1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Braća I Sestre

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Eniyel, 5. Ožujak 2007..

1. Eniyel

Eniyel Vampiruša

brat ili sestra?
    koliko?
    da li ste stariji/mlađi/između?
    ako nemate da li bi htjeli imati (brata/sestru/oboje)?
    kakav je vas odnos?
    i tako dalje :nice:

evo, ja imam doma malu napast od brata koja je mlađa od mene 2 i pol godine, svako malo se kacimo, ko klinci smo jos vise nego sada, ne mogu izaci s njim na kraj, pogotovo jer je jedna tipicna skorpija koja je naslijedila tvrdoglavost od svog oca :nice: ali koliko god se mi ne mogli smisliti sve bih dala za njega kao i za sve koji su mi prirasli k srcu, vjerujem da bi on ucinio isto za mene, bio mi je podrska u mom zivotu nekoliko puta
    iako smo jako razliciti, dobro se razumijemo i postujemo, razmjenjujemo tajne, pomazemo si u problemima i tako, ne bih ga mjenjala nizasto :belj:

ko mala sam htjela sestru, ali kako sam odrasla shvatila sam da to ne bi bas islo kako treba :nice: 'daj mi svoju majcu, tenisice, ovo ono'' ne bih to mogla podnijeti :belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

3 sestre. sve mladje od mene... :nice:

19 godina - manekenka, trenutno radi u Milanu. no s njom se josh i najbolje slazem
    17 godina - rukometasica, non stop negdje po tekmama sa klubom ili po nekim turnirima, etc...
    12 godina - mamina maza, certified napast i level 20 pain in the ass... :nice:

eto...ukratko ^^

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  3. Ang

Ang đumbir

Imam brata. Skoro četiri godine stariji od mene. Treća mu godina na faksu iliti treća u Zagrebu.
    Teško je reći koliko smo bliski. Na primjer, u posljednjoj godini često sam upitan: "Pričaš li ti sa svojim bratom?" Pretpostavljam da one (samo djevojke to pitale) razgovaraju sa svojim sestrama o apsolutno svemu. Od prepričavanja svakidašnjih događaja do razgovora o dečkima i što sve ne. Jedino što ne vjerujem je da razglabaju o smislu životu, svemira i svega ostalog.

Mi to ne radimo. Mislim da nikada nismo. Teško mi je reći nedostaje li mi takvo što jer takvo što nisam iskusio. Najčešće teme su: "Jesi li gledao/slušao/čitao ...?" I to je to. Prije smo se znali gnjaviti, hrvati, ponekad i sad to radimo. Voli pomalo izazivati jer zna moju ćud i najčešće je jedini način da izazove kakvu reakciju u mene.

Možda se promjeni odnos kada/ako ja odem u Zagreb, možda ne. Teško mi je reći, ali mislim da ne igra neku važnu ulogu u mojem životu. Jednostavno sam se naviknuo bez njega. Poremeti mi moj nepostojeći raspored svojim dolaskom i boravkom doma.

Imajući to sve na umu, ne znam postoji li nešto što za njega ne bi učinio.

4. Istar

Istar Novi Član

E imam brata, mladjeg 5 godina.. 17 godina sada ima.. srednja skola..

Nekako kada smo bili mladji totalni davezh i stalno bili na ratnoj nozi.. (da ne govorim o onoj prvoj fazi kada je doshao na ovaj svijet.. pa ljubomora sto starci toliko paze na njega a mene ne vole hihi)..

Danas.. ne mogu reci nista loshe o burazu.. koliko puta dodje do mene.. i pricamo o svemu i svacemu.. bash smo trenutacno jako povezani.. naravno sreca je da sam zivio sa njime do prije pola godine.. zajednicki zivot nas dodatno bio vezao ja mislim.. da sam cak tu imao srece..

Obozavam ga.. iako smo nebo i zemlja.. po svemu.. od stila.. preko ponasanja.. bash svega.. ali je najbolji takav kakav je :love:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Buraza 3 i pol godine mladji, da naravno svadjamo se prilicno cesto, no generalno gledano s njim nemam problema on meni stiti ledja kada meni treba ja njemu kad njemu treba. I da, nije zanovjetalo, cak je jako dobro istreniran

6. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

aww, ja imam malog braca :love: ,godinu i pol mlađeg (mada mi to nitko ne vjeruje :love: ), koji je prirodna plavuša :love: i za kojim trči milijardu curica, ukratko, on je sve što ja nisam i uprkos činjenici da me sramoti svojim nemarom za knjige, puno ga volim i sve bih uradila za njega

7. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Imam mlađeg buraza ... i to dosta mlađeg ... čak 11 godina ... prije sam ga smatrao opakim davežom ... danas shvaćam da je jedna od rijetkih osoba na koje se mogu osloniti ...

Sada nemrem zamisliti kako bi mi bilo bez njega ... he he moj mali buraz ... :love: btw mali sroljo obitava na forumu i odaziva se na nick d@rk knight :love:

A imam i novostečenu sestru ... my li'l sister ...no njen identitet zna samo nekoliko ljudi ... :ball: :love: :wtf:

8. Psychaki

Psychaki Gost

Malu sestru. Koja me ne voli baš. Zbog uspoređivanja.
    Prije sam imala namjeru utjecati nekako na nju. Ali što više pokušavam, ona , naravno, više čini suprotno. Pa sam odustala i od tada je čak i bolje.
    Najsvjetliji trenutak bio je kad me prije nekog vremena tražila da joj 'spržim Mozarta i ekipu' :love: , šteta što je ta faza nije držala dulje. Valjda će se opametiti do 7-8 razreda. ...

9. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Imam stariju sestru 2,5 god i mlađu koja je od mene mlađa 3 god. Sve tri smo potpuno različite, kako fizički tako i psihički. Volim ih obadvije podjednako, ali to možda malo više ispoljavam prema mlađoj jer ipak je ona moja baby sister. U njih sam potpuno sigurna i znam da će uvijek biti uz mene ako ih zatrebam i zato bih učinila sve na svijetu za njih.

10. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

A imam i novostečenu sestru ... my li'l sister ...no njen identitet zna samo nekoliko ljudi ... :lol: :evil2: :lol:

de ne kenjaj... :lol:

zna skoro cijeli forum... :lol: :w00t: :laugh:

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

2 sestre :evil2:
    obe mlađe od mene - jedna 5 godina, a druga 10 godina mlađa.. obozavam ih naravno :laugh:

12. Elvenstar

Elvenstar missing

Nemam ni brata ni sestru, i ne fale mi. Navikla sam da su sve igračke uvijek samo moje :evil2: .

13. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

de ne kenjaj... :laugh:

zna skoro cijeli forum... :evil2: :lol: :w00t:

Mrmote zato i napisah ... ma bwah odi cuclaj šišćevap :love:

14. Dark knight

Dark knight Novi Član

yup ja imam starijeg buraz 11 godina,ponekad zna biti :laugh: ali kada treba nesto pomoci,napraviti za mene uvijek je tu for thath cheers brother.. :evil2:

15. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Imam 1 i pol godina stariju sestru. :laugh: Dobri smo si kad nema PMS.
    Kao i sva braća često se razilazimo u mišljenjima. To treba tući. :evil2:

16. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Imam dvije starije sestre

Jedna je starija tocno 7 god (rodjeni smo na isti dan)
    I ona zivi s muzem i imaju jednu kcer staru 3 god

I druga sestra je starija 5 god
    I ja njoj tu u Zg-u smetam :evil2:

17. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

imam brata, starijeg (ima 23 godine)
    najbolji neotkriveni košarkaš u regiji :laugh:
    jedva čekam ovaj vikend da ga opet rasturim u PES6 :yeah: :yeah:

18. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Ne obožavamo.

Sestra, dvije godine mlađa. Nebo i zemlja. Korektni, ali ništa posebno prisni odnosi.

Ja sam koncizna. :laugh:

19. Bunny

Bunny Novi Član

A imam i novostečenu sestru ... my li'l sister ...no njen identitet zna samo nekoliko ljudi ... :yeah: :yeah: :lol:

Awww... :laugh: Back at ya.

Joj...Imam,imam jedno veeliko čudo doma i obožavam ga.Ima 21 i prije je kao i kod većine vas bilo natezanja,čupanja i plakanja,ali odkad smo oboje izašli iz ''šmrkavac'' faze smo si jako dobri prijatelji.Baš je lijep osjećaj imati tako nekog.Nebi ga mjenjala za ništa.Jednostavno volim svog brata.
    Sad mi se malo polomio pa je u bolnici,pa mi i fali,ali bude došao ubrzo nadam se.. :yeah:

20. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

sestru stariju 3 godine i 3 dana,rijetko se svadjamo,full fobri smo si prijatelji.sve radi za me(sto ju u vecini slucajeva raspizdi)ali je s vremenom shvatila da sam buraz bez kojeg nemre(kao i ja :tired: )....

Podijelite ovu stranicu