1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Bobana Za Predsjednika Hns-a

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od Nea, 8. Kolovoz 2007..

?

Bobana za predsjednika HNS-a

1. DA

0 glas/ova
    0.0%
  2. NE

0 glas/ova
    0.0%
  1. Nea

Nea curica

S Iskona

KAŽU BIT ĆE PREDSJEDNIK

Marković je opet naljutio predsjednika Udruženja prvoligaša. Kamen spoticanja je Liga 16. 'Bilo bi korektno da nas Izvršni odbor HNS-a ne opstruira.' Štico bi radije surađivao sa Zvonom.

U sjeni europskih ispita hrvatskih klubova nogometne strukture rade svoj uobičajeni posao. Ili bi trebale raditi. Tako je Upravni odbor Udruge prvoligaša trebao raspravljati o prva tri prvenstvena kola, suđenju, ali i izvještaju predsjednika Igora Štimca o Ligi 16, no sjednica je odgođena.

"Ljeto je i teško je okupiti ljude, a nema smisla da se sastajemo kada još i ne znam termin sjednice Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza. Sjednice koja je najavljena da će se održati između 5. i 10. kolovoza, ali ne znam zašto se stalno odugovlači", počeo je nezadovoljni predsjednik Udruge prvoligaša.

Štimčev je cilj povećanje Prve HNL i tome se u potpunosti posvetio. Određeni ljudi, međutim, ne dijele njegov entuzijazam. I čini se da je to glavni razlog zbog kojeg se taj vrući krumpir hrvatskog nogometa još ne servira na stol.

"Možda odgađaju zbog toga što 15 članova Izvršnog odbora želi sazvati izvanrednu sjednicu Skupštine HNS-a i izglasati ligu sa 16 klubova! Neki u Savezu misle da opstruiranjem mogu zaustaviti ostvarenje naše ideje, ali oni su u manjini", dodao je Štico, koji sve želi rješavati na legalan način.

"Ako Udruženje prvoligaša jednoglasno želi ligu sa 16 klubova, u najmanju bi ruku bilo korektno da nas Izvršni odbor HNS-a ne opstruira, da nam pruži priliku da ponudimo svoju ideju skupštini i vidimo može li proći", razočarano je zborio Štimac, koji je Markovića pecnuo i temom - Zvone Boban na čelu HNS-a.

"Volio bih da Zvone želi postati predsjednik HNS-a. Tada bi u pravom smisli riječi postojala suradnja HNS-a i Udruženja!", zaključio je u razgovoru za Večernji list.

I što mislite? Da li je moguće? :think:

2. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Bilo bi zanimljivo vidjeti Bobana na celu HNSa.... no samo neka odj♥♥u ideju sa ligom 16, jer nama ne treba kvantieta klubova nego kvalitetne tekme. Tko gleda lijevi klub A protiv lijevog kluba B. Dinamo, jedini klub koji puni stadione ne treba 14 losih protivnika u sezoni.

4. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

slažem se sa sherpom - boban na čelu hnsa je sasvim dobra ideja.
    no 16 klubova u prvoj ligi je previše za hrvatsku. sada trenutno ima 2 kluba koji odskaču (dinamo i hajduk) i još 2-3 kluba koji predstavljaju neku prijetnju. ostali statiraju i tu i tamo prirede iznenađenje, a sad ih žele nagurat 16 u jedan rang natjecanja. loša ideja.

5. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Boban kao precjednik .... hmmm moglo bi držati vodu :laugh:

Što se tiče lige 16 ... mislim da bi to bilo iznimno loše rješenje ... liga 12 je zasada najbolji izbor za HNL ....

Osobno smeta mi što država malko ne subvencionira slabije klubove pa da uz "atomski" Dinamo , "nuklearni" Jajduk i "prosječne" Osijek , Varteks , Rijeku i Zagreb dobijemo još par klubova koji bi prvenstvo učinili zanimljivima ...

Druga stvar je katastrofalno stanje naših stadiona ... dok s jedne strane imamo megalomanske stadione Dinama i jajduka , s druge strane imamo derutne stadiončiće ostlih klubova ( Varaždin , Rijeka i Osijek ajd imaju prolaz )

Same škole za mlade igrače su zapostavljene , sve se gleda kroz lovu ( po principu ako tatek ima love sinek igra , a pravi talenti obično popuše )

Suđenje nam je katastrofa ...

Mislite li da je Boban taj koji može ovo sranje dovesti u red ?

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

sam, bez potpore ostalih čelnika saveza - ne.

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Za ligu 16 sam. Jedino kome ta liga ne paše je Dinamo, a zašto bi se sve moralo vrtiti oko njega? Zamisli, liga 12 samo da bi 4 puta bila tekma Dinamo-Hajduk, yey :cocky:. Ukoliko se uvede dvokružni sistem, dovelo bi sigurno do proasta kvalitete kod drugih klubova, jer okosac sezone ne bi bio na tome da Dinamo samo zgazi druge, pa se svi samo bore za opstanak, ovako bi se sigurno digla kvaliteta nogometa, a to je ono što plaši Dinamo. Bolje bi se rasteretile druge momčadi, kada bi znale da okosnica prvenstva nije sukob Dinamo-Hajduk, već bi imale vću motivaciju za svoje utakmice, znajući da se neće susresti sa Dinamom i Hajdukom 4 puta, već samo 2, a time bi i imale veće šanse u prvenstvu.

Dinamo puni stadione? Yea right...možda kada igra sa Hajdukom, ili neku utakmicu finala kupa, inače je prosjek isto ko i za sve druge tekme, oko 5000 navijača...gimme a break :laugh:. Dovoljno je reći da je za tekmu sa Šibenikom bio besplatan upad, zašto? Zato jer ko će dolazit gledat Šibenik, to je ipak "smeće" od momčadi...s druge strane, ako bi se susreo sa Hajdukom 2 puta u godini, možda bi ipak netko došao gledati "slabije" momčadi, jer ipak od nedostatka "boljih" utakmica, možda bi netko došsao pogledati ipak i "taj" Varteks ili Osijek, koji zasigurno imaju što za ponudit.

8. Nazgul_rulez

MOžda i je tako , ali opet ... ne vidim kako bi se podigla razina nogometa uvođenjem lige 16 ... DInamo i jajduk bi ionako pokupovali sve igrače iz svih klubova i opet ne bi bilo kvalitetnih igrača . Ne vidim smisao da se neki nogometni klub koji ima manji godišnji budžet od recimo plaće jednog Dinamovog nogometaša natječeu 1. HNL :laugh:

Da se mene pita ja bi čak i ligu 10.

A šta fali tome da godišnje gledamo 4 utakmice Dinamo : jajduk ?????

9. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

a da jednostavno pocnemo pratit kosarku i ustedimo si zivce? :))

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

MOžda i je tako , ali opet ... ne vidim kako bi se podigla razina nogometa uvođenjem lige 16 ... DInamo i jajduk bi ionako pokupovali sve igrače iz svih klubova i opet ne bi bilo kvalitetnih igrača . Ne vidim smisao da se neki nogometni klub koji ima manji godišnji budžet od recimo plaće jednog Dinamovog nogometaša natječeu 1. HNL :laugh:

Da se mene pita ja bi čak i ligu 10.

A šta fali tome da godišnje gledamo 4 utakmice Dinamo : jajduk ?????

ne misliš valjda ozbiljno? j♥♥ote i Hajduk i Dinamo...naravno da bi liga 16 funkcionirala idealno još samo kada bi se počeo primjenjivat zakon o sportu, jer tada Mamić i ekipa idu bye bye. Ovo je tipičan stav ljudi koji ne žele kvalitetan nogomet, a kvalitetan neće biti, ako će se samo 2 momčadi boriti za naslov, ili uopće postizati rezultate. Vidiš, kada dođe zakon o sportu i sportskim natjecanjima, stara garda odlazi, a dolaze ekipa poput Arapa i bogatih Rusa, koji bi mogli načiniti čuda od Dinama i Hajduka, pa prema slabijim klubovima. No, to je zakon o sportu, a zamisli, od svih klubova, SAMO Dinamo neće ligu 16, svi su drugi pristali, i rest my case. Cheers.

Ajmo uvest ligu dva, pa neka samo Hajduk i Dinamo igraju cijelu sezonu, weeeeee! :laugh:

11. Nazgul_rulez

Ali opet daj mi molim te reci koliki bi idioti ti arapi i rusi i štatijaznamkojesvenep♥♥kematerine trebali biti da kupe recimo Šibenik ( NHF šibenčani ) ... ili Kamn Ingrad ...

Jedini klubovi koji bi bili kupljeni su Dinamo ,Rijeka ,Osijek, Varteks , Zagreb i jajduk ...

Druga stvar po čemu to Mamić ide bye bye ???? On se dovoljno love nakrao pa bi vjerojatni prvi i kupio Dinamo ... a tek onda bi imao otvorene ruke ...

Dinamo neće ligu 16 iz razumljivih razloga :

- nezanimljivi protivnici
    - mogućnost ozljede glavnih igrača u glupim i nebitnim utakmicama
    - povećani troškovi ( osiguranje i ostala sranja moraš platiti i kad dolazi NK Posavina ... :laugh: )
    - istrošenost igrača ( liga , Kup i eventualno europsko natjecanje )
    - nezainteresiranost publike za susrete sa nezanimljivim protivnicima

12. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

nije za poboljsanje hrvatskog nogometa vazan sistem...nego privatizacija klubova kao u europi,gdje je klub u vlasnistu jedne osobe.to bi poboljsalo nogomet time sto bi ojacalo manje klubove,te im dalo novce da zadrze svoje igrace,a ne da ih dinamo i hajduk sve pokupuju.

13. Nea

Nea curica

Ja mislim da bi Boban bio pun pogodak, a sigurno bi imao podršku vatrenih koji su danas treneri i tako... No da li bi Boban htio to mjesto? :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  14. Sherpa

Sherpa Legenda

Dinamo puni stadione? Yea right...možda kada igra sa Hajdukom, ili neku utakmicu finala kupa, inače je prosjek isto ko i za sve druge tekme, oko 5000 navijača...gimme a break :lol:. Dovoljno je reći da je za tekmu sa Šibenikom bio besplatan upad, zašto? Zato jer ko će dolazit gledat Šibenik, to je ipak "smeće" od momčadi...s druge strane, ako bi se susreo sa Hajdukom 2 puta u godini, možda bi ipak netko došao gledati "slabije" momčadi, jer ipak od nedostatka "boljih" utakmica, možda bi netko došsao pogledati ipak i "taj" Varteks ili Osijek, koji zasigurno imaju što za ponudit.
    A nego tko puni stadione... Kada dinamo igra doma bodri ga uvijek par tisuca ljudi, gotovo uvijek vise od navedenih 5k, a kada idu na gostovanja onda su atraktivan protivnik te napune stadion jer su se ljudi zazeljeli nogometa.

Kvaliteta lige? O cemu pricate? Klubovi su nam katastrofa, sam euro rating to govori. Povecanjem broja klubova se nece dobiti na kvaliteti apsolutno nikako. Imati cemo PHNL sa josh 4 drugoligasa... super to je bas ono sto nam treba...

Zakon o sportu je druga prica i nikako ne bi utejcao na kvalitetu lige.

Za mene je liga 10 cetverokruzno najbolje rjesenje gdje 2 kluba ispadaju direktno u drugu ligu bez ikakvih dodatnih kvalifikacija... Tada bi trganje bilo puno vece

15. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

erm...sori, ali nije da neki klubovi imaju stadion za max 5k navijača, a Dinamo je ipak u Zgu...uostalom ne da mi se komentirati fakat...zašto sam se uopće upustio u raspravu...:laugh:. Ja imam svoje mišljenje i ostajem pri njemu, cheers. ;)

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mislim da u sportu nije pogodno imati situaciju ko u američkoj polictici. Dvostranačje.

Evo vam ideja: treba rasprodati sve igrače od dinama i hajduka, uzet neke newbije, i pare koje ostanu od toga razdijelit ostalim klubovima, pa nek svi startaju fresh sa nule :great:

17. Nea

Nea curica

:laugh: Naglasak ovog topica je BOBAN :great:

18. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

BOBAN ja BOBAN mislim BOBAN da BOBAN je BOBAN exxarova BOBAN ideja BOBAN zapravo BOBAN dobra BOBAN no BOBAN nikada BOBAN se BOBAN nece BOBAN realizirati BOBAN nazalost BOBAN.

dovoljno naglaska, zippo? ;P

19. Nazgul_rulez

:lol: :lol: :lol:

Pero care :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmm mislim da bi BOBAN drage volje preuzeo ulogu precjednika HNS-a ... i mislim da bi se naš nogomet onda oporavio .

No s druge strane bojim se da bi ga bar jedna osoba minirala na svakom koraku ... fkors pričamo o Maminju :lol:

20. Nea

Nea curica

:omg: o zločestih dečki ovdje

bad PERO :love: bad PERO :blush: bad PERO :love: bad PERO :love: bad PERO :love: bad PERO :smile: bad PERO :love:

Podijelite ovu stranicu