1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Brisanje Neaktivnih članova

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 23. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Yep toga ima i uskoro slijedi nova runda, napomenuo sam u pravilima i u mejlovima.

Dakle tko će se brisati? Svi članovi bez ijednog posta koji se nisu pola godine ulogirali na Eydis. To je ona grupa prolaznika koja se nakon pola godine nakon registracije ne sjeti baciti bar jedan pogled i dati neki razlog smislu za registracijom.

FAQ:
    • Imam samo 1 post (ili više) ali nisam aktivan zadnjih mjeseci...da li ću biti obrisan?
      Nećeš, ali probaj par puta godišnje svratiti i ulogirati se na forum.
    • Imam 0 postova jer mi se ne da postati ali se ulogiravam i pratim forum barem jednom u pola godine. Što sa mnom?
      Ti si okej isto.
    • Imam 0 postova jer mi se ne da postati niti mi se da utrošiti 3 sekunda jednom u 180 dana da se ulogiram. Što savjetujete?
      Erm..promašio si forum i nađi neki koji te ekšli zanima. Ovdje je tvoj account nepotreban.
    • Ma ne da mi se ulogiravati jednom svakih pola godine ali pratim kao gost.
      Ok, korisnički account ti je nepotreban.
    I za kraj evo primjer usera koji će se brisati. Ako se prepoznajte ulogirajte se ili ste fubar za koji tjedan.
    http://www.eydis.info/index.php?showuser=191
    Obratite pažnju na statistics blok na lijevoj strani profila.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pobrisana 22 neaktivna člana koji se nakon registracije još tamo u studenom/prosincu nisu nijednom sjetili da bar jednom navrate u pola godine, tako da im neće teško pasti.

3. Elvenstar

Elvenstar missing

sad nas više nema 300 :cocky:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nema veze 30 koji bar jednom mjesečno navrate su bolji od 3000 koji se regaju samo zato jer im je dosadno. :cocky:

5. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

podržavam taj genocid, i mene je počelo živcirati kada bacim pogled na članove vidjeti tipove s 2 posta, inaktivni i smao rade nered, samo je pre blago, jednom u 6mj??!!, zašto ne jednom u mj.??? ako nije došo 6mj pa što mu onda znači taj forum, osim ako odjednom ne napiše nekih 700 postova....

6. Sin

Sin Paladin of Eydis

Pa gle npr. Versius je duže na forumu i od mene i od tebe zajedno... pa je tek nedavno počela postati... mislim da je oke ovako jer neki ljudi mozda nemaju vremena ili tek kasnije planiraju naici... ali mozda da se smanji sa sest na nekih tri cetiri mjeseca... mislim da bi to bilo oke...

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa j♥♥oga led može netko imati 0 postova 10 godina ali da se ulogira i prati forum barem dva put godišnje. Možda ga nešto zanima ali ne voli postati i družiti se.

Dakle ponavljam da se brišu oni koji se nakon registracije ni nakon pola godine ne vrate da pogledaju to gdje su se registrirali. Čime poništavaju svaki smisao vlastite registracije. -_-

8. Helen of Troy

Helen of Troy Novi Član

poFale forumskim vlastima za uspostavu reda i discipline mada ni ja ne navraćam često u logiranom ruhu.

*nemojte me banirati pliz, trebat će mi ovaj akaunt kad nakupim dovoljno vremena, znanja i mudrosti, zato nemojte biti prestrogi (umjerenost je vrlina, rekoše oni još pametniji od mene)*

:laugh:

p.s. je l ovo spam?

9. Elvenstar

Elvenstar missing

Pa češće se ulogiraj ako ionako čitaš i onda se ne trebaš bojati brisanja :omg: .

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nitko te neće banati niti brisati nit išta. Al ipak se ulogiraj jednom u pola godine to je kao ono 5 sekundi posla. :)

Nije spam jel ima veze sa temom. Spam je recimo da sad ja velim da si je Kalthir našo curu, pa on uleti kako se radi o dečku, a ne curii pa ga ja pitam o dubini njegove veze itako.

11. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Pa j♥♥oga led može netko imati 0 postova 10 godina ali da se ulogira i prati forum barem dva put godišnje. Možda ga nešto zanima ali ne voli postati i družiti se.

Onda,čemu se regati? Zar ne može samo čitati postove bez da bude korisnik?

12. kalthir

kalthir woof woof

ovako lakše prati što je već pročitao/la, što je novo, itd.

13. pasion of love

Pa šta se ne označuju pročitani postovi ako nisi član?

14. kalthir

kalthir woof woof

da, ali u onih nekoliko navrata kada sam bio nelogiran mi se učinilo da je označivanje nekako sfušano. naravno, ako koristi iste kukije kao i za usere onda to nije istina.
    to na stranu, možda ljudi ne vole defaultni skin. možda se žele dopisivati preko pm-a s nekim. možda je logiranje čisto stvar navike sa onih foruma koji zahtjevaju da se logiraš da bi čitao sadržaj. tkozna!

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Onda,čemu se regati? Zar ne može samo čitati postove bez da bude korisnik?
    1. To pitaj ovih 100 koji su se regali i nijednom postali, a ne mene sa 4k postova.

2. Ne može se pristupati 4 sekcija bez reganja , isto kao ni pjesmama, slikama, igrama...

3. Krivo pokazuje nove stvari gostu, a da ne govorimo ako se pristupa sa različitih računala.

16. pasion of love

Aha,nisam znala da se ne može pristupiti nekim sekcijama :omg:
    Zato pitam....
    Ok,tnx na objašnjenju :cocky:

17. Thor

Thor Aktivan Član

poFale forumskim vlastima za uspostavu reda i discipline mada ni ja ne navraćam često u logiranom ruhu.

*nemojte me banirati pliz, trebat će mi ovaj akaunt kad nakupim dovoljno vremena, znanja i mudrosti, zato nemojte biti prestrogi (umjerenost je vrlina, rekoše oni još pametniji od mene)*

:yeah:

p.s. je l ovo spam?

Evo ti primjera spamma: ovo postam da bi došao na 100 postova da postanem Merchant( i da mogu igrat igre)

18. Sin

Sin Paladin of Eydis

Pa koliko ima otprilike neaktivnih clanova??? 100, 200???

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Oko 100injak valjda. I pod neaktivne se misli oni koji ne posjećuju forum a ne oni koji ne postaju jer je postanje 50% forumskih aktivnosti.

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Ubrzo ce biti brisanje clanova :yeah:. Pratite pa ce te znati koliko ih ima

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu