1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Braća I Sestre

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Eniyel, 5. Ožujak 2007..

1. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Imam 6 godina mlađeg brata. Čitati ga se mora štapom tjerati, misli da je duhovit, ali nije. Drzak je, naivan, voli zaj♥♥avati ljude, sluša narodnjake, voli (naravno) nogomet... mijenjam ga za kutiju Ronhilla. Anyone?

Jk, ma volim ja njega... :laugh:

2. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Imam mlađeg brata. Dosta smo povezani.

3. Freya

Freya goddess of eydis

a ja imam dvije sestre i brata. jedna od sestara danas ima rođkas pa ćemo slaviti! JeeeeeJ!!! :birthday: :cheers:

4. mrzovoljni trol

Jel te vole? Dajes li im pare za drogu i alkohol? Jesi imala razgovor o sigurnom seksu sa njima? Dozivljavaju li te kao autoritet? Jesi kad istukla nekog od njih? Jel mama pravila razlike medju vama? Koga je voljela najvise? :F

5. Freya

Freya goddess of eydis

Da. Da za alkohol, ne za drogu. Ne. Ne. Da. Ne. :laugh:

6. Aronys

Aronys Wolves Die Young

http://www.huffingtonpost.com/dr-gail-gross/how-birth-order-affects-personality_b_4494385.html

Zanimljivo štivo. Kod mene je situacija posebna. Budući sam bio jedino dijete do svoje jedanaeste, pokupio sam neke osobine jedinca. Ali nakon toga sam polako počeo skupljati osobine najstarijeg... kratko. Kratko jer ubrzo sam odselio od majke k ocu. U to vrijeme sam dobio još jednu mlađu sestru, tako da nas je bio troje na kraju, iako nismo živjeli zajedno. (kasnije sam saznao da imam još jednu s očeve strane, ali nemam skoro nikakav odnos s njom)

Ukratko, kod mene je situacija takva da sam neka vrsta hibrida. Moje sestre imaju odnos najstarija-najmlađa, s time da su obje achieveri, ali je najstarija life of the party, dok je najmlađa peacemaker, dakle kontra su od predloženog sistema. Ali, kad ih odem posjetiti, prebacim se iz lone wolfa u najstarijeg, achievera, dok srednja ostaje ista, ali najmlađa onda također aktivira life of the party osobine.

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

iskreno, meni zvuči kao horoskop. kad sam ignorirao stvarni redoslijed i čitao uloge nasumcce, gotovo podjednako sam se našao u svakoj.

Lord se sviđa ovo.
  8. Faint Smile

Faint Smile ilija64

koji k♥♥♥c?

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisi daleko.

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ja sam mislila da će moj brat iz malog mulca kakav je bio izrasti u inteligentnog tinejđera. inteligentan je, ali je živa kopija moje stare, tako da je propao, jadan, nema mu spasa. :sad:

11. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Saznao sam da mi sestra sluša cajke. Gotovo je.
    Mislio sam da neće otići na tu stranu. Krivim današnju mladež.

I alkohol.

12. mrzovoljni trol

Bolje cajke nego metal.

13. Lord

Lord Aesir Illuminati

Metal je za pedere i liberale.

Neph se sviđa ovo.
  14. Aka

Aka Baby steps

Moj mlađi brat sluša još agresivniju glazbu od mene. Bolje svira od mene milijun milijuna puta. Rula u lokalnoj glazbenoj sceni. Bolje programira od mene. Bolje pegla od mene.

Ja sam puno emotivnija od njega. On je truba za društvene situacije dok ja plivam u njima. Bili smo jako bliski dok ja nisam otišla na faks u Split, u međuvremenu su ga toliko psihički sj♥♥ali da je postao kompletni emotivni kamen prema svima u obitelji. Sad smo casual frendovi.

Volim ga više od ikoga na ovom svijetu al on jednostavno ne može skužiti zašto. On mene doživljava kao zanimljivu curu/frendicu sa sličnim interesima koja (bar do prije mjesec dana) živi s njim.

15. Aka

Aka Baby steps

Moj brat i ja sad živimo svatko u svome stanu u drugim gradovima. Sad kad nam se oboma životna situacija donekle sredila odnos nam se puno poboljšao, sad smo pričali sat vremena na mobitel i ne znam kad smo to ikad napravili.

Neke štete su nepopravljive ali očito neki odnosi cvjetaju dok su članovi obitelji udaljeni koju stotinu kilometara i svatko u svome stanu :D

16. Lord

Lord Aesir Illuminati

Kad odrasteš zajedno, pa se ne vidiš dugo naravno da se priželiš prisutstva druge osobe. Recimo ja obožavam kad se brat i ja prebijemo ko p♥♥ke.

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Imaš brata? Šta se s njim zbiva u životu. :laugh:

18. Lord

Lord Aesir Illuminati

Studira matematiku prilično uspješno. :laugh:

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Moja predaju matematiku, što bi reklo da sam ja Lord našeg bratstva. :ninja:

Lord se sviđa ovo.
  20. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

:tired: Uz ovakvu braću, nije ni čudno da smo završili na matematici. I rakiji.

Ayllwyn i Nea se ovo sviđa.

Podijelite ovu stranicu