1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Com Bots

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 26. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Veleštovano pučanstvo Eydisa ...čujte i počujte ....na putu s kojeg sam se vratio nisam samo konzumirao švapske delicije i uživao u hmljnom ( i pšeničnom ) nektaru nego sam uočio i jednu solidnu zaj♥♥anciju koju bi mogli implementirati u našu malu zajednicu .

Naime radi se o programčiću COM BOTS koji mi je onako odmah upal u okice , jer je čr00 eye candy i čini mi se sasvim zgodan dodatak .....

No da ne prdim više i da ne pričam tu hvalospjeve , ja sam već skinuo klijent ( oko 50 MB ) i program mi se vrti uredno na kompu ...

Evo vam link pa pogledajte i jel konektujte se :lol:

http://www.combots.com/

2. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Da.. blah, nemogu ni minimalnu konfiguraciju njegovu isfurat.. :broken: :lol:

3. Nea

Nea curica

De Nazi malo opiši za što je to i tak jer neću više ništ skidati ak nije zanimljivo da mi kanta opet nebi crkla :welcome:

4. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Kaj, to je bot ko onaj "speak with god"?

5. Kaj je to? Neću skidat nekaj te veličine - pa nemam flat rate. Što prije kažeš to ćemo prije igrat. Il whatever

6. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

A isusavamboga .... :laugh:

Dakle chat klijent sa fenomenalnim grafičkim sučeljem , olakšanom komunikacijom , sheranjem fajlova i slično ... đizuskrajst

Kaj je tako teško otići na stranicu pogledati demo i vidjeti o čemu se radi :laugh:

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

radi se o sranju zapakiranom u 50mb. skinuo sam jutros i izdrzao sam cijelih 3 minute kad sam pozivcanio i izbrisao.
    za tu razinu chata su sasvim dovoljni i icq/msn klijenti...

8. abominacije

abominacije (/:=D

smrtnici na modemu dizhu barikade. iako su jaka, na ramena puka opresija teshko pada.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu