1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Čudna Stvorenja

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Shadowh86, 27. Studeni 2007..

1. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Imamo slike dosta cudnih stvorenja kao i cudne deformacije poznatih
    A za neke doista nismo sigurni u vrstu

Evo jedne snimke nekih stvorenja

Zanimaju me vasa misljenja
    Znam da cete vi misliti da je neki photoshop ili tako nesto ali kada jos dublje istrazite stvarno postoje svjedoci i cudjenja oko toga
    Neke "deformacije" su cudne i previse slucajne
    Prosudite sami

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Erm, 80% tih stvari su normalne ali rijetke životinje, dokumentirani medicinski slucajevi, ili maske/lutke/kipovi.

Ostalih 20% je toliko mangled da nije prepoznatljivo.

3. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

zanimljivo izgleda, neki djelovi kod njih neodoljivo podsjećaju na čovjeka... ali svaki doticaj s ovom temom može biti jedino nagađanje jer sumljam da je itko od nas to imao priliku osobno vidjeti i dotaknuta, a da mu istovremeno Amrečki znanstvenici dadu 100% ovjeren i pouzdan dokument od čega je to nastalo :yeah:

4. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Je li netko vidio one male vile iz azije što navodno nastaju iz cvijeća i imaju veze s nastankom budizma...HMMMMM...ili sam nešto krivo povezala? :wtf:

5. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Za to prvi put cujem
    Ali idem sada to istraziti

6. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Nasao sam jos slika

Doduse ovdje su pomjesani alieni, duhovi i cudna stvorenja
    Ima cak neke slike koje nisam vidio
    Ali to je stvarno cudno kako postoje stvorenja kakva nismo ni zamisljali
    Znam da nismo otkrili sve vrste na zemlji ali svejedno neocekujes takvo sto

7. Velena

Velena vintage queen

Ma to je uglavnom hrpa fotomontaža.

8. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Za to prvi put cujem
    Ali idem sada to istraziti

Znam da ih je imao neki lik na nekom azijskom pazaru... Gledah to u onoj kewl emisiji Beyond Bizzare na Zone Realityju

9. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ma to je uglavnom hrpa fotomontaža.

Ma naravno svi ljudi svijeta su se ujedinili da bi napravili cudne zivotinje da zbune sve ostale
    Ako nisi znala postoji i znanost o takvim cudnom zivotinjama i za neke jos nema objasnjenja

Malo istrazi prije nego zakljucis tako nesto

10. Velena

Velena vintage queen

Pa meni je i dalje jedan dio toga totalno neuvjerljiv, dosta tih životinja i riba su zaista rijetke, neuobičajeno velike ili deformirane, ali ima stvari koje su jednostavno prikazane na takav način da se na prvi pogled nemože skužit što je zbog loše slike, raspadanja ili sl. A ako misliš da to što postoje ljudi i društva koja proučavaju čudne životinje nešto znači, onda znaj da postoji društvo Flat Earth koje brani stajalište da je Zemlja ravna, da ima ljudi koji misle da je Holokaust laž itd.

11. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Pa meni je i dalje jedan dio toga totalno neuvjerljiv, dosta tih životinja i riba su zaista rijetke, neuobičajeno velike ili deformirane, ali ima stvari koje su jednostavno prikazane na takav način da se na prvi pogled nemože skužit što je zbog loše slike, raspadanja ili sl. A ako misliš da to što postoje ljudi i društva koja proučavaju čudne životinje nešto znači, onda znaj da postoji društvo Flat Earth koje brani stajalište da je Zemlja ravna, da ima ljudi koji misle da je Holokaust laž itd.

Za razliku od drustva flat earth mi vidimo slike tih deformiranih zivotinja
    Nekazem da je sve istina ali da je to bizarno kako mi jos nepoznamo vlastiti svijet i kako nailazimo na neka bica iz fantazija

Mozda je sve to samo dobra montaza ali vidio sam dosta slika od razlicitih ljudi tako da je tesko za povjerovat da je sve montaza

12. Ovak, slike nisu od istog autora, dakle, vjerojatno je da su neke "paranormalne".

Da pojednostavim sve, jednostavno ću statistički prikazat kaj mislim o tome.

30% su prirodne perverzije, mutacije i sl. koje nastaju i kod ljudi, ali kako smo napredni, a i zaštićeni visokom tehnologijom, ne primjećuju se

gotovo 50% su photoshopirane ili nekako namještene stvari, ili igre svjetla, ili neke iluzije, tipa fatamorgana, samo naprednije. tu spada sve što se može objasnit pomoću nečega drugoga, iako ne kažem da je to drugo poznato znanosti. vjerojatnost da nije je zaista vrlo mala, ali ipak postoji.

preko 15% tih stvorenja su uhvaćena mrtva, ili su im dobiveni samo kosturi, i tu se vidi čudna anatomija nekih životinja. za one glomazne vjerujem da je sasvim moguće da su postojale, npr lignje, ali za neke druge, npr sirene, ne vjerujem. više mislim da je to neki spoj napravljen u neku svrhu da zezne nekoga. ova skupina je u biti sve što zapravo ne postoji, ali se ne može svrstati u prve dvije.

nešto manje od 5% je broj tih stvorenja i njihova vjerojatnost postojanja. Ali, naravno, tko mi može sa 100% sigurnošću reć da alieni postoje osim nekog zagriženog fana nekog od popularnih SF serijala?

I to bi bilo, da, to.

13. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Za divovske lignje se nema što vjerovati i sumnjati - one zaista postoje. :gay:

14. Anria

Anria Aktivan Član

Nasao sam jos slika

Doduse ovdje su pomjesani alieni, duhovi i cudna stvorenja
    Ima cak neke slike koje nisam vidio
    Ali to je stvarno cudno kako postoje stvorenja kakva nismo ni zamisljali
    Znam da nismo otkrili sve vrste na zemlji ali svejedno neocekujes takvo sto

Zašto sam ja samo hladnokrvna na sve ovo?

Zato jer na ovom svijetu ima previše neistraženih područja, previše područja koja čovjek još nij ni taknuo, koliko god uspješno kolonizirali planet.

Erm, jesi primjetio kako je većina uistinu čudnih stvorenja iz mora? Nekako me ne čudi što su ''sirene'' pronađene, jer tko zna kakve se sve stvari kriju ispod površine.
    Onaj maleni na cesti iza konja je gnom i ja to znam :laugh:
    Što se vanzemaljaca tiče - većina slika odande su očite fotomontaže (mislim, pokreti onako ljudski su gotovo pa smiješno očiti), ali ima nekih stvari koje su me zaintrigirale.
    Nadalje, jako mnogo slika prikazuje čudne životinje za koje se zna da postoje, a jako mnogo njih deformacije itekako poznatih životinja.
    Žao mi je što ti rušim snove, ali tek od 10% slika koje sam vidjela, a da nisam znala da postoje ti slučajevi su slike već deklariranih bića, tako da su me samo sirene i demon zaintrigirali. Od tih 5% bića koje ostaju, pola ih je fotomontaža.
    Dragi moj, za 2.5% bića vjerujem da uistinu postoji od cijelog slidshowa, a da ih ljudi još nisu otkrili i prihvatili.
    Ali ima još mnogo toga u dubinama mora, jezera i zemlje da ljudi moraju otkriti.
    Pokušat ću negdje naći podatak koliko se novih vrsta godišnje otkrije, pa ćeš shvatiti o čemu pričam :onoz:
    Ako nitko nije primjetio da je onaj sasquatch lutka idem ga ja u Sibir tražiti :lol:

15. Faint Smile

Faint Smile ilija64

kakvo je ovo cudo na 2. slici.

za ovakvo nesto bi se valjda culo? ima tko nesto o tome?

16. Beliyal

Beliyal Novi Član

Misliš na sliku s golemim kosturom čovjeka? Fake.

17. Loukas

Loukas Novi Član

mi zaista neznamo toliko mnogo o našem planetu koliko se govori, ima još mnogo više misterija koje valja istražiti, duboko duboko u oceanima ima riba koje na površinu izvuče tsunami pa se onda svi čudimo

neke slike i videi jesu fake, ali ima ih i istinitih

18. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

mi zaista neznamo toliko mnogo o našem planetu koliko se govori, ima još mnogo više misterija koje valja istražiti, duboko duboko u oceanima ima riba koje na površinu izvuče tsunami pa se onda svi čudimo

neke slike i videi jesu fake, ali ima ih i istinitih

Kaj se mora tiče, ako me pamćenje služi ima neka (ne znam kako je izračunata) predodžba da poznajemo tipa 11%.

19. Freya

Freya goddess of eydis

Dio stvorenja na slikama su sasvim normalne i poznate životinje, kao npr. gušter ogrličar, dio su deformirani kriplovi, dio su predebele mačke, dio su uzgojene pasmine, kao npr. one bezdlake mačke, dio je skroz fake, što se vidi na prvi pogled, ili na drugi ili treći, kao npr. one 'sirene' :lol:

Ostaje možda par fotki koje bi mogle biti nešto nepoznato i skroz čudno.

20. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

postoji društvo Flat Earth

Oh my god release me from pain, please. No more. No more please.

Podijelite ovu stranicu