1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Charge Of The Linux Brigade

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 19. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. abominacije

abominacije (/:=D

2. Nea

Nea curica

Ja mislilm da bi Linux kada bi osvojio tržište kao i Microsoft postao isti s vremenom :mmm:

I kako sada stoje stvari s monopolom Microsofta? :belj:

Da li je uopće ovaj topic za to :belj:

3. abominacije

tko sam ja, kamo idem? shto se nalazi iza slijedecheg ugla? :love:

dobar je topic... makar sam htio prokomentirati razvoj linuxa za konzole... but no matter... linux ne bi postao s vremenom kao microsoft jer linux kao "linux" nije u vlasnishtvu jedne tvrtke nego je open source... znachi da svatko ima pristup njegovom kodu i besplatan je za nabaviti... dodushe, nije takva situacija sa svime... postoji i softver za linux koji morash platiti, ali to je u manjini...

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Qrca ne kužim. Neka pingvin propaganda I guess.

5. Psychaki

Psychaki Gost

Ha! Jako lijepo , bilo je i vrijeme da proizvođači mašinerije počnu razmišljati o podršci za linux.
    Jedini je problem u developerima tj. činjenici da se većina ljudi koja se bavi sređivanjem i proizvodnjom izvornog koda bazira na linuxu ili za programiranje ili za regularne potrebe (multimedija itd.) tj. za pc

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

. znachi da svatko ima pristup njegovom kodu i besplatan je za nabaviti... dodushe, nije takva situacija sa svime... postoji i softver za linux koji morash platiti, ali to je u manjini...
    da, neka profitabilna tvrtka ga moze naplatiti ali svejedno moraju objaviti source svojeg koda ako se ne varam...

7. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ako microsoftu uspije ova neka uber zastita protiv piratiziranog softwarea + novellovi pregorvori s microsoftom moza ponovo slijedi doba raznovrsnih OSova :)

8. abominacije

ako microsoftu uspije ova neka uber zastita protiv piratiziranog softwarea + novellovi pregorvori s microsoftom moza ponovo slijedi doba raznovrsnih OSova :)

ne mozhe microsoft proizvesti neshto shto rusi ne bi mogli crackati... and thats a fact...

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Sad bi ti nešt rekao ali predugo bi trajalo.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu