1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Članska Riznica

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 5. Prosinac 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

O čemu se radi?
    Prije puno vremena naša Xypo :lol: je začela eydis rewards sustav odnosno nešto kao natječaj u kojem su se birali najbolji, najljepši, pisci, slikari, ovaki i onaki članovi eydisa gdje su svi mogli dati glas i dobiti glas te bi se na kraju vidjeli pobjednici.

Riznica je korak dalje od toga, najavljena je još prije godinu dana, a uskoro bi trebala biti i gotova. Radi se o zbirci titula koja su predstavljene malom ikonom i titulom (kad se mišem prijeđe preko ikone) koje se nalaze ispod vašeg avatara i u vašem profilu. Da li će vaša riznica biti puna (maksimalno 12 ikona) ili prazna ovisi od vašeg stila pisanja pa sve zaj♥♥ancije u shoutboxu i whoranju po profilima. Jer sve su to razlozi zašto bi baš vas neko odabrao za recimo najsmješnijeg člana. :cocky:

Svaka titula će biti svojstvena samo JEDNOM članu pa neće biti dvije ikone za najkul člana. A dodjeljivat će se jednom godišnje kako to već ide na Eydisov rođendan.

Naravno, same ikone te nazivi titula će biti odlučeni prije Eydisovog rođendana.

Pitanja? :nice:

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

ne pamtim rođendane, kad je eydisov?

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Godinu dana poslije prošlog, njub. :p

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Onda kada ti kazem da nesto moras raditi povodom novog rodjendana :tired:

5. samarilech

samarilech Novi Član

Dva pitanja.

1) Koliko bi tih titula trebalo bit?

2) A da se dodjeljuju npr. jednom u 6 mjeseci? Nekome se možda ne bi svidjela titula Forumskog Mizantropa pa da ne mora godinu dana imat to ispod avatara...

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Slažem se sa svime što si rekao, makar postoji opcija da ukoliko član nema smisao za humor ili samokritiku ne mora trpiti neku titulu. Nema smisla forsati jer to nije poanta. :)

Same titule će vjerojatno predlagati članovi što god ima padne na pamet, a mod tim će odabrati one smislene među njima. Sherpa će voditi računa o tome dok bude zgotovljeno što se tiče učestalosti i svega ostalog.

7. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ajme, već vidim koju bum titulu ja dobio.. za osobu koja "najaće masakrira pisanu Hrvatsku rijeć".. :tired:

8. samarilech

samarilech Novi Član

Gle kak frajer žica titulu :tired:

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ajme, već vidim koju bum titulu ja dobio.. za osobu koja "najaće masakrira pisanu Hrvatsku rijeć".. :laugh:
    Doslovno tim slovima :tired:

10. Nea

Nea curica

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ja podražavam prijedlog...
    i nominiram sebe za 'teški psihijatrijski slučaj' titulu...

ili, još boje, 'narcisoidna, egoistična svinja' :tired:

12. samarilech

samarilech Novi Član

Mogu ja onda "devil's advocate" dobit? Ako se već dijele titule šakom i kapom :tired:

13. Velena

Velena vintage queen

Ajme, već vidim koju bum titulu ja dobio.. za osobu koja "najaće masakrira pisanu Hrvatsku rijeć".. :tired:
    pa jedno vrijeme si bio super, šta je bilo spell check?

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

pa jedno vrijeme si bio super, šta je bilo spell check?
    Mislim da je ovo namjerno tak napisao :tired:

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

jel mogu ja... :laugh:

dajte ljudi, zaslužite nekaj, a ne samo I wanna, I wanna, gief epix plx!1 :tired:

16. Sherpa

Sherpa Legenda

dajte ljudi, zaslužite nekaj, a ne samo I wanna, I wanna, gief epix plx!1 :belj:
    Potpis...

Rankove birate sami kada skupite 1000 postova, ovo ce ostati u rukama mod tima

17. Seeker

Seeker semi-retired

podrzavam sherpu i drema, nema selfkandidature. iako u tyevom slcaju podrzavam i dajem mu svoj glas

18. charlotte

charlotte Novi Član

2) A da se dodjeljuju npr. jednom u 6 mjeseci? Nekome se možda ne bi svidjela titula Forumskog Mizantropa pa da ne mora godinu dana imat to ispod avatara...

potpisujem. imho godinu dana je malo previše.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma dobro ja sam sam naveo primjer da se stekne dojam što i kako, o svemu tome će modovi odlučit. :smile:

20. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

i shall earn my title, you inferior maggots... :great:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu