1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Blog

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nea, 2. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Već 3 dana uređujem svoj blog koji neće biti na listi blogova i bit će dostupan samo odabranima :laugh: Eto tako došlo mi nešto da pišem, da stavljam lijepe slikice i pjesme :onoz: a nemam pojma koliko će me držati :lol:

Da li pišete blog? Ako da, zašto da, ako ne zašto ne :yeah: što mislite o toj pojavi i o ljudima koji ga imaju i tako... :lol:

P.s. ako imate blog i to želite slobodno stavite link :lol:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

imam doma 2 sisterke koje su blog-ovisnice...i ne, apsolutno smatram blogove debilnima i nepotrebnima. pisi dnevnik brate, trosi papir i tintu, i amen. :love:

3. kalthir

kalthir woof woof

Nekako u zadnje vrijeme...ne. Prije sam svaki dan mjesecima zaredom nešto pisao. Sad tu energiju trošim na spammanje ovdje ^^

4. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Ne pišem blog, nikada nisam ni dnevnik pisala. Sve što mi je važno pohranim u svoj um, a ako nešto od toga želim podjeliti s drugima jednostavno im kažem.
    Nemam ništa protiv toga, dapače ako si nešto lijepoga iskusio i želiš to negdje zabilježiti ili osjećaš da taj dio sebe moraš bar malo izbaciti i tako posložiti svoje misli, osjećaje ili koji god već bio razlog smatram to veoma lijepim činom.

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

imam doma 2 sisterke koje su blog-ovisnice...i ne, apsolutno smatram blogove debilnima i nepotrebnima. pisi dnevnik brate, trosi papir i tintu, i amen. :love:
    Ako je poanta ista onda sredstvo fakat nije važno. Inače bi si sad slali poštom replye a ne ovako na netu. :evil:

6. Psychaki

Psychaki Gost

Blog .... pa nemam ništa protiv, tko voli nek' izvoli, uvijek sam pričala da mi je to super jer daje tolikim ljudima njihov vlastiti prostor na njetu na koji mogu staviti toliko toga...a i zakon mi je , recimo, što su one žene iz Irana pisale blogove i tako...ima puno dobrih i korisnih blogova, kao i nadasve debilnih, no nije li tako uvijek u životu?
    Moj je jedan od potonjih i posjećuju ga ili psihopati kao ja , ili random prolaznici koji u pravilu ne ostaju dulje od 2 komentara :evil:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Link link link link link link link link :evil:

8. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

9. Psychaki

Psychaki Gost

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Zašto susedin? :evil:

11. Psychaki

Psychaki Gost

Zašto susedin? :love:

Supatnica. Neću reći ništa više :evil:

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

u zadnje vrijeme pišem jednom mjesečno, ako i toliko, a imam ga već 2 godine i kusur. Link je u profilu.

13. DsAg

DsAg Novi Član

Pišem. Počeo sam jer sam htio komentirati neke blogove na kojima je to dozvoljeno samo registriranim korisnicima. Pišem preko godinu dana i imam jedan ozbiljan post a ostalo su vicevi ili vicevi + pokoji komentar koji će razumjeti ljui koji me poznaju.
    infernal.blog.hr

14. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ja sam prije jedno 2 godine htjela s jednom frendicom napraviti baš stranicu al sam izgubila volju jer ona nikad nije imala vremena a ni meni se nije baš dalo.
    Izgubila sam volju i glupo mi je voditi javni dnevnik.

15. Hilux

Hilux Novi Član

Ja sam nekada pisala blog, ali pustilo me to nekako u zadnje vrijeme, već mjesecima nisam bila tamo :nice: ..ali da volim čitati kvalitetne blogove, zaista volim. Nema ništa lošeg u pisanju bloga :nice:

16. Farrukh

Farrukh Novi Član

a bebo nisi rekla zašto te pustilo :nice:

ma ljudi ja sam je poslije nagovarao da nastavi sa pisanjem, ali ne da bih je špijunirao :nice: nego mi je to fora. kreativnost na djelu.
    zato. dajte linkove na sunce! :kiss:

17. Black_Raven

bokich, posjeti moj blogich!!1

preloshe... :lol:

blogovi sluze jednoj jedinoj svrsi: da se normalni ljudi koji nemaju tu tendenciju attention whoringa po netu imaju cemu smijati. :lol:

kthxbye. :zzz: :nice: :nice: :zzz: :up: :cry:

no offense to anyone...ali imali smo dugu diskusiju irl o blogovima nedavno, i to je bio zakljucak. a slozila su se i 2 frenda koji pisu blogove, i jedna frendica koja pise blogove takodjer. :kiss:

18. Hilux

Hilux Novi Član

Preuzele su me tvoje crni oči :love: dok sam u oblacima, ne stignem razmišljati o blogu :blush:

blogovi sluze jednoj jedinoj svrsi: da se normalni ljudi koji nemaju tu tendenciju attention whoringa po netu imaju cemu smijati. :lol:

Dobro, složila bih se djelomično, ipak postoji nekolicina tematskih blogova (recenzije knjiga, glazbe, zombixov i sl.) koji su izuzetno kvalitetni i ponekad su štoviše, čak i edukativni. :ninja:

19. Black_Raven

Dobro, složila bih se djelomično, ipak postoji nekolicina tematskih blogova (recenzije knjiga, glazbe, zombixov i sl.) koji su izuzetno kvalitetni i ponekad su štoviše, čak i edukativni. :ninja:

istina...no ako uzmesh u obzir milijune blogova koji postoje na netu, i kompariras sa ovih par konstruktivnih, onda dobijes strasan omjer.

a i blogovi poput zombixovog nisu tehnicki blogovi. to su: "lijen-sam-iskodirati-stranicu-i-zakupit-domenu-pa-radije-po-blogu-pishem-zhivotno-vazhne-stvari"

:blush:

20. Hilux

Hilux Novi Član

Možda mu se tako više sviđa, a ček zar on nije imao neki sajt nekoć? :ninja:

Znam da je strahovit omjer između dobrih i loših blogova, ja imam 10tak koje kolko tolko redovito pratim, recimo dragi su mi također (od tematskih) oni sa receptima (žensko sam, kaj mogu) :blush: i sa kvalitetnim tutorijalima.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu