1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Com Bots

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 26. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Veleštovano pučanstvo Eydisa ...čujte i počujte ....na putu s kojeg sam se vratio nisam samo konzumirao švapske delicije i uživao u hmljnom ( i pšeničnom ) nektaru nego sam uočio i jednu solidnu zaj♥♥anciju koju bi mogli implementirati u našu malu zajednicu .

Naime radi se o programčiću COM BOTS koji mi je onako odmah upal u okice , jer je čr00 eye candy i čini mi se sasvim zgodan dodatak .....

No da ne prdim više i da ne pričam tu hvalospjeve , ja sam već skinuo klijent ( oko 50 MB ) i program mi se vrti uredno na kompu ...

Evo vam link pa pogledajte i jel konektujte se :lol:

http://www.combots.com/

2. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Da.. blah, nemogu ni minimalnu konfiguraciju njegovu isfurat.. :broken: :lol:

3. Nea

Nea curica

De Nazi malo opiši za što je to i tak jer neću više ništ skidati ak nije zanimljivo da mi kanta opet nebi crkla :welcome:

4. Aronys

Aronys Pleb

Kaj, to je bot ko onaj "speak with god"?

5. Kaj je to? Neću skidat nekaj te veličine - pa nemam flat rate. Što prije kažeš to ćemo prije igrat. Il whatever

6. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

A isusavamboga .... :laugh:

Dakle chat klijent sa fenomenalnim grafičkim sučeljem , olakšanom komunikacijom , sheranjem fajlova i slično ... đizuskrajst

Kaj je tako teško otići na stranicu pogledati demo i vidjeti o čemu se radi :laugh:

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

radi se o sranju zapakiranom u 50mb. skinuo sam jutros i izdrzao sam cijelih 3 minute kad sam pozivcanio i izbrisao.
    za tu razinu chata su sasvim dovoljni i icq/msn klijenti...

8. abominacije

abominacije (/:=D

smrtnici na modemu dizhu barikade. iako su jaka, na ramena puka opresija teshko pada.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu