1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Cmar-net

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 5. Studeni 2006..

1. abominacije

abominacije (/:=D

Ja sam isto dio tog communitya, makar sa jednim jedinim postom... no dijelim gore navedeno mishljenje...

2. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma kaj fali cmar netu.. tam frigg (koja je clan i ovog foruma) pise kolumne koje su imo skroz ok... a i forumi su im manje vies uredu..

3. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

da kvotam mormegila:
    "Ispljuvci koji se ovdje prodaju pod kolumne ... Ma jednostavno strashno... Sorry Frigg bez uvrede, al fakat nemas dara za pisanje cak niti oglasa u oglasniku, a ne kolumne. Okani se corava posla..."

nisam nikad citao njene kolumne ali me ovo i hrpa ovakvih slicnih komentara na njene kolumne prilicno odbija hehe
    ali dosta offtopica, vratimo se nazad na temu...

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

moj chmarnet expirience -

dodjoh, vidjeh, odj♥♥ah... :mrgreen:

previshe debiliranja gore... :ninja:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

To je njeno mišljenje i njen stav, ja sam pročitao i sa nekim se stvarima nisam složio ali inače bi bilo čudno. Zar ne? Uostalom komentare o nečijoj kolumni ne mogu shvatiti ozbiljno ako se taj netko sam ne bavi kolumnama, nego to trpam u kantu subjektivnosti.

Da ne govorim da je pola tih što uvijek u prvim redovima za pljuvanje, nepismeno ili im je jednostavno dosadno. A da ne govorim o njihovoj intelektualnoj kreativnosti. lame. Žena se trudi i nešto poduzima dok ostali spamaju, respekt.

I koji k. ovo nije o cmar-netu tema. Prebacujem.

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

a gle, znam tamo neke ljude uzivo i stvarno su ok, njima vjerujem na misljenje jer su nam uvijek slicna. ko meni i tebi :hug:
    druga je stvar sto je ostalih 99% foruma neizdrkana klincudija od 16 godina.
    ostalom komentare o nečijoj kolumni ne mogu shvatiti ozbiljno ako se taj netko sam ne bavi kolumnama, nego to trpam u kantu subjektivnosti.

mislim ono wtf? zasto bi trebao imati iskustva u pisanju kolumni da bi mogao donijeti zdravorazumski komentar, a sebe smatram dovoljno kompetentnim na tom podrucju da mogu prosuditi jel to nesto sto kolumnist pise valja ili ne. Nije ista stvar kao kod slikanja i kritiziranja slike gdje moras imati nekog skilla da vidis jel stvar sljaka i sto radis krivo.

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

...zasto bi trebao imati iskustva u pisanju kolumni da bi mogao donijeti zdravorazumski komentar, a sebe smatram dovoljno kompetentnim na tom podrucju da mogu prosuditi jel to nesto sto kolumnist pise valja ili ne.

nisam nikad citao njene kolumne...

:unsure: onda prvo procitaj i prosudi, a nemoj rumorse gledat kao objektivno misljenje..

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

No, sa dozom poleta sam otvorio dio sa kolumnama na cmaru (lazem) i procitao onu sa True/Fake temom.
    sto reci? vec je sama tema toliko losa da dobijam poriv da ne komentiram ostatak teksta ali sada cu napraviti iznimku.

Clanak je prije svega uzasno licemjeran. Na pocetku prica koliko su neinteligetni ljudi u tom selu koji osudjuju metalce da bi par redaka ispod sama napala ljude koji nisu toliko true kao ona. Problem je sa metalom(pogotovo sa blekerima) sto glazbu shvacaju preozbiljno, od oblika umjetnosti koja je tu da zadovolji nase mentalne potrebe, bude dio opustanja i uzivancije u melodiji, oni stvaraju subkulturu koja je toliko konzervativna i zadrta da je to cudo. Stvara se sistem kasta koji nema ni u jednom drugom glazbenom pravcu. Ko ce te pitati u reggaeu koliko ti znas underground bendova? Umjesto jednostavnog open-mindnessa i shvacanja svega kao dio odrastanja, respekta, oni imaju toliko negativnih emocija prema svima. Ta cura ima neke frustracije nepriznatosti medju ljudima kojima toliko trudi pripadati. Svi skupa nisu bolji od onih seljaka koje je popljuvala napocetku.

IMO naravno. nadam se da razumijes sto sam htio reci

9. abominacije

Clanak je prije svega uzasno licemjeran.

bash sam htio citirati taj chlanak kao vrhunski primjer idiotizma koji tamo prevladava, ali mi se nije dalo... sama pomisao na to oduzela mi je svu energiju...

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

mislim ono wtf? zasto bi trebao imati iskustva u pisanju kolumni da bi mogao donijeti zdravorazumski komentar, a sebe smatram dovoljno kompetentnim na tom podrucju da mogu prosuditi jel to nesto sto kolumnist pise valja ili ne. Nije ista stvar kao kod slikanja i kritiziranja slike gdje moras imati nekog skilla da vidis jel stvar sljaka i sto radis krivo.
    Naravno zdravorazumski DOJAM, dakle nema teorije da sad ti veliš dal to valja il ne općenito nego samo subjektivan dojam. Kao da sad je idem donijet zdravorazumski da Picasso k♥♥ca valja jer mi se njegova umjetnost ne svidja. E kako mene nitko ne bi shvatio ozbiljno tako ja nemogu ni ozbiljno shvatiti takve komentare ukoliko ih ne daje ozbiljan kolumnist. Mogu samo čuti tvoj dojam da se ne slažeš i tako.

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:unsure: .. donekle se slazem sa vama.. iako u kolumni svatko ima pravo iznijeti svoje misljene.. i na koncu, svrha kolumne je i podijeliti razlicita stajalista i videnja odredene situacije..

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa kolumna je upravo to stav autora. On može biti jednak vašem ili potpuno suprotan. No na temelju stava se ne odlikjue kvaliteta već prezentacijom tog samog stava i njegovim pokrićem.

Iskreno trebao bih vidjeti desetak kolumna autora da mogu steći opći dojam, a to još nisam pa možda poslije... :)

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ma oke, slazem se oko subjektivnosti ali iz ovih kolumna doslovce vristi infantilno. a i mislim da bi smisao kolumne trebao biti da raju nesto naucis i prenes zrnce svoje mudrosti... IMO ovo je losa poruka mladima :)

14. Psychaki

Psychaki Gost

Jao. Nisam trebala to čitati.
    :whistle:

15. abominacije

Jao. Nisam trebala to čitati.
    :laugh:

i jesi ispala chru il nisi?

16. Psychaki

Psychaki Gost

Ja sam tako čru da uopće ne spadam ni u jedan opis :laugh:

17. abominacije

ne vidim da imash myspace account sa crnom pozadinom i ljubichastim slovima... ak to nemash nemash shanse da budesh chru yknow... :laugh:

18. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Clanak je prije svega uzasno licemjeran. Na pocetku prica koliko su neinteligetni ljudi u tom selu koji osudjuju metalce da bi par redaka ispod sama napala ljude koji nisu toliko true kao ona. Problem je sa metalom(pogotovo sa blekerima) sto glazbu shvacaju preozbiljno, od oblika umjetnosti koja je tu da zadovolji nase mentalne potrebe, bude dio opustanja i uzivancije u melodiji, oni stvaraju subkulturu koja je toliko konzervativna i zadrta da je to cudo. Stvara se sistem kasta koji nema ni u jednom drugom glazbenom pravcu. Ko ce te pitati u reggaeu koliko ti znas underground bendova? Umjesto jednostavnog open-mindnessa i shvacanja svega kao dio odrastanja, respekta, oni imaju toliko negativnih emocija prema svima. Ta cura ima neke frustracije nepriznatosti medju ljudima kojima toliko trudi pripadati. Svi skupa nisu bolji od onih seljaka koje je popljuvala napocetku.

hebate chuk...ko da sam ovo ja pisao...debilana do bola...nekim ljudima treba zabranit postojanje zbog ovako debilnih članaka i kolumni. Makes me wish birth control was retroactive...or to just travel back in time, and slap the shit out of her mom for giving birth to such unčr00 critter... :laugh:

19. Psychaki

Psychaki Gost

ne vidim da imash myspace account sa crnom pozadinom i ljubichastim slovima... ak to nemash nemash shanse da budesh chru yknow... :nice:

Ma imam ja i 3 accounta, al' ne pomaže. Nikako da budem zbilja ČRU. :cry: :cry: :cry:
    A to je oduvijek bio moj jedini životni san :knife:

20. abominacije

*snip*... to such unčr00 critter... *snip*

ali shto ako postoji posebna kategorija ljudi koji su chr00 fejkeri? :knife:

*snip* Nikako da budem zbilja ČRU... *snip*

nishta, nisam mislio da che do ovoga dochi... ali morat chesh se prebaciti na slushanje dimmu borgira :nice:

Podijelite ovu stranicu