1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

D&d Film

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Black_Raven, 6. Studeni 2006..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

e, upravo pogledah D&D 2. Cak mi je bolji od D&D 1. malo...kvalitetniji...iako mi je Damodar ovdje ispao totalno ghey u usporedbi sa prvim filmom. No ovaj ima cak bolju pricu i bolje fore. Iako je radjen cisto i striktno 3rd ed style... :lol:

linky na t3h plakat (ne znam zash, nije ga htjelo prikazat na ph0rumu):
    http://www.filmfantastic.com/2005/film-pic...Dragons%202.jpg

» Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «
    prica ide o nekom gradu gdje se u blizini pocnu dogadjati sranja, i ljudi skontaju da se neki prastari dragon god of nesto eeevil pocinje buditi nakon 3000+ godina...give or take a century...

i sad oni skontaju da njega budi neki eeeevil l33k zvan Damodar (negativac iz jedinice, ovo se valjda odvija nekih x godina kasnije), jer kad su neki uber1337 magevi zarobili tog zmajčeka prije tih 3k godina, onda su odvojili njegove božanske moći u neki magični kamen. I sad ekipa skonta da taj Damodar ima taj kamen, i krenu ga nać. Te odu do nekog goblin sela di ima karta do neke mystic lokacije, (usput nalete na licha, zasoraju white dragona, i spuše party clerica), te nadju tu kartu do shrinea Jubilexa - Demon god (to je t3h mystic location), i tam ima taj neki pool of vision gdje samo zamislis neki predmet ili osobu, i odmah vidis gdje je to. I kad oni vide di je kamen, party wizzardica (hawt elf chix! a i barbarusha je dobra za naked rage mud wrestling :unsure:) ih teleportira u Damodarov inner sanctum, i maznu mu kamen. Vrate se nazad, usput im thief skoro odj♥♥e karijeru sa jednim zaj♥♥anim trapom, wizardica postane kripl, a barbarushi se pokvari sminka. Fighter ide nazad u grad sa kamenom, te ga da nekom vijecu magova da skontaju sta sad dalje (ono, wtf now, n00bz?!), a za to vrijeme se jedan raspizdjeni nemrtvi leteci guster sjati na grad i pocne rusit i radit sranja...(ajd pogodi koji je to gushter? :lol:) I oni rijese kak se treba tog zmaja zarobit, no jedina osoba koja to moze napravit je u k♥♥cu (fajterova hawt chix zhena wizardica :lol: ), i fajter lud ko gljiva zajuri se na Damodara (dok oko njega padaju mrtvi po gradu 100 na sat), i uspiju ga sj♥♥at. I Damodar skine curse sa fajterove zhenske (to je ono shto ju je j♥♥alo), i ona zmaja vrati natrag na spavanac. :lol:

nista posebno od priche, ali ono...veseli covjeka vidjet fajt barbarushe sa 40+ razbojnika... :lol: :yeah: :lol:

dojmovi? :lol:

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Još sam davno pogledao film. Moram priznati da je daleko bolji od jedinice jer nema glupog humora. Svemu su prišli malo ozbiljnije, koristili su DnD monstere i predmete kak se spada (ne ko Beholder u jedinici).
    Nim the Rogue mi je legenda (jedini član ekipe koji NIJE na posteru). Barbarica je prezgodna...slin...
    Osim tipa koji glumi Damodara (Bruce Payne), jedini poznati glumac u filmu je fighter ekipe, Berek. Jednom sam ga vidio u reklami za žilet.
    Uglavnom, da snime nastavak dvojke, išo bi ga gledat.

3. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Bolji nego jedinica definitivno, ali opet su neke stvari mogli napraviti bolje. Barbarica :unsure: you got to love her.

4. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

ocu gledat 3. dio

5. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

cleric rula i nisam bila presretna kad je umro prije nego sam trepnula.
    Ulet barbarice je bio legendaran.

Cudi me da su snimali drugi dio nakon onolikog "uspjeha" prvog :onoz:

6. Ares

Ares Gost

Razlika između prvog i drugog dijela je to što je 1 hollywoodiziran "KAO" , a drugi je rađen
    ipak malo više za fanove...

7. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ok drugi je za nijansu bolji ,ali je svejedno teški shit :smile: tvorce tih zlodjela treba raščetvoriti :smile:

8. Ares

Ares Gost

Ajde opet tvorci drugog dijela su se barem potrudili pokazati malo jači spellcasting iako mi je definitivno dobro prikazan Lopov koji je pohlepan do srži...

9. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Nim :nice:
    Pravog lika su našli da njega odglumi...

10. Anria

Anria Aktivan Član

Niskobuđetno s**** od filma koje mi je diglo živce...
    a onda kad malo bolje pogledaš, priča je poprilično maštovita i zanimljiva, ali je film očito rađen plitko i kao nnešto za djecu, iako su

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Mislim da o ovome govoris, ako sam u pravu (a cini mi se da jesam) spojio sam teme jer tema vec postoji

12. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

da neznam, svrstala bi prvi dio u trash filmove :happy2:
    drugi much better. :bye:

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

jedinicu smatram trešom samo dok je gledam napušen. dok gledam 'čist', film mi je sranje. još uvijek nisam gledao dvojku. ili jesam pa sam zaboravio... :happy2:
    :bye:

14. Elvenstar

Elvenstar missing

Uvijek kažem da to više nikada neću gledati i sinoć sam opet gledala :belj: . Al još nisam gledala dvojku :belj: .

15. Također. Gledao sam filkm kojih 10-15 puta i dosta mi ga je. :belj: Gluma nije dobra, (dvojku neznam, nisam gledao), spell efekti tak tak, ali za kampanju je ideja solidna. :cry: Nagađam da ću uskoro pogledati 2. dio, pa ću to komentirat kasnije. :belj:

16. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

kad smo vec kod toga jel ga ima ko??

17. Da, fakat, jel ga ima itko?

Kad svi već toliko pričate, valjda je nekaj dobro. U prvom dijelu sve ispadne upravo smiješno. Ak je već DnD svijet zakaj nema saveova? Nitko nikad nije uspio ni na jednom reflex saveu ni will ni fort...
    Kaj su ljudi tipa, Ridley - Rogue 2, D black Companion - Rogue 1/Commoner 1, D Dwarf - Barbarian 2, Elfica(Halle Berry) - Ranger 4/Rogue 3, Wizardica - Wizard 2, Damodar - Fighter 6, D big bad boss - Sorcerer 7... Low level il ne koriste high level spellove ni za spašavanje svog života.
    Malo su neherojski i nejako okarakterizirani.

18. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Da, fakat, jel ga ima itko?

Kad svi već toliko pričate, valjda je nekaj dobro. U prvom dijelu sve ispadne upravo smiješno. Ak je već DnD svijet zakaj nema saveova? Nitko nikad nije uspio ni na jednom reflex saveu ni will ni fort...
    Kaj su ljudi tipa, Ridley - Rogue 2, D black Companion - Rogue 1/Commoner 1, D Dwarf - Barbarian 2, Elfica(Halle Berry) - Ranger 4/Rogue 3, Wizardica - Wizard 2, Damodar - Fighter 6, D big bad boss - Sorcerer 7... Low level il ne koriste high level spellove ni za spašavanje svog života.
    Malo su neherojski i nejako okarakterizirani.

daj plx reci da se shalish? :spank:

da pogodim? tek si prije mjesec dana odustao od igranja yu-gi-oh-a, i spremio ninja kornjache action figurice na tavan? :spank:

19. Anria

Anria Aktivan Član

Niskobuđetno s**** od filma koje mi je diglo živce...
    a onda kad malo bolje pogledaš, priča je poprilično maštovita i zanimljiva, ali je film očito rađen plitko i kao nnešto za djecu, iako su

jao, kako sam glupa...
    objavljivala sam topic preko informatike, a ona računala ne veljaju ni za pišljivog boba,....

uglavnom, priznajem da se redatelj svojski trudio da od onako lijepe pričice napravi onakvo sranje....
    :cocky:

20. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

OMG katastrofa od filma! Samo ne znam koji mi je gori #1 ili 2 :hugz: O glumcima da i ne govorim :hugz:

Podijelite ovu stranicu