1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Dobri Ljudi - Dobra Djela

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Nea, 17. Studeni 2006..

1. Nea

Nea curica

Nekako smo uvijek više okrenuti lošim stvarima, posljedicama, crnim kronikama da jednostavno zaboravimo na Dobre Ljude...

A njih je jako puno, čuče u svakome od nas... Samo trebamo pitati i oni će iskočiti i s osmjehom pružiti svoju ruku. :love:

Ima ih u mojem RL (čak i potpunih neznanca koji me recimo zabunom pozdrave s osmjehom :love: ), ali ima ih jako puno i na ovom forumu. :omg: :omg: :cry:

Današnji razgovor o tome kako izdati zbirku pjesama ponukao me je da otvorim ovaj topic.

Od prvoga dana kako sam na Eydisu niti jedno moje pitanje nije ostalo bez odgovora. Niti jedno moje neznanje nije ostalo samo neznanje nego su me uvijek naučili što i kako. :omg: :respect: Svaka je pusa uzvraćena ako ne pusom :love: onda zagrljajem, lijepom riječju, podrškom ili iznošenjem svojeg razmišljanja. Iako su mnogi drugačiji od mene, iako imamo različite stavove, iako smo flejmali, kada sam trebala pomoć (bilo kakvu) sve to bi jednostavno bilo izbrisano i pomoć je stigla. :cry: Prvo sam ih htjela nabrojati jer mislim da su me svojim postupcima zadužili da to učinim, ali onda sam odustala jer bih to mogla pisati do prekosutra. :smile:

A ovdje (za razliku od ostalih) ne poznajem nikoga u RL i to nikada nije bila prepreka. Ono što je nabolje od svega je da sam dobila neizrecivo više dobra nego što sam ga dala.

Ne znam niti jedan drugi način da se zahvalim svima osim da otvorim topic o njihovim dobrim djelima i da se nadam da će se baš SVI ovdje prepoznati. :love:

HVALA SVIM DJEVAMA I VITEZOVIMA EYDISA JER SU MOJI DOBRI LJUDI.

Slobodno se i vi sjetite svojih Dobrih ljudi jer to nije emo to je čru. :cry:

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ja bih samo zahvalio cijelom TIMU eydisa na uvijek ugodnom druženju i što su uvijek tu akd ih trebam...eto mala zahvalica...nadam se da cemo se druzit i pricat dug niz godina :smile: :love: :love: :love: :respect:

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ja...

...

meh, forget it. oni koji znaju koliko mi znace, to znaju. oni koji ne, nek pretpostave. imam odredjenu granicu "mushyness-a" ispod koje se ne spushtam... :love:

:respect: :smile:

4. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Mene je baš iznenadilo koliko je Dobrih Ljudi na ovom forumu. Najviše zbog njih sam i ostala na ovom forumu. Zakon je osjećaj kad postaš :respect: smajli i dobiš u odgovoru puno :smile: :love: :love: smajlija od ljudi koje uopće ne poznaš.
    Jedino što nikad nisam iz ovog foruma u RL upoznala :love: a neke bi stvarno htjela upoznati :love: :omg:

5. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ima ovdje puno dobrih ljudi koji mi jako puno znace i ne bih ih mijenjala za nista na ovome svijetu :respect: :smile:

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Mene je baš iznenadilo koliko je Dobrih Ljudi na ovom forumu. Najviše zbog njih sam i ostala na ovom forumu. Zakon je osjećaj kad postaš :smile: smajli i dobiš u odgovoru puno :love: :love: :love: smajlija od ljudi koje uopće ne poznaš.
    Jedino što nikad nisam iz ovog foruma u RL upoznala :love: a neke bi stvarno htjela upoznati :cry: :omg:

pa stalno su neki gatherinzi...sad samo ovisi koga zelis upoznat i odakle si ti :respect:

7. pandora

pandora Aktivan Član

tako je drem... :respect:

i onda još upoznaš nečijeg naj frenda :smile: ^^

8. Seeker

Seeker semi-retired

Hvala svima vama sto ste ovdje
    i svima onima koji nisu ovdje ali su mi pomogli u zivotu

9. Psychaki

Psychaki Gost

Spammam na ovom forumu samo zato jer mi se sviđaju ljudi. "Atmosfera", recimo.
    Drukčije je nego na većini foruma, posebno. Mnogo tolerancije , druženja, zahebancije.
    Nema velikog flejmanja i loših osjećaja, bespotrebnog napadanja , svađa i gluposti.

Pravilo mi je da se nikad ne živciram oko neta.

Ovdje to tako lijepo funkcionira jer nema velikih ispada, tu i tamo povremena zahebancija, zato mi sve to dođe kao relaksacija.
    Dok god bude dobre ekipe, bit će i mojeg spammanja :sad:

10. Bunny

Bunny Novi Član

uf..kako su svi emotivni...hehe.. :sad:
    opcenito...ja mislim da svatko u sebi ima barem nesto dobro..i barem nekad ucini neko dobro djelo..tako da...i da je neznam kakvo đubre neki čovjek..ma i on je ok..i na nekoj drugoj strani je dobar :sad:
    a ovdje na forumu..pa tr00... :sad: upoznah puuno dobrih ljudova....koji su mi postali jako dragi...i pojavljuju se neki novi isto dobri..i eto...ide to tako..sve super.. :sad:

11. Ares

Ares Gost

Dobrota je poprilično opširan pojam, ali dobrota u ljudima je poprilično nekada zbunjujuća star pošto čovjek nemože biit dobar po dobrim postovima, riječima, izgledu, pa čak i nekada po djelima, mislim da se dobra osoba prepozna tek nakon dugog druženja, pošto je potrebno imati dobro razmišljam o mnogočemu što i navodi naravno da osoba mora biti stalno pozitivna, a ne pesimistična...

Nemora značiti da je dobrota samo u dobrim ljudima, moguće je nekada da je dobrota i u ljudima koji inače neostavljaju dobre dojmove ili pa čak te možda tretiraju kao neznalicu, mislim da je dobrota općenito relativan pojam pošto su prema meni ljudi zli i svaka je osoba poprilično zla u sebi, samo treba imati malo dobroga i znati trenutak kada treba netkome pomoći, što i dalje objašnjava da osoba mora biti jakoooo snalažljiva!!!

Mogu još pričati, ali mislim da mi cura ludi što ovoliko dugo pišem, pa joj tipkanje ide na ŽIVCE!!!

12. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

HVALA SVIM DJEVAMA I VITEZOVIMA EYDISA JER SU MOJI DOBRI LJUDI.

molim :lol:

13. Nea

Nea curica

Dobrota je poprilično opširan pojam, ali dobrota u ljudima je poprilično nekada zbunjujuća star pošto čovjek nemože biit dobar po dobrim postovima, riječima, izgledu, pa čak i nekada po djelima, mislim da se dobra osoba prepozna tek nakon dugog druženja, pošto je potrebno imati dobro razmišljam o mnogočemu što i navodi naravno da osoba mora biti stalno pozitivna, a ne pesimistična...

Nemora značiti da je dobrota samo u dobrim ljudima, moguće je nekada da je dobrota i u ljudima koji inače neostavljaju dobre dojmove ili pa čak te možda tretiraju kao neznalicu, mislim da je dobrota općenito relativan pojam pošto su prema meni ljudi zli i svaka je osoba poprilično zla u sebi, samo treba imati malo dobroga i znati trenutak kada treba netkome pomoći, što i dalje objašnjava da osoba mora biti jakoooo snalažljiva!!!
    Mogu još pričati, ali mislim da mi cura ludi što ovoliko dugo pišem, pa joj tipkanje ide na ŽIVCE!!!

U pravu si, ali mene sada nije vodila filozofija i RL, usredotočila sam se na ovaj forum jer ako ćemo gledati možeš se 10 godina družiti s nekim i da te opet iznenadi na loš način. Sve što ja imam s oim ljudima ovdje su postovi i njihovi odgovori koji su mi puno pomogli i usrećili me ponekad.

Ovo je jedan optimističan topic bez puno analiziranja. :lol:

molim :lol:

:lol: jedan se prepoznao...klape rulajuuu i onaj mail doista je imao viruse :lol:

14. Eniyel

Eniyel Vampiruša

evo, jucer mi je frendica rekla da sam jedna jako dobra osoba, ne znam koliko je to istina ali vjerovat cu joj na rijec :lol: :lol:

15. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja mogu zahvaliti ljudima koji su me tlacili u osnovnoj jer danas nebi bio ono sto sam sad
    Zahvaljujem i ljudima u srednjoj jer su me prihvatili onakvog kakav jesam, kao i frendovima iz svojeg foruma jer si slicni meni
    Zahvaljujem i roditeljima koji su me odgojili kao dobronamjernog covjeka

Misli o zlu ali radi dobrote

I kao secer na kraju

Zahvaljujem na podrsci svim iz Eydis foruma jer su me podrzavali oko pisanja nove rasi i vodjenju u Fantazy

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

16. pandora

pandora Aktivan Član

joj... već san 1000 puta zahvalila svima šta su tako dobri prema meni i šta su me prihvatili...
    moran izdvojit neu i merca s kojima san se skompala prvog dana... :smile: a onda i samy i drem i kath i svi redon... :fight:

17. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

evo, jucer mi je frendica rekla da sam jedna jako dobra osoba, ne znam koliko je to istina ali vjerovat cu joj na rijec :dry: :lol:

Vjeruj frendici na rječ :dry:

moran izdvojit neu i merca s kojima san se skompala prvog dana... :lol:

Moje zadovoljstvo , gospo :dry:

18. Ares

Ares Gost

Sorry ako sam malo previše rekao, ali nebrini se nemislim ništa loše sa tim....

Ali da što se tiće ljudi na ovom forumu onda mislim da ih je 50% super, 25% ih samo bezveze zeza na ovom forumu, a 25% totalno hostile :dry:

19. Psychaki

Psychaki Gost

20. Eniyel

Eniyel Vampiruša

Vjeruj frendici na rječ :ninja:

i hocu :smile: :laugh:

Podijelite ovu stranicu