1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Cd Shop

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Behemoth, 5. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Behemoth

Behemoth Novi Član

jel ima u zagrebu koji dobar cd shop s jacom ponudom metal glazbe? zelio bih si kupit zadnji album od moonsorrowa (v: something), mozda i summoninga

2. Fenrir

Fenrir Novi Član

Planet music u haustoru jednom u ilici...haustor ti je zadnji prije skretanja u frankopansku

3. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

dobro rece, ima tamo mislim sve albume od summoninga, ja sam si bas pred jedno pola godine uzeo Oath bound. Za V Havitetty nisam siguran jel ga imaju... Ali to je poprilicno jedino mjesto gdje imaju tako malo alternativniju ponudu cdea

4. Behemoth

Behemoth Novi Član

uspija sam iskopat stranicu im trolik

ima dosta dobrih stvari, ak dobijem subvenciju stanarine namjeravam si kupit par

5. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

:dry: :sad: :sad:

A ja sam prije bezuspješno par sati tražila po zg-u neki takav cd shop. Zakon :sad:

6. Trigintor

Trigintor Novi Član

Jel mi može netko pomoći? :cry: ako znate neki cd-shop gdje mogu nabaviti Kyuss-ove albume? :smile:

7. ixidor

ixidor ponavljač

kyuss aka bivsi band on frontmena QUOTSA-e?

hmm...
    u kojem gradu trazis?

8. Trigintor

Trigintor Novi Član

Napokon! :caress: da taj bend, ma za Zagreb, ali ako znaš i za neke druge gradove, samo reci, imam razgranatu mrežu poznanika! :great:

9. ixidor

ixidor ponavljač

zg je van moje domene, al mogu ti pogledat u splitu, idem sutra do grada pa cu bacit oko.
    :caress:

10. Trigintor

Trigintor Novi Član

:caress: :great: :evil: e, pozlatilo ti se sve što dodirneš! :hugz: :onoz: :onoz: puno hvala!! :onoz: ako dođeš u Zg na Eydis meeting, častim!! :onoz: mislim, nije da sam lijen i ja otići do grada, samo ne znam baš gdje bi bio takav dobar shop da njih drži pa se raspitujem ako netko zna! :onoz:

11. barbara

barbara MIŠO KOVAČ

mozete narucivati cd-e preko nekih cd- shopova. znam da se u zadru moze :caress: dode nakon tjedan, dva.

12. Trigintor

Trigintor Novi Član

Ixidor, samo da ti javim, hvala na trudu, ali bio sam jutros s frendom do grada i našao sva četiri njihova albuma! :pray: presretan sam! :great: sad se bacam na slušanje! :rocks:

13. ixidor

ixidor ponavljač

:pray:

ti nasao, ja nisan isao po zegi.
    everybody wins.
    :rocks:

uzivaj
    :great:

14. Aronys

Aronys Pleb

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.