1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Diablo The Movie

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Uniq, 21. Lipanj 2007..

1. Uniq

Uniq Novi Član

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

neznam sta da mislim, mozda bu ok, mozda katastrofa...bumo vidli...

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

j♥♥ački! jedva čekam.

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

http://www.fantasy-hr.com/ :P

hack and slash igra postaje hack and slash film...
    bitno je da pogode ugođaj... inače je film propao

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

aha tu se slazem sa belemom,treba pogodit stimung..i ja se nadam da oce..

6. Versius

Versius shajzeshit

filmek dolazi :yeah: pa to je prekrašno :yeah:

bolje im je da je dobro izvedeno :cocky:

7. Sammael

Sammael Knjižničar

Ste gledali Doom?
    E tak ce bit.

8. Versius

Versius shajzeshit

nemoj nas ureknut.... :cocky:

diablic :yeah:

9. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

doom mi je chak bio oke vise manje...

ono...ja sam zhestoki pobornik jedinice i dvojke, a trojku kad sam zaigrao, izgledala mi je tochno onak kak sam i mislio da ce izgledat vise manje...a film je tochno ko trojka, te mu onih 5 minuta FPS sekvence u filmu popravlja opci dojam. :D

a za diablo...paaaaa...vidim neki mrachni singleplayer (ili max do 5 playera) lotroidan film (ne bi vjerovali, ali svi fantasy filmichi danas su semi lotroidni :PPP) di se mlataraju u pechinama da dodju do djavla. gg.

10. Diablo

Diablo Novi Član

Ovo bi moglo biti jako zanimljivo, samo se nadam da neće biti poput d&d-a.
    Kao okorijeli fan igre znam da ću paziti na svaku sitnicu u fimu, zato bi mi se mogo pomalo ne svidjeti, ali sve u svemu jedva čekam!

11. Sammael

Sammael Knjižničar

da su doom ostavili s paklom a ne zlocest genetski engieneering koji radi i na vanzemaljcima i na ljudima bio bi ok.
    Ovak bio je cisto smece.

12. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Jedini "dobri" film rađen prema igrici je Rezident Evil 1, stoga..

Al opet, 300 je bio makljaža za stavit mozak na 2 sata na off, tako da slićno oćekujem i od Diabla.. Općenito smatram da bi takve i slićne fantasy projekte trebali dati u ruke Peteru Jacksonu, onda bi od toga bilo nešto smisleno jer se sa LOTR-om stvarno dokazao.. ovako, nažalost, moram vam burstati bubble - Biti će to samo još jedan film za staviti mozak na 2 sata na off..

Stvarno mrzim kad uzmu dobru igricu i od nje naprave trash film tipa DOOM, D&D 1, Alone In the Dark i sl..

13. Archer

Archer Novi Član

FIlmovi poput "300" Bitke kod Termopila sve dalje biti će jako traženi. Vidim da projekt Diabla vodi ista ekipa. U principu, ako film naprave tako da ga mogu gledati starije osobe, odnosno svi uzrasti (ne samo fanovi igara), ondo bude daleko dogurao. Sve u svemu, kakva god bila priča, pogledat ću ga u kino, to je sigurno

14. Aronys

Aronys Pleb

Hej! Alone in the dark ima nekih dobrih stvari! :laugh: Najbolja scena mi je ona kad one dvije zvijeri skoče na helikopter i sruše ga :laugh:

15. Dark knight

Dark knight Novi Član

diablo me odusevio kao igrica isto tako ocekujem da ce i film :laugh:

16. Sammael

Sammael Knjižničar

Hej! Alone in the dark ima nekih dobrih stvari! :evil: Najbolja scena mi je ona kad one dvije zvijeri skoče na helikopter i sruše ga :whistle:
    isuse blagi... to je takvo odurno smece da je to nevjerovatno.
    S tim da jos ni nema ALI NIKAVE veze s igricom Alone in the Dark. Jos je i snimljeno s glumom i rezijom na razini osnovnoskolske priredbe.

17. Toradin

Toradin Novi Član

Neeeeeee

Jako sam skeptičan u vezi s ovim, imam osjećaj da će ga upropastit :( Legendarna igra, ali film definitivno neće biti legendaran. Nadam se da griješim

18. mtm

mtm U hladu voćke

diablo me odusevio kao igrica isto tako ocekujem da ce i film :cry:

there goes another cyber fairy.....:'

19. Eoden

Eoden Novi Član

fingers crossed da ce valjat na nesto

definitivno jedna od najjacih igara ikad, a ako zaj♥♥u filmic, j♥♥acu im mamu, premda.. blizz ima ipak svoje prste u stvaranju filmica pa posto oni vecinom naprave odlicne stvari, valjda ce i filmic biti dostojan njihove reputacije

20. Nisam ni vidio ovaj topic do sad... Pa evo... Igrica im je po svim mjerilima bila legendarna, kao i većina ljudi nadam se da će i film... A i nadam se da će izać 3. dio igrice jer, iako radije i dalje igram LoD nego većinu drugih stvari. I slažem se... Mislim da Blizzardovci neće dopustit nekome da im uništi ugled snimanjem nedostojnog filma...
    Nemam što drugo za reć osim - jedva čekam!

Podijelite ovu stranicu