1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Britney Spears Fan Club

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Psychaki, 25. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Slika govori tisuću riječi :ave: :ave: :laugh:

Kasnije nešto više o Britney (fali promila :lol: ).

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Jer potrebno da za svakog pjevaca se otvara poseban topic???

3. Psychaki

Psychaki Gost

Brintey nije "svaki pjevač". Britney je jedna i jedina, prava !

Potrebno je :laugh:

4. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

:ave: OMG Psy , koliko si ti hašiša danas konzumirala pa da otvaraš ovako nešto :ave: :lol:

:laugh: Hajde , hajde , nije bed ako se bacakaš na Brini Koplja :lol:

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

j♥♥ote ja i britney...sad bi reko za kaj je dobra...al nije ni za to, to ne bi diro izoliranim štapom s dva metra...

6. Maradoch

Maradoch Novi Član

j♥♥ote ja i britney...sad bi reko za kaj je dobra...al nije ni za to, to ne bi diro izoliranim štapom s dva metra...

....ili daljinskim preko televizora... :smile:

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

....ili daljinskim preko televizora... :smile:

bas tako... :dry:

8. Psychaki

Psychaki Gost

Ali Britney je kul :ninja: :lol: :lol:

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Onda se neš bunit da ti promjenim nick u Britney Spears Fan :ninja:

10. Psychaki

Psychaki Gost

Promijeni, ali malo je nezgrapno :ninja: i ne baš prepoznatljivo.

11. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ljudi,ak cura voli Britney,kaj onda? Joj,vi je ne bi štapom,ne bi je daljinskim....
    Možda ona ne voli kaj vi slušate,pa ne treba zato pričati da ne bi pjevače štapom dirala.
    Uostalom Britney je 100 puta popularnija od kakvog Iron Maidena ili Lordija koji se apsolutno nikad ne vuku po novinskim i tv člancima.

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Uostalom Britney je 100 puta popularnija od kakvog Iron Maidena ili Lordija koji se apsolutno nikad ne vuku po novinskim i tv člancima.
    To ne znaci da je ista sto ona radi kvalitetno... Ja sam se samo bunio sto se za svakog izvodjaca otvara novi topic. Ja slusam svoju vrstu glazbe i nikog na ovom forumu niti ne pokusavam zamarati topicima o njima.

13. Psychaki

Psychaki Gost

Nisam znala da takvi topici zamaraju ljude.
    Može ih se vrlo lijepo ignorirati. Ispričavam se na trošenju tvoje životne energije, Sherpa :smile:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Da zamaraju ljudi jer na ovom forumu ce ljudi naci razuma samo za razno razne vrste metala i ako vidis za xy metal bendova vec imas otvoren topic umjesto da se to sve lijepo grupira...

Ja da otvorim topic o Magelanu skupit cu sigurno jedni cijelu stranu komentara bez da su ga ljudi culi i bez ikakvog znanja o njegovom radu. Zato mislim da sve sto nije metal treba ici u topice ala "pop" "rap" "regge"

A iskreno neznam sto ti se svidja kod britni. MTV glazba :smile:

15. od britney valja par stvari...tipa i am a slave 4 you, toxic i do something

16. Psychaki

Psychaki Gost

Ovo je samo protuteža n topica o metalu.
    Ali slažem se .
    Kada bi se i ti o metalu malo grupirali.... :yeah:

A Britney....nostalgija za glazbom iz njene ČRU, prve faze :smile: .
    Nema to veze s MTV-jem. Nikad nisam bila sklona pljuvati po nečemu samo zato što spada u "komercijalnu glazbu".
    To bi značilo - komercijala je, automatski ne valja , i prije slušanja.
    Boli me briga za taj glazbeni rasizam podžanrova, međužanrova i komercijale i ne-komercijale.
    Jedino se nikada nisam ostavila predrasudama prema narodnjacima.
    Ima dobrih klasičnih, pop, rap, rock, metal stvari, bilo komercijalnih ili ne.

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Kada bi se i ti o metalu malo grupirali.... :w00t:
    Najgore od svega imas isto toliko razlicitih prava metala pa tako da se broj topica isto nebi smanjio :yeah:

No sto se toga tice komercijalni rap nevalja, underground FTW :smile: (barem ne pravim ljubiteljima te glazbe)

18. Aronys

Aronys Pleb

Ljudi,ak cura voli Britney,kaj onda? Joj,vi je ne bi štapom,ne bi je daljinskim....
    Možda ona ne voli kaj vi slušate,pa ne treba zato pričati da ne bi pjevače štapom dirala.

Ne slažem se. Iron Maiden su mnogo popularniji od nje. A oni se ne vuku po novinama, jer ne izazivaju nikakve skandale, kao ona. Bez zamjere, ak je volite, nisam mislio ništa loše, samo sam rekao istinu.

19. Psychaki

Psychaki Gost

No sto se toga tice komercijalni rap nevalja, underground FTW :smile: (barem ne pravim ljubiteljima te glazbe)

Čula sam za taj slučaj :yeah:
    Ajde Sherpa otvori ti topic o underground rapu i stavi par linkova (kao što je brain napravio) , recimo mene zbilja zanimaju (a i par lega stalo hvale) , bez zahebancije.

20. abominacije

abominacije (/:=D

white trailor trash at its finest :ninja:

Podijelite ovu stranicu