1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Children Of Nexus

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Tyronius Mook, 4. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Pozdrav svima! Ovaj topic je prebaćeni thread sa RSZ-foruma.. Nastavak i sve informacije sada možete pratiti ovdje..

2. abominacije

abominacije (/:=D

neki background mozhda? :laugh:

3. Tyronius Mook

background? za što?

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Za kampanju. Da opises setting i slicne stvari tako da i ljudi koji ne igraj u kampanji znaju o cemu se radi :think:

5. Tyronius Mook

Ooooh... ok..

Setting je svijet koji se zove Sundrya, slićan FR-u uglavom po bićima i božanstvima, na prime materialu. Igra se u dijelu tog svijeta gdje su magovi elitistićka krema, svi noble ili too powerfull to be pissed off, a klerici čudotvorci.

Naša vjerna družina sastoji se od rogueice, sorcerera, barda, barbara i fightera. Svi su "only Human", ali svako od njih ima jedinstvene posebne sposobnosti. Također, svi iz dna duše mrze orcove, i neki od njih čak su razvili i posebne sposobnosti protiv istih. Majka im je davno umrla i u njihovoj obitelji malo se o njoj prićalo. Otac je prije bio adventurer, i zadnjim novcima koje je imao, poslao je svoju vjernu djecu koji voli više od života u..

Avantura je započela u skoli za Fightere, gdje su svi efektivno dobili jedan lvl fightera uz prvi početni lvl klase. Na moju iskrenu žalost, samo je (pazi sad ovo) Rogueica zapravo i položila školu. Ostali su svi više manje neslavno pali završni ispit. U taj čas, dobili su poruku od oca, da su u opasnosti i da se hitno vrate kući. Nakon zasjede na putu, došli su u svoje rodno selo, samo da bi ga našli potpuno spaljeno i razrušeno. Oca nema ni za ljek, a svi tragovi upućuju na colossal red dragon-ovo maslo. Prošmucali su malo po selu i svojoj rodnoj kući te otkrili neke zanimljive tragove i uspjeli upasti u razrušeni hram Lythandera, gdje su našli rod of ressurecton sa 10 chargeva i jednu zaboravljenu kriptu. U toj kripti, uspjeli su oživiti jednog tiranina koji je tu bio zatoćen koji 300 godina, i koji je sada vezan zakletvom za Barda. Zakletvom koja ga obavezuje na službu dok se njegov dug ne otplati (tj to što ga je vratio iz mrtvih ne otplati).

Tu su do sada došli, a nastavak sljedi ovaj petak, u 18 sati, kod Gelender Brunhilde. (Sastanak na trgu oko 18 sati, pa nas ona vodi kod sebe) :think:

Jeli to dovoljno Backgrounda? :cocky:

6. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

hihi smijesno mi zvuci "colossal red dragon-ovo maslo" , ko da mu je colossal titula :evil2:

7. Gelender Brunhilda

Gelender Brunhilda Velika vladarica krastavcodlakova

Dakle, igra se petkom, u pravilu od 17, po potrebi može kasnije. Stan u strogom Centru, velika soba.

Neki bitni detalji, ne po nekom bitnom redosljedu (osim pesa):

Pes će vjerojatno biti u sobi, ako sama ne pobjegne, mirna je i ne skače na stol. Neću je zaključavati jer je sad bila bez mene veći dio semestra.
    Ne grijem sobu, obucite se toplo.
    Moze se igrati do ponoći-jedan, bez ograničenja što se tiče glasnoće razgovora i sl.
    Majka će mi vjerojatno biti u stanu sve vrijeme, izbjegavajte ekstremne psovke i slično. Bogohuljenje ne volim ni ja. Obične psovke mogu proći.
    Kompjuter zasad nemam, u postupku sam kupovanja.
    Doma imam samo phb, dmg i mm 3.0, 3.5 morate donijeti svoje dok ne kupim kompjuter.
    Što se muzike tiče, nemam doma metala niti D&D muzike, pa preporučam da CDe donesete sami, ukoliko jako ne volite Joy Division/ New Order.
    Konzumiranje alkohola i duhana je u redu. Alkohol dapače.
    Nemam osiguran parking, a napominjem da sam u strogom Centru, pa ćete možda malo teže naći mjesto za parkiranje. U mojoj i obližnjim ulicama parkiranje se naplaćuje.

No, to su svi detalji, ako se još nečeg sjetim dodat ću naknadno. Prihvaćam primjedbe i prigovore i radujem se susretu.

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Lythandera
    Ili radiš totalno lame rip-off, ili ti č i ć nisu jedina slabost u gramatici :evil2:

9. Tyronius Mook

huh?... Rip off? Rip off čega? Fakat te nisam skužio exx.. Lythandera sam stavio, eto, prvi mi je napamet pao.. a nije bitan za priću pa onda..

10. abominacije

huh?... Rip off? Rip off čega? Fakat te nisam skužio exx.. Lythandera sam stavio, eto, prvi mi je napamet pao.. a nije bitan za priću pa onda..

http://en.wikipedia.org/wiki/Lathander

11. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Kao sto je kolega gnom vec ukazao, pise se Lathander.

12. Tyronius Mook

Oooooh.. my bad :ninja: :ninja:

13. Gelender Brunhilda

Da prijeđemo na bitnije stvari, voće ili čokolada ?

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

voće!

piva!

ćevapi!

i puno d20 kockica!

ummm...mene bas zanima kako ce se Brunhilda snaci u ulozi sorcerera... hehe...jesi vec vidjela lika? :ninja:

mislim da bi moglo biti jako zanimljivo... :ninja:

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Mislim da ce se bolje snaci nego u ulozi jedinog zenskog lika u partyu, pogotovo onako kako je ficho igro tog lika :ninja:

16. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

17. Gelender Brunhilda

Nisam još vidjela lika, Tyronius mi ga je dosta detaljno prepričao, tako da imam dosta ideja kako ga igrati. Ali mi je predobro da ću ja biti muško a Fićo žensko. Vrijedit će i pive i voćnih kolača.
    Ćevapa nema, oni su i tako u subotu.

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

da, fićin lik ima najviše 'potencijala'. nego, jel neko čuo za barbara koji ima skilove poput knowledge forensics, ili knowl. archaeology, ili knowl. history, ili craft masonry :laugh: ili sve navedeno??? ty, mogu uzet profession - skitnica? :laugh:

19. abominacije

da, fićin lik ima najviše 'potencijala'. nego, jel neko čuo za barbara koji ima skilove poput knowledge forensics, ili knowl. archaeology, ili knowl. history, ili craft masonry :laugh: ili sve navedeno??? ty, mogu uzet profession - skitnica? :laugh:

conan the librarian?

20. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

conan the librarian?

e j♥♥enoooo :laugh: :laugh: probaj njemu reć da si došo platit zakasninu
    mislim da će mi lik takav bit u bližoj budućnosti

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu