1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Cenzura I Nestajanje Postova

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Kron, 20. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Kron

Kron Novi Član

Budici da su mi nestali neki postovi zanima me koji su razlozi za brisanje i kakva je politika moderniranja buduci da nije opisana u pravilima.

Jeli zabranjeno postanje crnog humora? Jeli zabranjeno stavljati prikladne linkove uz taj isti humor? Ili je problem bio u tome sto sam naglasio da ne mislim ozbiljno?

Drugo zasto mi je nestao post u kojem se bunim radi nestajanja prvog posta? Pitanja i trazenje razloga se isto ne tolerira? Hoce li i ovaj cijeli post nestati u tamnicama ovog foruma?

Ili cu dobiti odgovor od odgovorne osobe?

2. Elvenstar

Elvenstar missing

Registration Terms & Rules
    In order to proceed, you must agree to the following:
    1. www.eydis.info nije odgovoran za napisane poruke svojih članova te se ne jamči točnost, ispravnost ili korist sadržaja bilo koje poruke. Poruke iskazuju stavove njihovih autora, a ne nužno stav samog Eydisa. U slučaju bilo kakvih nejasnoća ili problema svakako kontaktirajte administratora.

2. Zabranjen je bilo kakav oblik vrijeđenja po nacionalnoj, rasnoj, spolnoj i vjerskoj osnovi. Eydis zadržava pravo da ukloni svaku poruku takvog sadržaja te njenog autora ukloni sa foruma. Isto važi za sve ostale poruke za koje se utvrdi da svojim sadržajem ugrožavaju korisnike ili sam Eydis.

3. Registrirajte se i uživajte! welcome.gif

Pošto si registriran pretpostavljam da si se složio. Bez obzira na sam sadržaj posta, koji nije bio u redu, post je bio spam. Spam topici su u Taverni. :cocky:

3. Kron

Kron Novi Član

Nije bilo vrijedanje, to je bilo prilicno ocito.

Spam je bio, i pozdravljam uvodenje reda u ostale podforume. Pretpostavljam da ce se sada poceti sve brisati sto spada u spam na svim topicima? Ne bi htjeli imati duple standarde zar ne?

4. Elvenstar

Elvenstar missing

Većina se i briše, ovisi o kojem topicu i kontekstu se radi. Bilo je neumjesno u svakom slučaju, takve šale mu možeš poslati na PM ako baš ne možeš izdržati.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu