1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Braća I Sestre

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Eniyel, 5. Ožujak 2007..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ajde de da nas nema, ništ ne bi od vas bilo :mrgreen:

2. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Učenici bi bili pošteđeni mog sadizma na satu matematike. :ninja:

3. Aka

Aka Baby steps

Imam brata kojeg volim najviše na svijetu, al imamo jedan problem. On je dakle emotivni kamen. Nisam se vidjela ni čula s njim 6 mjeseci i nekidan me je nazvao na pet sekundi samo da mi kaže da me ćaća traži i poklopio. Jedno vrijeme smo se čuli po par puta mjesečno i to mi je bilo super al čim sam mu rekla da mi je drago da više pričamo, odlučio je više nikad se ne javiti kao preplašena srna. Nikoga nikad ne pušta u život osim frendova i frendica. O curama nema ni govora. Živi sam u spartanskom stanu, troši 300 kn mjesečno na hranu i na sve odgovara odogovorima ala Šerpa, zbog čega smo se stalno svađali. (sori, al sad kad sam vidjela kako šerpa posta toliku sam sličnost primjetila sa svojim bratom da sam skoro pomislila da se on to registrirao na forum pod njegovim imenom). Uglavnom, nije bio takav pred pet-šest godina. Voljela bi kad bi postojao način da možemo opet biti dobri, zato ćemo mu doći jedan dan u Pulu na surprise visit :nice:

4. autumn

autumn |-O

isuse mozes li imati losiju ideju od surprise visita takvoj osobi?

5. Aka

Aka Baby steps

Ma nije surprise visit za pravo, rekla sam mu da ćemo doći jedan dan u Pulu a vjerojatno ću mu na kraju javiti i kad će biti a mi idemo ionako za Istru :)

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Imam sestru, 10 i pol godina mlađu. Dobri smo jako i svaki dan se čujemo iako se redovito svađamo. :laugh: Ono, čisto bratski.
    Imam sad i šogora, isto smo dobri i ne ljuti se kad ga pošaljem u k♥♥♥c, nit se ja ljutim na isto. :lol:

Furiosa i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  7. Faint Smile

Faint Smile ilija64

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

mora da si bio oduševljen kad se rodila

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Potkupili su me tako što su mi dali da joj izaberem ime. :laugh:

Furiosa i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

i tako se rodila kunigunda :mrgreen:

Sova i aasgardium se ovo sviđa.
  11. aasgardium

aasgardium Eydishan

:lol:
    Nije, nisam ja zloban. Martina.:nice:

Sova i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  12. Furiosa

Furiosa Imperator

Tako su i mene moji :lol:
    6 i pol godina je mlađa. Nismo slične ni fizički ni karakterno, ali se jako rijetko svađamo. U zadnje dvije godine, tj. od kad je upisala srednju smo postale jako bliske i non stop visi kod mene kad dođem doma, čak smo izašle skupa van par puta (kad me uspjela nagovorit jer inače ne volim izlaske), zabavno je društvo ta mala :love:

Sova, dorca vorbarra i aasgardium se sviđa ovo.
  13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja nisam baš izlazio van sa sestrom iako me zvala više puta, ali izlazili smo navečer na kave s mojom ekipom.
    Svađamo se jer smo dosta različiti i oboje tvrdoglavi. Ali ipak je ona moja seka pa na kraju ja uvijek popustim.

14. Furiosa

Furiosa Imperator

Mene je u početku zvala jer sam služila ko taxi, al sam se dobro složila sa svima u njenom društvu i skužila je da joj je zabavno sa mnom pa su se pozivi nastavili. U petak idemo na gažu njene frendice. :laugh:
    A svađe smo usmjerile prema roditeljima pa se svađamo s njima umjesto međusobno... :poke:

aasgardium se sviđa ovo.
  15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ma ja nisam htio izlazit jer sam povučen među nepoznatim ljudima pa joj nisam htio smetat. Znam da ona to nije mislila jer me ne bi ni zvala inače. Ali svejedno, nisam joj htio kvarit zabavu.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  16. marlene

marlene U potrazi za Đorđom

Moja mlađa sestra se udaje. Još uvijek mi je to šok. Mlađa je od mene 7 godina i udaje se za 2 mjeseca. Ne znam kako vi sa mlađima (jel postoji jedna riječ koja oznaćava braću i sestre), al meni će ona uvijek ostat mala sestra koja je sa dvije godine slomila nogu i onda po kući vukla gips veći od nje same. Iako više nije mala. Bome to nije već odavno.

aasgardium se sviđa ovo.
  17. aasgardium

aasgardium Eydishan

Moja se sestra udala prije 2 tjedna. Znam da je odrasla žena ali ja ju vidim na sličan način, mala curica s velikom školskom torbom.

marlene se sviđa ovo.
  18. marlene

marlene U potrazi za Đorđom

Upravo o tome pričam! Nikad ona neće bit velika, uvijek ćeš se nekako zaštitnički odnosit prema njoj

Sova i aasgardium se ovo sviđa.
  19. aasgardium

aasgardium Eydishan

A tako to ide valjda s nama starijima, iako je ona u dosta toga jača osoba od mene.

20. Faint Smile

Faint Smile ilija64

npr. fizički.

Podijelite ovu stranicu