1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Časopisi

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od Psychaki, 11. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Jeste li pretplaćeni na neke časopise ili redovito kupujete i čitate ? Koji su vam najbolji časopisi?

Evo, ja recimo mjesečno (ako uspijem) kupujem PC CHIP, povremeno National Geographic, tu i tamo nažicam Globus ili Nacional.
    U knjižnici listam NG ako ga ne kupim, Drvo Znanja, Meridijane, Prirodu ...

2. Aronys

Aronys Pleb

Svaki mjesec kupim PCPlay!

The best magazine for gaming. Yeah! :nice:

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

vec dugo nisam kupovala nikakve casopise, posudim od frendice eventualno da procitam nesto ako me zanima, ali ovako ne, procitam doma kad starci donesu nacional ili globus i tu i tamo kad mama kupi gloriu ako nema nista drugog za citati

i od buraza posudim, on kupuje hrpu gaming casopisa, pa si i to malo procitam

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Kupovao sam NG hrvatsko izdanje, ali me nekako u zadnje vrijeme sve više razočarava, ono, članak na 18 stranica o j♥♥enim cipelama. Onda sam ovaj mjesec uzeo Geo, i čini mi se puno zanimljiviji, možda zato što je europski časopis. Inače slabo kupujem tiskovine, za tri časopisa mogu kupit dobru knjigu.

Nekad sam redovno kupovao Dragon i Dungeon, al od izlaska 3e su se katastrofalno pokvarili, pa sam prestao.

5. DsAg

DsAg Novi Član

Hrvatski NG, Bug, Drvo Znanja

6. imelazno

imelazno Novi Član

"Futura"... al ne znam jel još postoji :tired:

7. Psychaki

Psychaki Gost

Nikad čula.....zvuči kao nešto iz prošlog stoljeća... :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ama baš ništa ne kupujem ... Jedino što bi me moglo interesirati jest Budo , ali tog nema kod mene :tired:

9. Psychaki

Psychaki Gost

Nema skoro nigdje za kupiti...najpametnije je preko pretplate, a i neki klubovi uzimaju za članove...

10. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Šteta ... Šteta što moj klub to ne radi .. :tired:

11. DsAg

DsAg Novi Član

Mislim da postoji ali je teže nabavit. Znam da preko ljeta i na Interliberu uredno viđam brojeve za kupit a sumnjam da opet tiskaju stare brojeve.

12. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Čitam svaki mjesec Readers Digest (i to samo zato kaj nas Mozaik knjiga doslovno napada :fight: ). Neam niš protiv RD-a jer stvarno ima poučnih stvari al brate mili,ovi su dosadni s tim svojim nagradnim igrama!
    Čitam tu i tam Story,Gloriu,NG (to sam više čitala kad sam radila na kiosku)-malo su mi preskupi,čitala sam prije u srednoj Hrvatski zemljopis. Inače košta 25 kn,al isto ima ok stvarčica. Uglavnom,to bi bilo to.

13. Psychaki

Psychaki Gost

Čitam svaki mjesec Readers Digest .

Loš časopis , pogotvo ako uzmemo u obzir apsolutno preveliku cijenu za 'piece of junk'

Čitam tu i tam Story,Gloriu, ...malo su mi preskupi

Misliš preskupi za cijelu svoju cijenu ? :laugh:

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

citam drvo znanja, bug, vidi, national geographic, enter :laugh:, redader's digest...i sve čeg se dočepam, ili stari dofura :)

15. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Maxi tuning , PC Play , BUG , PC CHIP , FHM(tu i tamo :smile: ) ...

16. abominacije

abominacije (/:=D

jedini chasopis koji sam ikada chitao je bio hacker... no propao je jer su se pocheli debilirati... (-e koji je damir rukavina car, e kako se dobro lik zaj♥♥ava, e! -e pa NE... lik je tenkre)...
    prije par mjeseci sam nashao na tavanu readers digeste iz 1969 godine... americhko izdanje... bash ono, povratak u proshlost... teme tipa "ne mozhemo izgubiti u vijetnamu, pobjeda je nadohvat ruke"... "prihvachanje crnaca"... itd... zanimljivo...

17. kalthir

kalthir woof woof

ja čitam azijska/australska izdanja reader's digesta. malo su repetitivni. stalno se vrti oko debljine i srčanih problema. no vicevi su fora, i nađe se pokoja dobra priča.

inače. ako imam novaca uzmem si MAD. tj. prije sam uzimao. sad više ne. od '00./'01. sve više ide u k♥♥♥c. svi pisci/ilustratori umiru. dolaze neki njubovi umjesto njih.

18. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ma Grifon je najbolji :lol: :lol:

19. Kathegar

Kathegar =I=

Ma Grifon je najbolji :lol: :lol:

riiight :lol:

ne čitam baš časopise...samo kad mi "padnu pod ruku"...tu i tamo PcPlay i Gameplay da vidim šta ima u gamerskom svijetu...VIDI ponekad...ostalo i ne baš...možda FHM i Klik

20. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

čitam sve sto mi dodje pod ruku a ima veze sa kompovima ili prirodom :lol:
    bio sam jedno 5-6 godina pretplatnik Drva Znanja (prekinuo s pretplatom prije 3 godine), a trenutno sam pretplacen samo na Vidi (koji totalno owna Bug :lol: :lol:)

Podijelite ovu stranicu