1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Colin Mcrea Rally

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Uniq, 29. Svibanj 2007..

1. Uniq

Uniq Novi Član

Evo da se maknemo malo od istih tema svaki dan, jel ko igro ?

Frend i ja igramo prek hame ovih dana legendarnu 2, ako tko hoce da se predruzi u rallyu slobodno nije bas da vozimo nesto ludo, ima tu i prevrtanja na krov i tako malo strganih spojlera ali dodjemo do cilja, sva sreca nemoze se ostat bez benzina :w00t:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Imas neki link za download? Ako imas postoji sansa da vam se pridruzi :w00t:

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ZAŠTO!!?? o zašto??! zašto mi je komp uk♥♥cu??!! prilično sam uvjeren da negdje imam CMR al mi to k♥♥ca vrijedi kad mi je komp kaput :w00t: nemogu dočekati iduću plaću...

4. Uniq

Uniq Novi Član

Hm pa ak oces mozes skinut s torenta valjda, ali imam ja cd doma sam ti treba patch i crack za 1.09 verziju to ti posaljem nije bad oko 2mb su "cak" veliki, ali ono odkljucali smo sve staze i ono trazimo jos ljudi koje oce igrat, prej♥♥eno je kad nas igra sto vise i vidis ghost car ispred sebe koji moras stic i taman ga stignes i na krov :w00t: :lol:

Klosh pa ta igrica bar nije zahtjevna, mozes igrat i s pentium 2 cini mi se :lol:

Podijelite ovu stranicu