1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Command & Conquer

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Dark knight, 7. Prosinac 2006..

1. Dark knight

Dark knight Novi Član

Ova igra jos nije izasla ali kada izadje :yeah:

Radi se o 3 nastavku jedne od najpopularnije SF strategiji Command and Conquer.

Kao i obicno ratuju 2 suprostavljene strane:GDI i NOD.

GDI-dobra strana vodi ju general
    NOD-losa strana vodi ju Kane

vrlo je slična Red alertu samo puno bolja,

Sta vi mislite o igri i opcenito o C&C?

2. Orion

Orion Novi Član

Gledao sam trailere i skrinšote za TW prije par mjeseci. Kane is back! :lol: :lol:

Igra predobro izgleda. :lol: Jedva čekam da zaigram. :)

A što se tiče 1 i 2 dijela... same pohvale. :) Tiberian Sun i onaj expansion sam igrao ranije ove godine... Veri najs nakon svih tih godina.

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Kane se vraca, no Frank Klepacki ne radi muziku :lol:

4. kalthir

kalthir woof woof

fora. ali generals mi se ne sviđa. ne bih znao reći zašto. vjerojatno zbog neprekidivih cut scena u kampanji i nemogućnosti povećavanja brzine. ra mi je draži od običnog c&c, jednostavno zato što sam ra prvog zaigrao.

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

omg Tiberian Sun flashback :yeah:

unbelivabl, ljudi ovo se čeka RA mi nije bio ništa prema ovom. Tiberium War se zove dvojka hmm. Di je Tiberiuma ima i sarme.

God damn sad bi trebao dopunit topic di sam napisao da čekam samo Medieval2. >

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ma ako bude imalo ko Tiberium Sun, bit che prej♥♥eno...samo da ga ne useru ko onaj drek od generalsa i red alerta 2... :yeah:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Tiberian Sun mi je u top tri SF strategija uz Starcraft i WH40k. :yeah:

I nakon tolko godina ga svi mispelaju u Tiberium umjesto Tiberian. :yeah:

8. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Kane se vraca, no Frank Klepacki ne radi muziku :smile:

A ko sad radi?
    mozda bude dobro...

9. Orion

Orion Novi Član

10. Dark knight

Dark knight Novi Član

11. Black_Raven

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

E samo da ne bude debilana da leteće jedinice tipa helikopteri imaju radius FOWa jedan metar i još da se ne mogu slat u neistraženi prostor. :smile:

13. Black_Raven

ma zaboli me. ochu kanea vidjet u daljnjoj akciji, i hocu soundtrackove ko iz npr red alerta...i ja sretan :smile:

14. kalthir

kalthir woof woof

nema james earl jonesa :(

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Glazbu radi Steve Jablonsky, filmski skladatelj. Sigurno će neki orkestar zaposlit za izvedbu glazbe...
    Ma j♥♥o te orkestar, muzika mora biti evolucija u smjeru C&C -> Red Alert -> Red Alert 2, ili ce biti totalno smece. I u ovim filmicima pustaju neki kvazimetal, tako mora i u igri bit!

Opa, Ironside glumi GDI generala... Ajd bar neshto, njemu savrseno pasu uloge vojnicina.

16. Orion

Orion Novi Član

A nisam mislio da će snimit nešto tipa Beethovena peta simfonija. :roll: Ono je bilo nagađanje s moje strane. S obzirom da će biti igrane međuskevence, čini se logično da su tipa zaposlili da napravi neku ne-metal glazbu za njih. :smile:

In-game glazba je neš drugo. Tko zna, možda će je Frank Klepacki ipak raditi... :lol:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ne sjecam se kada su zadnji puta u igranim međusekvencama stavili muziku u pozadini :think:

A kaj se Klepackoga tice, nebu nish od njega ziher, jer su objavili da ga nisu angazirali. Vele da su dosta u zadnje vrijeme proucavali njegovu glazbu tako da sto slicnije mogu napravit... no nekako sam skeptican prema tome.

18. DsAg

DsAg Novi Član

C&C s vraćenim ORCAma! :think:
    Čini se da ću morat nadogradit kantu za ovo al bi se moglo isplatit!

19. Orion

Orion Novi Član

Ne sjecam se kada su zadnji puta u igranim međusekvencama stavili muziku u pozadini :blush:

Za sve postoji prvi put. :think:

20. kalthir

kalthir woof woof

bečki dječaci i filharmonijski orkestar izvode hell march?

hell yes ^^

Podijelite ovu stranicu