1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

D&d Turnir - 11.3.2007.

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Exxar, 27. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Čujte i počujte!

Slijedeći D&D Turnir u organizaciji udruge Red Srebrnog Zmaja i njene sekcije RPG Kluba održati će se u nedjelju, 11.3.2006. u kinu Europa, u Zagrebu!

Upad je 30 kn, odnosno 25 kn uz flyer koji možete pokupiti u KSETu, KSFFu i još pokojem mjestu u gradu. Godišnji članovi RSZ imaju besplatan upad.

Prijave za igrače počinju u 11 sati, a završavaju u 12:00, kada započinje igranje koje traje do 20:00. Tijekom igre biti će održana jedna veća stanka u trajanju od sat vremena. Proglašenje pobjednika biti će najkasnije u 20:30.

Igrači se mogu prijaviti u skupinama od 5 do 6 članova, ili individualno. Oni koji se prijave u skupini igrati će zajedno, bez dodatnih igrača. A igrači koji se prijave individualno biti će slučajnim odabirom raspoređeni po ekipama u kojima će igrati sa drugim igračima koji su se prijavili na isti način.

DMovi će biti dodijeljeni ekipama slučajnim odabirom, a poslje pauze rotirati će se za jedno mjesto. To znači da će svaka ekipa tijekom igre imati 2 DMa. Napomena: DMovi su članovi RSZa i suradnici, nije moguće prijaviti se kao DM za turnir (naravno, ako želite biti DM na budućim turnirima javite se, no to je već druga priča).

Na turniru će se ocijenjivati isključivo roleplaying. Svi likovi dolaze sa napisanom biografijom, i odnosom prema ostalim likovima. Igrači koji neće igrati likove po zadanim smjernicama biti će penalizirani u ocjenjivanju, no imporvizacija u duhu smjernica biti će nagrađivana. Igrači će prije početka igranja također dobiti opis svijeta u kojemu se avantura odvija.

Zbog konačne količine DMova, BROJ IGRAČA JE OGRANIČEN!
    ... stoga nemojte kasniti na prijave :)

Za sve daljnje informacije pratite sluzbeni topic na forumu udruge, gdje također možete postaviti bilo kakva pitanja.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

na kojem principu će funkcionirati ocjenjivanje? oni broken suci ili samo DM?

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Samo DMovi. Sistem ce biti nesto tipa da dobijate bodove za stvari koje ste napravili tijekom avanture, i onda dobijete postotni bonus ili penalty ovisno koliko dobro ste igrali lika.

4. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Koje su nagrade ovaj puta? Nadam se da party od 6 igraća neće osvojit jedan manual ili tako nekaj.. barem dice baggy svakome :bless:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Vidjet cete na turnir :bless:

Strpljenja

6. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

heh , bas sam se pitao kad che to :)
    oce se radit kakav parti tu na forumu?

7. Tyronius Mook

heh , bas sam se pitao kad che to :)
    oce se radit kakav parti tu na forumu?

E viš, dobra ideja, napraviti afterparty poslje turnira.. :cocky:

8. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

E viš, dobra ideja, napraviti afterparty poslje turnira.. :cocky:

mislio je na to hoce li se raditi party za igru sa forumasima... :think: :lol: :lol:

9. abominacije

abominacije (/:=D

ja dolazim ali nemam party. prima me netko?

10. Tyronius Mook

mislio je na to hoce li se raditi party za igru sa forumasima... :evil: :laugh: :laugh:

Your point beeing? :evil:

Nema smisla zašto taj party nebi organizirao after party :laugh:

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

12. abominacije

oformih parti od moje stare gejming grupe. stara garda na okupu, no treba nam josh dva playera. klosharr you in?

josh jedan... come one come... well... come one :)

13. abominacije

mozhe. sad nas je 5... nedostaje josh 6. :cocky:

14. Nechrarh

Nechrarh Gost

mozhe. sad nas je 5... nedostaje josh 6. :baby:

pa ne mora vas nužno biti 6 - može i 5....upstalom koja vam je fora igrati u ekipi - zabavnije je sa strancima i neznancima :baby:

15. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

klosharr you in?
    ovisi. jel neko iz ekipe s eydisa?

16. abominacije

pa ne mora vas nužno biti 6 - može i 5....upstalom koja vam je fora igrati u ekipi - zabavnije je sa strancima i neznancima :baby:

the more the merrier! :baby:

od ekipe s eydisa smo hal i ja.

17. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ima jos jedna ekipa sa eydisa al puna

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

po ko zna koji put, pomiješali su mi se dani, datumi, tjedni i nastao je čušpajz. naime, u petak imam u planu zapit se ko Irac :belj: na parteeju u režiji Exxa i Eny. u subotu, još pod 'dojmovima' događanje od petka odlazim kod frendice na ludi partee (ne sjećam se točno povodom čega) na kojem se namjeravam zapit ko Rus, :nice: :nice: preferabilno do jutra, bez prestanka :belj: . u nedjelju bi onda trebao doć na turnir još uvijek pod 'dojmovima' od prethodne 2 večeri i pružit 'kvalitetan' roleplay. no, kako neki moji bivši suigrači kažu da bolje igram 'pod dojmom' nego čist to je možda čak i prednost. na vama je sad da odlučite jel me još uvijek želite u timu.
    napomena: dok sam 'pod dojmom' ni za živu glavu mi dat da igram išta što može castat spellove, bez obzira na origin. zadnji put sam na gargoylea castao flare :nice: . i ne, nisam shvaćao zašto su me svi prisutni pogledali onom wtf pogledom
    :belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  19. Tyronius Mook

To se hoće desit kad si pod dojmovima.. :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu