1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

D20 Modern

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Ares, 14. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

Zanima me da li itko ovdje uistinu ovdje vodi D20 Modern ili da li itko ovdje igra negdje sa strane D20 Modern
    Kakava su vaša mišljenja i da li ste uvijek bili vjerni classic RPG Fantasy schemesima ili ste se ikada uspijeli natjerati da iskusite D20 Modern, Darwin's World, Vampires itd.....

Ja imam jedan session koji mi traje mislim sada oko nekih 3 dana čiste igre pošto su mi svi PC Likovi tek 3 LVL i priča mi je smještena u Seattlu(barem imaginarnoj verziji :D) imam osjećaj da im se sviđa više nego ikome...

Imam 3 lika za voditi : Electronics Smart Hero, Ex-Military Tough Hero, Charismatic Stand Up Comedian(Celebrity) i priča mi se razvila poprilično prelijepo....

Ako vas zanima jedan kratki opis vi slobdno recite!!

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa samo napisi... no sto se tice bilo cega sto nije fentzi mislim da je Gurps puno puno bolje od bilo kojeg d20, vjerojatno i uopce od bilo kojeg sistema

Ja osobno nebi imao nista protiv za probat no nije da me nesto previse privlaci da proucavam d20 modern

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Skupio sam dosta literature za d20 modern...i odlučio da ću se za takve setinge ipak držati GURPS-a. ne sjeda mi uopće princip klasa za moderne/povijesne/parapovijesne setinge. Pogotovu što svaki iole realističniji lik mora bit opisan sa 3-4 klase.

Igrao sam svojedobno pbem po d 20 mod, ali se ugasio jer je DM naglo nestao. hmmm...s obzirom da smo rješavali misterije po new hampshireu, čovjek se zapita... :ninja:

4. Ares

Ares Gost

Čuo sam za GURPS, ali zar se neigra GURPS D10 kockicama ili sam samo pogrešno informiran ==!!

U svakom slučaju predivno mi je igrati D20 i mislim da nema mi ništa draže kada se može poprilično puno toga ukomponirati!!!

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Gurps = d6, d10 je World of Darkness sistem

6. Seeker

Seeker semi-retired

U svakom slučaju predivno mi je igrati D20 i mislim da nema mi ništa draže kada se može poprilično puno toga ukomponirati!!!

a sta se tek moze u gurpse ukomponirati; cijela beskonacnost, and then some :lol:

7. Ares

Ares Gost

A šta ćeš sada sam baš završio Session sa ekipom i malo sam raširio priču i ubio si svog PC-a ilit legu jednog, a lik mu je trebao baš postati pravi MARV...

8. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

A šta ćeš sada sam baš završio Session sa ekipom i malo sam raširio priču i ubio si svog PC-a ilit legu jednog, a lik mu je trebao baš postati pravi MARV...

glavno da sam ja ziva, bwahahahaha (nadam se da te ova izjava nece provocirati :tired: )

9. abominacije

abominacije (/:=D

glavno da sam ja ziva, bwahahahaha (nadam se da te ova izjava nece provocirati :tired: )

svakog dma koji drzhi do sebe ovakve izjave bi trebale potaknuti da pokusha napraviti tpk iduchi session... :laugh:

10. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

svakog dma koji drzhi do sebe ovakve izjave bi trebale potaknuti da pokusha napraviti tpk iduchi session... :tired:

njah, on mi se decko, nesmije me ubit :laugh: :belj: :onoz: :lol:

11. abominacije

abominacije (/:=D

njah, on mi se decko, nesmije me ubit :laugh: :belj: :onoz: :lol:

ima u munchkinu jedna karta... "withold sex for six months"... tada dmova djevojka dobija iduchih par rollova chiste 20ice... :tired:

12. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

ima u munchkinu jedna karta... "withold sex for six months"... tada dmova djevojka dobija iduchih par rollova chiste 20ice... :tired:

:belj: hmmm.... :lol: :onoz:

dovoljno mi je sto prezivim neke tricky situacije :laugh:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

a sta se tek moze u gurpse ukomponirati; cijela beskonacnost, and then some :tired:
    Slazem se... d20 je pre stur... klase su samo limit u igri... dok gurps daje veliku raznolikost...

14. Ares

Ares Gost

Do i cee provocative thingies here???

Hmmmm... A ono svidjeo ti se Johnny Depp looking guy :laugh:

A tebi Ruby Rod se svidjeo Gerrard Butler Looking Guy :tired:

Niste li osjetile neku sličnst ? :onoz:

15. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Do i cee provocative thingies here???
    Hmmmm... A ono svidjeo ti se Johnny Depp looking guy :bless:
    A tebi Ruby Rod se svidjeo Gerrard Butler Looking Guy :love:
    Niste li osjetile neku sličnst ? :onoz:
    hah, f♥♥k johny deep, necu ti oprostiti sto si mi sj♥♥a skeeta :omg: :omg:

slicnosti?? sta zelis reci?? (I'm on to you, buster :love: :think: )

16. Ares

Ares Gost

Nisam ga sj♥♥ao ti si ga sj♥♥ala nisam ja kriv što si loše rollala D20 on sex performingu!!! :yeah: :yeah:

17. Ares

Ares Gost

Eto sada ći imati jednu dugu apstinenciju od D20 i to apstinenciju od 6 mjeseci. pošto idem u vosjku 29.11---

Tako da ako moderator želi može zatvoriti ovaj post...

18. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

nema razloga. mogu ljudi i bez tebe raspravljati o d20 modern ako im dodje. :sad:

sretno u vojsci, btw. been there, done that, got the t-shirt. :sad:

19. Kathegar

Kathegar =I=

What, Shirt of Invisibility +4 ? :sad:

20. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

What, Shirt of Invisibility +4 ? :lol:

nope...vishe kao:

I was in the army, and all I got was this lousy t-shirt.

:lol:

Podijelite ovu stranicu