1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Children Of Húrin

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Belmorn, 29. Ožujak 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Tolkien je ovo počeo pisati prije Gospodara prstenova, ali nikad nije stigao završiti. Nakon 30 godina muke, njegov sine je napokon završio što je njegov otac tako davno započeo. Knjiga izlazi 17. 4. u Engleskoj i SADu.
    Ono malo radnje što znam: Prvo doba, Hurin prkosni čovjek kojeg je Morgoth prokleo.
    Naslovnicu i unutrašnjost ilustrirao Stan Lee (frajer je čak dobio i Oscara za rad na Gospodaru prstenova).
    Iako neznam koliko te knjige je očevo, a koliko sinovo, ipak mislim da je ovo nezaobilazno štivo.

2. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

definitivno nemrem bez nje!!iskreno,upravo me bas ta prica u silmarillionu zanimala!

3. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Sounds yummy... :belj: :belj:

4. Sin

Sin Paladin of Eydis

covjece... mislim da nije bas toliko bitno koji je vise posla napravio... jer si kontam da se Christopher toliko uzivio u ocev rad da ga vec moze i zamijeniti...
    no... jedva cekam...

znate li mozda ima li gdje neka opseznija obavijest ili bar ulomak iz knjige???

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

ja sam sve vazno procitao na amazonu

6. Nechrarh

Nechrarh Gost

Pa što ne postoji već ta pripovjest u onim nedovršenim pričama?

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Da. Sada je dovršena.

8. Behemoth

Behemoth Novi Član

9. Sin

Sin Paladin of Eydis

ilustracija knjige mi je prej♥♥ena... jedva cekam da dodje... mislim da je genijalna kao i sve sto je obitelj Tolkien napravila...

10. Fighter

Fighter Novi Član

11. Sin

Sin Paladin of Eydis

Meni osobno je najdraza prica o Berenu i Luthien... te naravno o Feanoru... no i ovo jedva cekam :think: !!! mislim... ipak je Tolkien otac fantasya u jednu ruku...

12. Eldarion

Eldarion Novi Član

Jos nekoliko dana i knjiga ce biti dostupna, hihi! Jedva cekam

13. Behemoth

Behemoth Novi Član

Meni je sve to bez veze, od prvog citanja sam bio posebno vezan uz sudbinu Fingolfina, jedinog vilenjaka koji je uspi ozljediti Morgotha, i uz Finroda Felagunda, Nom the Wise-a, najcjenjenijeg priajtelja ljudi.

14. Anria

Anria Aktivan Član

odbrojavam dane......

15. Fighter

Fighter Novi Član

Kad knjiga tocno izlazi??Nisam bas informiran.... :cocky:

16. Thund

Thund Novi Član

LJudi, izlazi nova (skoro) Tolkienova knjiga Hurinova djeca, promocija u Algoritmu u 14h, a ono što je jako zanimljivo jest da će isti dan biti i promocija u čitavom svijetu!
    :belj: :lol: :lol: :evil2: :lol:

LONDON - Nova knjiga koju autor "Gospodara prstenova" nije uspio dovršiti, već je to poslije smrti J.R.R. Tolkiena učinio njegov sin, naći će se u prodaji u britanskim knjižarama idućeg mjeseca.
    "Hurinova djeca", djelo koje je Tolkien počeo pisati 1918. godine, naći će se na policama knjižara od 17. travnja, piše Independent.
    Autorov sin Christopher, završavao je to djelo 30 godina vodeći se naputcima iz predložaka koje je ostavio njegov otac.
    Izdavač HarperCollins zasad ne želi objaviti pojedinosti priče no najavljuje da je djelo "ep o pustolovini, tragediji, drugarstvu i junaštvu" te će biti blizak svim ljubiteljima Tolkienove priče.
    "Hurinova djeca" prva je 'nova' Tolkienova knjiga koja će biti objavljena nakon što je zbirka njegovih djela "The Silmarillion" objavljena posthumno 1977., četiri godine nakon autorove smrti.
    Chris Crawshaw, voditelj Tolkienova društva rekao je da bi djelo (''Hurinova djeca'') "vjerojatno bilo vrlo dobar film, bude li itko mogao osigurati otkup autorskih prava".

(Hina/Media servis)

17. Thund

Thund Novi Član

Evo i originalnog linka iz algoritma:

HURINOVA DJECA

Nisam čuo bolju vijest otkada sam pročitao prvu Tolkienovu knjigu (od prije devet godina) !
    Čak ni film nije bila bolja vijest :belj: :evil2:

18. Fighter

Fighter Novi Član

Jedva cekam da knjiga dode prekosutra...imam skolu popodne,ali cini mi se da cu markat prvi sat i ic kupit knjigu :evil2: :belj:

19. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ja ću morati čekati da dođe u našu knjižnicu :evil2: Znaći nekih 6 mj. ...

20. Winterstark

Winterstark Novi Član

Podijelite ovu stranicu