1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Crtići

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 1. Studeni 2006..

1. Nea

Nea curica

Primjetih da volite gledati crtiće pa da ovdje razmjenimo utiske :viking:

Pčelica Maja je zakon :cool: i Gustav :laugh:

A ovoga malog obožavam [​IMG]

2. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Biene Majaaaa. To sam na njemačkom gledala. :laugh:
    Ma meni je hrpa crtića super. Disney rulz, animea ima fakat fenomenalnih, a i "klasični" crtići su dobitna kombinacija. Teško će se fulat sa mnom i crtićima. :viking:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ja obozavam crtice..pogotovo one stare, tipa Pončo i Toro, Eustahije Brzić, Rumpelštilski :cool: , Zekoslav naravno...volim i neke, po meni klasike tipa Voltron, Saber Riders, Conan, Transformers, DBZ....da sad ne nabrajam...uglavnom ne volim novije crtiće..više neke stare klasike...e sam da spomenem jos, volim Blufonce i onaj di je bio lik koji se zove Ćiril Stipsa i neki rakuni... :viking: :laugh:

4. Nea

Nea curica

:omg: Sad ste me podsjetili na masu njih koje sam zaboravili. Diznijevi definitivno i mislim da je ona imao najbolje nacrtane patuljke u povijesti crtića :cool:

Eustahije Brzić je bio najkul kopile na svijetu :cool: :lol: mislim da bi mu mješavina ovih smajlija odgovarala :mad: :cool:

Pončo i Toro isto :lol: :lol: :lol:

Ej a je li itko gledao Kosjenku? :viking: :laugh:

5. no_iq

no_iq Novi Član

kosjenka mi je bila ok, ali ništa posebno. od starih sam najviše gledao leteće medvjediće,rakune,doktora argusa,saber riders...
    a sad anime i disney

6. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Uglavnom su mi najbolji oni stari crtići-izdvojila bi Pčelicu maju, pticu trkačicu, ponča i toru,leteće medvjediče i Tom&Jerryija.
    Ima još jedan crtić,al ne znam kak se zove. Francuski crtić-što se događa u ljudskom tijelu kod nekih aktivnosti. Jel zna neko kak se zove?

7. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Il etait une fois... la vie
    (la fabuleuse histoire du corps humain)

iliti na hrvatskom "Ljudsko tijelo"

www.procidis.com :mrgreen:

8. no_iq

no_iq Novi Član

e da! to je odličan crtić. gledali smo ga prošle godine na biologiji.
    ali već dugo ga nema na htv-u.

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Nik Praskaton FTW :ninja:

Kombiniram :mrgreen:

10. Bunny

Bunny Novi Član

jooooj....crtići...ah znala sam da je na forumu nesto falilo..:cocky:
    tko još ne voli crtice...:ninja:
    neznam oni stari svi su mi jaaako drago..a od ovih novijih...bas animirani filmovi oni duzi...jooj.. :mrgreen:

11. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Pink Panter je bio dobar, iako ne znam da li je bio na htv-u ili na njemačkom programu.

12. Maradoch

Maradoch Novi Član

Lolek i Bolek, Tip i Top, looney toons, Eustahije brzić, Pončo i Toro,profesor Baltazar... :smile: Predobri crtići.

13. kalthir

kalthir woof woof

Eh. Ja sam, kao pravo razmaženo derište, uglavnom odrastao uz Cartoon Network. Space Ghost, Wacky Races et cetera.
    Dakako, tu su bili Voltron i Saber Rider, iako se iskreno ne sjećam na kojem programu.
    Ninđa kornjače i Power rangers također.

Od novijih...Grim Tales, Samurai Jack...ništa drugo mi ne pada na pamet atm.

14. Bunny

Bunny Novi Član

www.procidis.com :smile:
    :smile: joj još uvijek pamtim pjesmicu iz tog crtica....straašno..a baš je bio fora taj crtic.. :smile:

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

La vie, la vie, la vie...! :smile: :smile:

joj meni je super Oggy i Žohari! :smile: :smile:

16. Eniyel

Eniyel Vampiruša

scooby doo :tired:

17. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

La vie, la vie, la vie...! :onoz: :laugh:

joj meni je super Oggy i Žohari! :yeah: :lol:

kak je to l000000d crtic...jedan od novijih, ali mi se full svidja... a ostalo - klasici... :lol:

18. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Grim Tales, Johnny Quest... :laugh: ne mogu se sjetiti više ni jednog, ali ih ima previše koje volim gledati...

19. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

www.procidis.com :laugh:

E da,ljudsko tijelo-fakat. Sjećam se jednog dijela. Neki klinac se igrao nožem i mama ili ko već ga je stalno opminjala da se ne igra jer će se porezati. I nakon nekog vremena mali se poreže i sad prikazuju unutrašnjost tijela. Odmah je uzbuna, oni kaj nose kisik na leđima su mi najbolji. I onak,brzo trče eritrociti po tijelu...ma ludnica,fakat presmješno i zabavno prije svega :onoz: :yeah:

20. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

E da,ljudsko tijelo-fakat. Sjećam se jednog dijela. Neki klinac se igrao nožem i mama ili ko već ga je stalno opminjala da se ne igra jer će se porezati. I nakon nekog vremena mali se poreže i sad prikazuju unutrašnjost tijela. Odmah je uzbuna, oni kaj nose kisik na leđima su mi najbolji. I onak,brzo trče eritrociti po tijelu...ma ludnica,fakat presmješno i zabavno prije svega :laugh: :yeah:
    Točno taj nastavak smo mi gledali na biologiji. :onoz:

Što sam kao luda pratila kad sam bila manja: Scooby Doo, Tom & Jerry, Johnny Quest, Leteći medvjedići, Cipelići, Graškograd. Sve Disneye sam obožavala (veliku većinu još uvijek imam na videokazetama), a animee sam počela tek kasnije, 6.-7. razred možda.

Podijelite ovu stranicu