1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Crysis

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od genesis, 27. Listopad 2007..

1. genesis

genesis Novi Član

Izaso danas demo. Nije lose, iako zasad nista revolucionarno. Mozda cijela igra bude bolja. Izgleda ko Far Cry u buducnosti

Inace Crysis izlazi 16. 11.

2. Sammael

Sammael Knjižničar

mmda ako imas racunalo u klasi BlueGene/L, sa hladjenjem na vodu koja se doprema direktno iz glečera, 800+ najnovijih n-vidijinih grafickih kartica povezanih tako da svaka prikazuje samo jedan red. koji terabajt rama, mozda ti se igra na direct x 10 na maksu samo malo trza.

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

:ninja: ili jednostavno smanjiš detalje

4. Orion

Orion Novi Član

Isti drek ko Farcry... iako, fiziku su digli na novu razinu i to mi se sviđa. :) Ostalo... nisam impresioniran previše. Farcry mi se nije neš svidio, pa nisam očekivao ništa bolje...

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Igrao netko Warhead stogod? Igra graficki lijepo izgleda no to me ne privlaci. Kada protivnika primis za vrat izgleda jednako retardirano kao i prije, kada protivnika primis za vrat mozes li ga i upucati ili i dalje ga samo koristis kao shield?

6. Venchoba

Venchoba Novi Član

Igrao netko Warhead stogod? Igra graficki lijepo izgleda no to me ne privlaci. Kada protivnika primis za vrat izgleda jednako retardirano kao i prije, kada protivnika primis za vrat mozes li ga i upucati ili i dalje ga samo koristis kao shield?

Došo sam pred kraj i mogu reći lošije i od originalnog Crysis-a. Puno kraće, jednako generic. Par novih oružja, par novih neprijatelja.
    Btw što možeš primiti ekipu za vrat? Ja obično riješavam stvari iz distance ili sa sačmom ako sam blizu. Nisam nikad probo hvatat ljude.

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Probaj :laugh:. Kad frajera primiz za vrat igla jednostavno retardirano

8. abominacije

abominacije (/:=D

ovaj crysis je malo bland. mislim, iskrcaš se na nekom otoku u predator odijelu, vidiš koreance, ubiješ ih par, alien ti ubije frenda, izađeš iz igre?

9. Neqael

Neqael What the hell?!

Crysis dolazi na PS3 i Xbox 360
    Koji sam klinac kupovao PC verziju. Isto mi se dogodilo i sa F.E.A.R. Odigrao na PC a zatim na PS3

Podijelite ovu stranicu