1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

C.o.h.

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 28. Studeni 2006..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Erm imam novu ovisnost ( zlochesti Brain ....navukao me na ovo )

Igra je prej♥♥ena :tired: :tired: :lol: :nice: :lol:

Uglavnom RTS , vrijeme radnje WW2 ... ono što me fasciniralo su relativno točni podaci o postrojbama koje su u to doba bile na područjima odvijanja misija , fenomenalna detaljnost vozila (boktemazo na Panzeru IV ima zimmerita :lol: :lol: :lol: )

Igra je napravljena realno ( koliko je to moguće) , daklem snajper jednim šutem skida pješadiju , strojnice kose ko mutave , minobacači spori ali imaju dobar radijus štete ...

Misije su izvrsne , koncept igre me malko podsjeća na Axis & Allies , probao sam i skirmish mode i malko je zaj♥♥ano igrati protiv normal i hard kompa ( nisam još skontao sve fore) ...

Oduševila me pojava jednog vozila koje dosada nie baš bilo zastupljeno u igrama ovog tipa a to je Flakvierling , isto tako američki Sherman je prikazan u nekoliko varijanti ...

Priča vjerno prati događanja od Normandije nadalje što je jedan od razloga zašto me drži ...

Međusekvence su fenomenalne , animacije eye candy ....

Grafika u igri je isto prekrasna , može se zoomati do bola , sve što je na mapi se može uništiti ili iskoristiti kao zaklon ...

Uglavnom ja sam oduševljen :lol: :nice: :yeah: :yeah:

BRAIN IMAŠ RUNDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah: :yeah:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  2. Sherpa

Sherpa Legenda

Koje sve "frakcije" mozes birati za igrat u skirmihu???

3. Nazgul_rulez

Ameri i Wehrmacht ...
    :tired: :tired: :yeah: :nice: :yeah:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  4. Kathegar

Kathegar =I=

Wermacht rula fkorz :tired:

5. Nazgul_rulez

Nažalost , ameri se prije razviju , imaju jeftinije jedinice i zato pregaze wehrmacht ali kada wehrmacht upgrejdaš dobiješ j♥♥ene veterane koji gaze sve pred sobom

6. abominacije

abominacije (/:=D

Erm imam novu ovisnost ( zlochesti Brain ....navukao me na ovo )

Igra je prej♥♥ena :lol: :lol: :lol: :w00t: :cool:

Uglavnom RTS , vrijeme radnje WW2 ... ono što me fasciniralo su relativno točni podaci o postrojbama koje su u to doba bile na područjima odvijanja misija , fenomenalna detaljnost vozila (boktemazo na Panzeru IV ima zimmerita :w00t: :w00t: :w00t: )

Igra je napravljena realno ( koliko je to moguće) , daklem snajper jednim šutem skida pješadiju , strojnice kose ko mutave , minobacači spori ali imaju dobar radijus štete ...

Misije su izvrsne , koncept igre me malko podsjeća na Axis & Allies , probao sam i skirmish mode i malko je zaj♥♥ano igrati protiv normal i hard kompa ( nisam još skontao sve fore) ...

Oduševila me pojava jednog vozila koje dosada nie baš bilo zastupljeno u igrama ovog tipa a to je Flakvierling , isto tako američki Sherman je prikazan u nekoliko varijanti ...

Priča vjerno prati događanja od Normandije nadalje što je jedan od razloga zašto me drži ...

Međusekvence su fenomenalne , animacije eye candy ....

Grafika u igri je isto prekrasna , može se zoomati do bola , sve što je na mapi se može uništiti ili iskoristiti kao zaklon ...

Uglavnom ja sam oduševljen :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

BRAIN IMAŠ RUNDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah: :yeah:

hihihihihihihihihi... :lol:

btw, nije to igra dok nemash masu ruske pjeshadije sa ppsh-ovima... :cool:
    mehanika je predobra pa sigurno izlazi expansion... hochu t64 i katyushe... !!

7. Nazgul_rulez

Misliš T34 ... :yeah: :yeah: :cool: :yeah: :yeah:

Pa ne bih se ljutio da naprave ekspanziju , dodaju Ruse i meni za dušu SS trupe kod schwaba :w00t: :yeah: :yeah: :cool:

Cijeli dan si u tikvi vrtim taktike za skirmish :yeah:

8. abominacije

ooops, malo sam fulao 30ak godina... naime, t64 je bio zvijerka malkice kasnije :cool:

9. kalthir

kalthir woof woof

ja sam arcade fanboy, koliko god je to teško priznat. nekako se stvari presporo razvijaju za mene. a opet prebrzo.

10. abominacije

just you wait kad ubace partizane kao playabilnu frakciju...

11. kalthir

kalthir woof woof

biće ko nekroni, ali još više OP :laugh:

12. abominacije

stvoren hamachi server za coh... recruits wanted!

name: flashthunder
    pass: thunderflash

13. DsAg

DsAg Novi Član

Ak si voljan dat kopiju, možda se priključim...

14. abominacije

ako zhelish primjerak, daj mi adresu na pm... hihihi :laugh:

15. Dark knight

Dark knight Novi Član

buraz mi je danas posudio Coh... :cool:
    igrao 3 sata i :nice:
    igra je pre dobra,nemam riječi igrat cu ju sve dok ne prijeđem......ovako dobru igru nisam dugo vidjeo :blush: :lol: :lol: :lol: :lol: :dry: :omg: :dry: :lol: :lol:

16. Kathegar

Kathegar =I=

Ja mrzim činjenicu da imam sranje komp i nemrem igrat CoH...nemrem ni meni najdražu WW2 igru CoD...Mosin Nagant :ninja: na Pavlovu :rocks:

17. abominacije

Ja mrzim činjenicu da imam sranje komp i nemrem igrat CoH...nemrem ni meni najdražu WW2 igru CoD...Mosin Nagant :nice: na Pavlovu :lol:

nema do mosina na pow campu ili railyardu... railyard je kao stvoren za gerilske taktike... mm... zima... vodka... mosin nagant... okupatori... :think:

18. Nazgul_rulez

Ma sam si vi brijte po mosinu .... ja si zemem STG-44 , lijepo u čuturicu Schnapps i smjestim se negdje u ruševinu i čekam sa poslaganim sthielgranatama ispred sebe i kad mali crveni nalete ofarbam snijeg njihovom krvlju :think:

19. abominacije

jesi vecheras za malo hot ww2 akcije? :think:

20. Nazgul_rulez

E sad sam na bolovanju do utorka pa moremo igrat kolko oćeš :yeah:

Podijelite ovu stranicu