1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Debljina

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 18. Rujan 2007..

1. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Carsko meso je specijalitet!

Lord i TashaGuardian se ovo sviđa.
  2. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ragbi i je bio rekreativno amaterski ali dvi godine sam se preforsirao.
    Zna sam s veteranima tu i tamo bacit na ragbi košarke tu i tamo ali sad nemam vrimena. Evo baš ovo dana sreo dvojicu koja su se opet uozbiljila u treningu pa se smanjili skoro za pola. Ali imali su ko i ja šta gubit :mrgreen:

3. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Svaka mu cast (iako u pravilu muski i inace brze gube kilograme od zena)! Bicikliram i ja povremeno na svom starom bajsu. :) Ali kazem, sad sam malo po strani ostavila planove oko vjezbanja, stvarno mi je ova poljoprivreda i previse aktivnosti. :D

4. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Ah, a sta ces, to je najgore kad nemas gdje ni uklopiti u raspored. Ali kad/ako ti se malo pronadje vremena, pola sata za neko laganije vjezbanje je bolje nego nista. :)

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

I poljoprivreda je korisna, svi mišići rade. A noge najviše upregni jer one najviše kalorija i troše.

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Trenutno svaki slobodni trenutak koristim za kvalitetno ležanje :mrgreen:

TashaGuardian se sviđa ovo.
  7. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Ooooooo znaaaammm kako ti je. :lol:

8. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Poljoprivreda je korisna jedino za kosu cupati i jesti iz domaceg uzgoja. :lol: Salim se, da, odlicna je to tjelovjezba, stovise i preodlicna. Mislim da listovima mogu orase lomiti koliko su od kopanja propupali. :lol:

aasgardium se sviđa ovo.
  9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Ja ne trčim. Ostao mi je prijezir prema trčanju kao sredstvu prinude. Ali zato puno hodam, osobito kako sam trenutno bez auta. Ali najvažnija je zapravo mentalna i fizičkka disciplina.da odeš na trening iako ti se ne ide. Da ne itvoriš čips dok gledaš tv nego pojedeš par badema. Da ne jedeš navečer. Da tanjyr dopuniš povrćem a ne krumpirom. Kao i sve drugo, moraš to stvarno željeti.
    Ne samo da sam skinuo i više kila nego što sam planirao , nego se sad mogu ustrčati na treći kat, a nekidan sam čak ustanovio da mogu raditi i zgibove! A to nisam mogao valhda od dvajspete godine.

Abbigail, TashaGuardian i aasgardium se sviđa ovo.
  10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Utreniran i ubrzo slobodan
    Mlade sestre će padat u nesvjest po odjelu :lol:

Ja sam jednom prebacio frenda preko ramena i otrča na drugi kat s njim bez da sam se uspuha.
    Sad bi se uspuha da mene neko prebaci preko ramena :mrgreen:

TashaGuardian i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  11. Furiosa

Furiosa Imperator

Tasha svaka čast :ave::ave: Sad sam po ovim slikama skužila da mi te instagram izbaci tu i tamo, dobila si follow :nice:
    Ali ova transformacija u godinu dana je nevjerojatna, po brojkama ni ne skužiš dok ne usporediš slike ili odjeću. Ti si moj idol ženo!

12. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

:love::love::loving: Hvala, Furiosa! Da, definitivno brojke ne znace puno dok ovako ne vidim... A i treba vremena za privikavanje da nisam vise "najdeblja u razredu" da bi se skroz osvjestilo. :lol::lol:

Upratih i ja tebe :happycat:

13. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

ja vas sve pratim.

Furiosa, TashaGuardian i Sova se sviđa ovo.
  14. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Eeee pa sta ima novooo kod vasss? Je li se tko udebljao ili smršavio?

Evo da se pohvalim, ja se baš i nisam nešto udebljala, ali nisam ni smršavila. U sferama sam 92.5-93.3kg otprilike, jedem svašta što ne bih trebala, radim kao djeca u tvornici obuće i tak.
    E sad, kako se nadam da će mi se neke stvari u životu uskoro posložiti nakon preseljenja, zanima me vaše (ne)stručno mišljenje.
    Znači, potpuni restart sustava, vraćanje na fitness putanju i treba se izgubiti cca 18kg. Ajmo šta, kako, odakle, dokle, koliko ... Dajte svoje najbolje savjete i saznanja!

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

moje isustvo kaže da moraš intenzivno trenirati bar 2x tjedno, ono, do otkaza. smanjiti uglijkohidrate na barem polovicu, izbaciit snackove i što više se kretati na vlastiti pogon. i tako bar pola godine.

TashaGuardian se sviđa ovo.
  16. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Sto se smanjivanja UH tice, nikakav problem, to sam sad dovela pod kontrolu. E sad, treninzi i cipelcug... Jako puno hodam u posljednje vrijeme kako upoznajem svoj novi kraj, jucer sam skontala i workout park uz setnicu pored mora pa sam kontala mozda napraviti neku semu s laganim trcanjem do tamo za zagrijavanje, tamo na spravama odraditi trening pa do kuce malo trckarati i doma se istegnuti.

17. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Previše lagodno živim u zadnje vrijeme. Dobio sam 4 kilograma u mjesec dana.
    Idem u teretanu dva puta tjedno i trčim jednom tjedno. Kaj bi tek bilo da samo sjedim doma za kompom.
    Već lagano otkopčavam gumb na hlačama kad treba duže vremena provest sjedeći.

#DebeliTrol

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  18. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Ak sam debela i mlada, te sam nedavno počela biti aktivnija i količinski znatno manje jesti, koliko će mi trebati da smršavim? Oprilike, znam da se ne može biti precizan.

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

dva mjeseca da primijetiš neku značajniju razliku, šest za pravi efekt

aasgardium se sviđa ovo.
  20. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Možda napišem roman do tada, :lol: Hvala na brzom odgovoru.

dorca vorbarra i aasgardium se ovo sviđa.

Podijelite ovu stranicu