1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Dan Brown

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od genesis, 28. Listopad 2006..

1. genesis

genesis Novi Član

Naravno, ovdje mozete raspravljati o DaVincijevom kodu i Anđelima i demonima, al mene zanima dal je netko procitao najnoviju knjigu (Velika obmana) i sto misli o njoj. Ja sam je vidio u Algoritmu i djeluje mi zanimljivo, sad je cekam u knjiznici.

2. Nea

Nea curica

Nisam pročitala zadnju ali sudeći po Kodu nije zaslužio niti topic. :roll:

3. Psychaki

Psychaki Gost

Slažem se sa Neom.
    Da Vincijev kod je bio čista pljuga, čovjek bi očekivao puno, puno više.
    Legica je čitala Anđele i Demone, kaže da je na istu shemu.

Meni osobno nije bilo prezanimljivo, pred kraj sam se više tjerala da čitam.
    Još kao triler može proći, ali sam roman je izrazito niske kvalitete.

4. kalthir

kalthir woof woof

Ponosim se činjenicom da nisam podlegao peer pressure-u i pročitao Da Vinci Code.

5. Nea

Nea curica

Slažem se sa Neom.
    Da Vincijev kod je bio čista pljuga, čovjek bi očekivao puno, puno više.
    Legica je čitala Anđele i Demone, kaže da je na istu shemu.

Meni osobno nije bilo prezanimljivo, pred kraj sam se više tjerala da čitam.
    Još kao triler može proći, ali sam roman je izrazito niske kvalitete.

:onoz: :roll:

6. genesis

genesis Novi Član

Meni su ove dvije bile full ok. Nemaju nikakvu knjizevnu vrijednost, al su jako napete. Procito sam ih u 2-3 dana

7. pandora

pandora Aktivan Član

pročitala san da vincijev kod i bija mi je skroz ok.
    poslije toga san pročitala tajne da vincijevog koda, knjiga objašnjava neke stvari (premda su neki dijelovi ful dosadni), a najzanimljivije su stvari koje je brown falija... npr. u planu grada pariza sve ulice koje spominje i način na koji dođeš tamo su krivi... LOL :)

8. Nea

Nea curica

Pročitaj Sveta krv, sveti gral pa da vidiš odakle mu ideje, ali... Sud je presudio da se to ne može proglasiti krađom tako da je nevin... :cocky:

9. Psychaki

Psychaki Gost

Pročitaj Sveta krv, sveti gral pa da vidiš odakle mu ideje, ali... Sud je presudio da se to ne može proglasiti krađom tako da je nevin... :cocky:

Da
    + meni je bio totalni spoiler što sam prije pisala neki rad o templarima....pa mi je sve bilo skroz poznato...uključujući i literaturu kojom se Dan koristio :cocky:

10. Nea

Nea curica

Da
    + meni je bio totalni spoiler što sam prije pisala neki rad o templarima....pa mi je sve bilo skroz poznato...uključujući i literaturu kojom se Dan koristio :yeah:

Ja sam to pročitala nakon Koda s tim da sam Kod kupila :yeah: :cool: :cocky: :cocky:

11. Psychaki

Psychaki Gost

s tim da sam Kod kupila

Kao da si dao novac za 24sata.
    Znaš ono, kad te žuljaju 3 kune viška , radije ih baci, ili daj u dobrotvorne svrhe :cocky:

Na grješkama se uči :cocky:

12. Nea

Nea curica

Ajde samo bacaj sol na ranu :cocky: šta sol, ti bacila cijelu solanu :cocky:

13. Psychaki

Psychaki Gost

Ajde samo bacaj sol na ranu :cocky: šta sol, ti bacila cijelu solanu :cocky:

To ti je jedno nadasve poučno iskustvo.
    Prepričavaj je mlađim generacijama kao moralno-didaktičku pričicu.
    Ako te to tješi, ja sam jučer u Profilu ostavila još veće pare za puno glupih knjiga koje vjerojatno nikad ne ću pročitati. I još na engleskom.

14. pandora

pandora Aktivan Član

Pročitaj Sveta krv, sveti gral pa da vidiš odakle mu ideje, ali... Sud je presudio da se to ne može proglasiti krađom tako da je nevin... :onoz:

hehe pročitala san negdi to.... kao da, čitajući svetu krv, sveti gral, možeš vidit poglavlja nad kojima je brown reko "ovo moran iskoristiti".... :wtf:

15. Nea

Nea curica

Ta knjiga je napisana mislim 87.g. tako nekako... i ne, nije rekao "ovo moram iskoristiti" nego je rekao "SVE ću iskoristiti" . Stvar je u tome što su ti ljudi proveli godine na istraživanju, prikupljanju podataka i tako, a onda je došao on, pokrao ih i skupio brdo para. I na kraju zakon kaže on je ok, a sve je tako očito. :onoz:

16. genesis

genesis Novi Član

Posudio sam Veliku Obmanu danas. Javim vam za par dana kakva je

17. genesis

genesis Novi Član

Procito je. Nije nista posebno, ove dvije su mi bolje

18. Nea

Nea curica

:hugz: Onda je stvaaaarno loša

19. sabriel

sabriel Gost

Ja sam pročitala Veliku obmanu i mogu i reć da je knjiga super.

20. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ja sam pročitala Veliku obmanu i mogu i reć da je knjiga super.

cekaj vi mislite na Deception Point ??!!!!

Pa ta knjiga je starija i od Koda i od Demona!

To je njegova druga knjiga nakon digitalne utvrde

Podijelite ovu stranicu