1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Depra

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Sammael, 26. Svibanj 2007..

1. Sammael

Sammael Knjižničar

Kad ste u depri, kako izlazite iz nje?

2. Elvenstar

Elvenstar missing

Mene je zadnji put izvukao ovaj topic http://www.eydis.info/U-Zoni-Sumraka-t1489.html :yeah: .

Ali inače, nađem nešto što me zanima i posvetim se tome, čitam ili radim stvari koje volim i opuštaju me. Najviše mi pomaže kada radim nešto kreativno. :love:

Evo ti da te prođe :hugz:

3. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

cuga,cuga,cuga,cugai secer na kraju cuga

4. Terranea

Terranea evil turtle

Slažem se s Elvenstar što se ovoga tiče
    ja se uhvatim papira, napišem nešto što bi prošlo za emo pjesmu,
    ili nacrtam nešto u tom štihu, i tako me polako prođe :love:

ili odspavam.
    meni depru počesto izazove neispavanost. :yeah:

5. kalthir

kalthir woof woof

zazivam cthulhua.
    iako sad mislite da se zaj♥♥avam, istina je.

6. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

7. Terranea

Terranea evil turtle

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Pit. Ne izvuces se, no prespavas. Ili jednostavno odes spavat.

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Pustim da prodje samo od sebe, nikada ne traje dulje od pola dana

10. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ja također pišem emo stvari i slušam depresivnu muziku..i onda kad Versius vidi da sam u depri organizira mi sa Fighterom, Rin i ko god da je još tamo group haganje i onda mi kupi sladoled ili čokoladno mlijeko :belj: i meni je onda bolje jer su oni tu uz mene :belj:

11. Niiiiiiice!

:belj:

Neznam, ja rijetko padam u depresiju jer mi mozak u trenutku kad bi trebao past u depresiju ode na pašu i jednostavno pokušam zaboravit sve. Neznam, to je obično nakon par tjedana loše sreće, nakon neke velike gluposti, besmislenih optuživanja mene i besmislenih kazni za nešto što nisam napravio i kad se sve to nakupi, ja postanem tužan i umoran. Umor vodi do insomnie. Insomnia do umora. Umor ponovno do razdraganosti, a razdraganost do bijesa i ljutnje na sve živo. Onda sam blizu depresiji. I onda čekam da prođe još jedan tjedan. Kad mi iz pameti izvjetri misao da ću se radije ubit da to ne trpim, onda dođe ona da povedem što više ljudi sa sobom, ravno u pakao... :belj:
    A onda se javi glas razuma i kaže što bi tu tvoji prijatelji i ostali onda... i onda tek počinjem ozbiljno razmišljat. Kad se izrazmišljam, obično zaključim da tu moju tugu treba još istestirati i odem još jedan probni dan u školu, sve naučim i sve dobro napravim. Ako i dalje nemam sreće i počinjem dobivat kulje iz predmeta iz kojih to ne bih smio, onda padam i padam... Iz depresije u kriptodepresiju. A pjesme obično ne slušam jer moja depresija uvijek bar dijelom proizlazi iz ne slušanja pjesama. Dakle, inače sam veseo, al ak mi tijekom jednog mjeseca stigne 20 loših ocjena, ako dođu razni problemi, kako socijalni tako i financijski, te ako su mi komp i tv uskraćeni svo to vrijeme i ako me svi još loše gledaju zbog toga i govore prijetnje i psovke svaki put kad nekaj napravim, bilo to i samo disanje, onda postoji vjerojatnost da ako razmislim na specifičan način o temi, padnem u depresiju. Inače ne mislim o depresiji kao o nekoj uobičajenoj tugi, to je više ono kaj čovjeka razdire i iznutra i izvana i s tim se ne može dugo živjeti... Nadam se da je malo ljudi doživjelo pravu depresiju. I nadam se da su ju svi preživjeli, naravno...

P.S. - nadam se da moj samoubilački nagon dolazi do izražaja... :lol:

12. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ja također pišem emo stvari i slušam depresivnu muziku..i onda kad Versius vidi da sam u depri organizira mi sa Fighterom, Rin i ko god da je još tamo group haganje i onda mi kupi sladoled ili čokoladno mlijeko :belj: i meni je onda bolje jer su oni tu uz mene :belj:

Ja bi zbilja volio imati više takvih prijatelja.. zbilja.. možda je to skroz emo, ali meni je to stvarno nešto posebno...

13. Terranea

Terranea evil turtle

Ja bi zbilja volio imati više takvih prijatelja.. zbilja.. možda je to skroz emo, ali meni je to stvarno nešto posebno...

nije to emo, to je sasvim normalno...
    svatko bi trebao htjeti takve prijatelje :belj:
    mislim, zašto ih netko ne bi htio?

14. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

pa ono, skupim par daobrih frendova i zapijemo se ko stoka. onda, ako imam sreće, sve bude dobro. ukoliko se nakupi više sranja u kratkom roku pucam ko što sam puko juče... prkjučer. svijet pati.
    herr Klosh

15. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Spavanac ili :nice: najbolja su rješenja za depru. :cocky:
    Ja obično ne dobijem :nice: pa mi jedino preostaje spavanje... :dry:

16. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

Meni je to uobičajena pojava na neko sranje koje mi se dogodi, a toga ima punooooooooo... narednih par sati ne razgovaram previše, spavam, mozak isključen, ne razmišljam i ne trpim svijet oko sebe... Prođe samo od sebe kada se skockam, najčešče nešto napišem kada sam u takvom stanju, nacrtam, ili u zadnje vrijeme napišem koju novu glazbicu, ovisi kako me pukne... i onda porđe, u većini slučajeva, ili upadnem u još veću depru, a onda idem pajkiti, i kada se probudim eskivram iz kuće na igralište, ili gdje već da se dobro izludujem, i onda je opet sve uredu....

17. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

lunjam po stanu i malo sredjujem misli, ako je potrebno isplacem se i onda odem do dragog ili ga nazovem..
    nakon jednog dana najcesce sve prodje.. i onda opet mir u kuci :cocky:

18. Versius

Versius shajzeshit

Ja također pišem emo stvari i slušam depresivnu muziku..i onda kad Versius vidi da sam u depri organizira mi sa Fighterom, Rin i ko god da je još tamo group haganje i onda mi kupi sladoled ili čokoladno mlijeko :cry: i meni je onda bolje jer su oni tu uz mene :cry:

:cry:

kad sam ja u depri onda obicno kazem svijetu "screw you" i odem u krevet i prespavam dan... poslije sna je sve super opet...

inace... hodam okolo i cekam da se to "izvjetri" ...

19. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Zatvorim se u sobu i slušam glazbu, nekontrolirano čistim ili čitam knjigu dok se prežderavam slatkim.

20. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

nisam u depri
    al da jesam valjda bi otisao u birtiju il slusao mjuzu i igrao glupe igre cijeli dan

Podijelite ovu stranicu