1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Cyber Obitelj

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Belmorn, 13. Prosinac 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Bliže se blagdani, a to je vrijeme kad bi se obitelj trebala okupiti i provoditi više vremena zajedno...
    Primjetio sam da su mnogi od vas sklopili cyber obitelji, te si međusobno postali roditelji, braća i sestre, muževi žene ili djeca. po tom pitanju, ja sam siroče :evil2:
    nedajte da cyber božić provedem sam...

tražim dobre duše da me prigrle svojoj obitelji kako bi i ja mogao imati cyber roditelje, ženu, braću, sestre i djecu :cocky: hvala

2. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Oduvijek sam te smatrao svojim imaginarnim sinom :cocky: , mozemo ici zajedno na burek na tržnicu dolac subotom oko 13 sati.

3. Bunny

Bunny Novi Član

Awww..U mojoj kući uvijek ima mjesta,možes spavati s mojim pesekom,a s obzirom da je on u ovo doba najbolja dekica i spava samnom manje više svakako bi to bio topli dom. :cocky: Hehe sad ove rodbineske stvari,možeš biti što god ti srce želi... :evil2:

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

možeš biti moj cyber-vinski cyber-brat pa ćemo cyber-pijani oblaziti cyber-birtije :cocky:

5. Sin

Sin Paladin of Eydis

Buduci da sam ja Sin, dobro bi mi dosao jos jedan brat :cocky:

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Awww..U mojoj kući uvijek ima mjesta,možes spavati s mojim pesekom,a s obzirom da je on u ovo doba najbolja dekica i spava samnom manje više svakako bi to bio topli dom. :evil2: Hehe sad ove rodbineske stvari,možeš biti što god ti srce želi... :belj:
    Wou.... :w00t: Mogul i ja dobiti ovako ponudi :nice:

možeš biti moj cyber-vinski cyber-brat pa ćemo cyber-pijani oblaziti cyber-birtije :laugh:
    Izjava godine :lol:

Ajde Belmy, mozes postati moje kumce i uci u moju mafijasku obitelj :cocky:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  7. Belmorn

:cocky: hvala svima, više mi nije tako hladno

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

there's alway room under my blanket :cocky:

I can be Santa, and you can be Rudolf (samo ti neće biti crven nos :evil2:)^^.

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Radijator isto pomaže :cocky:

10. Belmorn

nemojte mi spamati topic :(

ja znam samo jednog rudolfa na ovom forumu :cocky:

11. Nea

Nea curica

Prije bilo kakvog potpisivanja pred licem Zakona želim znati koja su prava i obveze cyber-ma? :think:

12. Belmorn

pa, nema tu nekih posebnih pravila... samo šalju puse i zagrljaje putem malih žutih krugova poznatih kao smile. bilo bi u redu da povremeno komuniciraju ili podjele cyber burek ili pivu.

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

I can be Santa, and you can be Rudolf (samo ti neće biti crven nos :think:)^^.
    Misliš, "neće ti samo nos bit crven"?

14. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Awwww Belmy needs a big brother :think:

Evo Belmy mogu ti ja biti veliki brat , a upoznam te i sa čika dremom koji će ti dati i čokoladu :great:

15. autumn

autumn |-O

Ako peres sudje i prozore primam te i ja. :think:

16. Thor

Thor Aktivan Član

Možeš kod mene, kad se već priča o "grijanju uz psa", možeš i sa mojim, on ima Tondach cigle na krovu. :think:

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Hihi, vidi ih šta su se svi pomamili :think:

18. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Ja bi Quix za seku! :think:

Ne da mi se čekati da mi prava sestra odraste!

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

belm, pošto smo već cyber-f♥♥k-buddies ne bi bilo u redu da te posvojim, jer bi to onda bio incest a to ne odobravam...

20. Sammael

Sammael Knjižničar

Vanaleto nam je svima Cyber-Otac!!!
    Trebalo bi Cyber misu napravit... samo me je strah da bi Klosh popio cyber-misno vino...

Podijelite ovu stranicu