ispite (od 7 do 12 januara), što će reći, da će me 00:00, 31.12. 2007 dočekati sa knjigom u ruci, yeyy

11. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Računala si... ja ću raditi za Novu Godinu, a za Badnjak biti u ispomoći :tired: :great: Ništa meni od blagdana :great:

12. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Obožavam blagdanee...Jer nakon dugo vremena konačno dođem iz dalekih krajeva...Svi su happy što me vide, a dom je isti, ali nije isti (to zna biti problem :great: ), atmosfera je sva dreamy :great: i svi kite bor, a meni je rođendan, jedino što ne smijem jesti što me volja, ali nadoknadim to za božić :tired:
    Još ako ove godine padne snijeg, nitko sretniji od mene...

Što se tiče drfca, najbolje bi bilo kad bi se dalo nešto posaditi u dvorište i ukrasiti lampicama pa padne tona snijega i sve je tako :great:

13. viva la adict

viva la adict Novi Član

mene malo božić muchi jer nemrem zaspap, j♥♥ate vec sam sve dogovoril kaj cu dobit ali i da me ubijes. nova godina je zakon,tad me boli za sve,samo zabava.

a i nema skole

14. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Pa nema ni za Božić hohohoho...Kako god bilo, makar zaspala u 4 nakon ponoćke, redovito se rano budim za božić. čudan je to dan, uvijek je neka lelujava atmosfera.

15. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

*girly mod on*
    yeey napravil sam svoju prvu pahuljicu :)

evo slika : [​IMG]

*girly mod off*

:think:

16. Nea

Nea curica

iz nekog razloga, ovo mi je bilo jako smiješno pročitati :lol: :lol:

:omg: a zašto misliš da sam napisala velikim slovom? :wtf:

Računala si... ja ću raditi za Novu Godinu, a za Badnjak biti u ispomoći :cry: :cry: Ništa meni od blagdana :cry:

:w00t: ali možda ti bude baš super, možda ti se skupi društvo i dobro se provedeš unatoč poslu :hugz:

*girly mod on*
    *girly mod off*

:evil: tvoja izgleda bolje od moje :dry: ti si curica :blee:

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

:evil: Mela i ja napravile svoju prvu pahuljicu i super je :cry: jednostavno, lako i brzo... jedva ček ma sutra da kupim srebrni i zlatni kolaž i sprejeve iste boje i ..šljokice :cry: i one trakice tanke pa ih uufrčkamo i zakvačimo za vrhove i tak.... :omg:

Ja sam tak prije s mamom svake godine kuću ukrašavala za Božić :blee:
    Više to ne radimo tak često :cry: , svatko ode na svoju stranu, a osim toga, kad počnu praznici, doma dođem samo prespavat :wtf:
    Ali svakako namjeravam tradiciju nastaviti sa svojim potomkom, to je nešto najljepše tijekom Božićnog razdoblja ^^

*girly mod on*
    *girly mod off*

Awww :w00t:
    Ma kreativna dušico, baš je lijepo ispalo :hugz:

18. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Kako god bilo, makar zaspala u 4 nakon ponoćke, redovito se rano budim za božić. čudan je to dan, uvijek je neka lelujava atmosfera.

Jel da? Baš je cool.... Ja čak i da želim spavati sestre mi ne dozvoljavaju nego me bude... i onda otvaramo poklone i jedemo i krmačimo se po krevetu cijeli dan (ili barem do ručka kada kreće vizita) :think:

Edit: Psycho mrzim te... moja nije tako ljepo ispala :omg:

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

:think: .. a ja mislio da je moja loshe ispala , jos nisam ni ljepilo koristio nego sejlo tejp :) + klamerica

20. Terranea

Terranea evil turtle

ja sam u blagdanskom raspoloženju samo dok sam s prijateljima i hodam po gradu gdje je sve tako lijepo okićeno...
    moji doma samo živčane oko svega (stari) i sve prođe ko i svaki drugi dan samo uz još neke blesave formalnosti. :think:
    a bor imamo umjetni (spašavamo šume, haha) koji svake godine ja kitim i to dok nikog nema u blizini jer se inače opet posvađama oko toga di će koji ukras ić. ovako ja to riješim, oni dođu i dive se i gotovooo.

mene veseli nova godina. :omg:

Podijelite ovu stranicu