1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Conan I Godine

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od josephbt, 9. Svibanj 2007..

1. josephbt

josephbt Novi Član

Dakle, neki dan sam opet gledao Conana. I ne mogu, pa ne mogu mu dati 10. Prije nije bilo problema, gluma 10, rezija 10, scenario 10, conanizam 10. Jesu li to moje godine progovarale iz mene?

Gledam ga tako i odjednom mi gluma jednostavno nije vise to. Da budem tocniji, ona scena orgije u hramu. Oni, ko fol, nadrogirani strazari. Kak su se tak brzo snasli kad Conan i ekipa provali unutra ukrast princezu? Trebali bi biti nadrogirani. Pola boda manje. Tak da je sad gluma 9.5, a sve ostalo i dalje 10. Conan vise nije savrsen.

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

prestani jest više te svoje gljive, kvare ti percepciju. Conan jest savršen. točka.
    :laugh:

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mozda je to zbog podsvjesnog utjecaja guvernatora na tvoj um. Onak, otkako je postao guverner nekako nije više čru.

4. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

eee, može bit da je to... :lol:

5. Kron

Kron Novi Član

Conan jest savršen. točka.

Upravo tako!!

6. Sin

Sin Paladin of Eydis

Conan je svojedoban klasik i po tome se nemre srat...

7. Velena

Velena vintage queen

Nemoj mi po Conanu! :cocky:

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

:omg: Kako jako obožavam taj film... :belj:

nikad na taj film nisam gledao kao na vino ili sir. Jednostavno mi je dobar.

9. abominacije

abominacije (/:=D

Dakle, neki dan sam opet gledao Conana. I ne mogu, pa ne mogu mu dati 10. Prije nije bilo problema, gluma 10, rezija 10, scenario 10, conanizam 10. Jesu li to moje godine progovarale iz mene?

Gledam ga tako i odjednom mi gluma jednostavno nije vise to. Da budem tocniji, ona scena orgije u hramu. Oni, ko fol, nadrogirani strazari. Kak su se tak brzo snasli kad Conan i ekipa provali unutra ukrast princezu? Trebali bi biti nadrogirani. Pola boda manje. Tak da je sad gluma 9.5, a sve ostalo i dalje 10. Conan vise nije savrsen.

po mom mishljenju to je krivica scenarija a ne glume. nije to slobodna forma pa glumci sa ulogama strazhara mogu odrediti kada i kako che se pribrati. u scenariju pishe:

1. drogiran si, orgijaj.
    2. napadnut si, brani se najbolje shto mozhesh.

10. Uniq

Uniq Novi Član

Conan taj ratnik, taj pustovlov, sto oruzjem vladaaaaaaaaa CONANNNNNN :belj: :w00t: :w00t:

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

12. Anria

Anria Aktivan Član

Conan je vino...jedna od meni najdražih egendi još otkako sm bila mala i gledala crtanu seriju, a poslije film....Conan je jednostavo Conan.....:hugz:

13. Versius

Versius shajzeshit

Conan... je klasik... stoga nema rasprave :evil2:

same as Anria over there.... kao mala sam sve pogledala... i sad mi je simpa.. iako sad gledam drugacije stvari... (ko bi rekao :nice: )

14. Anria

Anria Aktivan Član

Crtići su mi bili N1!
    Ona zmija iz crtića mi je bila naj!!! pssssk....

15. GuthWulf

GuthWulf Novi Član

Conan je legenda i TOČKA!!!!!

A kad bi se Conan i HE-Man borili,,,šta mislite tko bi pobjedio????? :laugh: :cocky: :evil2:

16. Uniq

Uniq Novi Član

Mislim da bi ih Chuck Norris obojicu s kreditnom karticom samo ubio, mislim da je Chuck skoro ko bog :evil2: :evil2: :evil2:

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Chuck JEST bog :hugz:

18. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Conan je jako jaki. Ali HeMan je jaci :)

19. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Iako je HE-Man najjači čovjek u svemiru, sva mu ta snaga ovisi o onom njegovom maču i dvorcu Sive Lubanje, Conan je mrga sam od sebe.
    Conan istepe HE-Manu mač iz ruke nekom lukavom fintom and then He-Man is zašarafljen!

20. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Nije istina, HeMan je vec jednom ostao bez maca kad mu ga je izbio Skeletor i svejedno je bio jako jaki, iako je Skeletor dao napraviti sebi isto ono na prsima sto ima HeMan i daje mu extra snagu. Pouka je bila "real strength comes from the heart" :)

Podijelite ovu stranicu