1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Bijeli Masai

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od poisondivinity, 2. Kolovoz 2007..

1. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

Prelijep film o švicarki Caroli, koja sa tadašnjim dečkom odlazi u Keniju, zemlju masaia, njihovih tradicionalnih ratnika. U nevjerojatno kratko vremena događa se obrat, Carola upoznaje jednog Masaia Lemailiana, te ostavlja svog decka i ostaje u Keniji. Glavna tema su razlike između života moderne i samostalne švicarke i tradicionalnog muškarca kenije.

http://media.outnow.ch/Movies/Images/2005/...movie.fs/12.jpg

Prepreprepredivan film. Divne slike, ocaravajuca glazba i tako lijepa ali tuzna prica. Preporucujem svima da to pogledaju, vrijedi.
    Likovi su tako neobicni a opet jako lijepi, radnja je nesto sto se definitivno ne vidja u danasnje vrijeme i sto mi se najvise svidjelo, film je napravljen prema istinitom dogadjaju. Dakle, ono sto vidite u filmu netko je doista imao hrabrosti napraviti.

2. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Albino Svicarki, wtf? :hugz:

Inace, gledala jos u kinu i da, dobar je film. :cocky:

3. poisondivinity

pa cuj... zena je svicarka i albino je.. covjek bi rekao da ima smisla... :ninja:

4. Psychaki

Psychaki Gost

to što je svijetla ne znači da je albino :ninja:

5. poisondivinity

pa cuj.. rekli su u komentarima da je albino, cak mislim da je ona to za sebe rekla.. nisam sto posto sigurna no.. :cocky:
    no nije ni bitno, glavno da je zenska bas lijepa a o muzeku da i ne pricam :evil:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

morala je ponijet neki gadan zaštitni faktor sa sobom. no ne izgleda mi kao albino

7. poisondivinity

e sad me vise zbilja vucete za jezik.. kog briga jel zena albino ili samo lazu, glavno da je film dobar :laugh:
    ako nista pogledajte ga pa me kasnije pilite :cocky:

8. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

e super... baš razmišljah što ću posuditi, a da se možebitno svidi i majci mojoj s kojom imam dogovor za filmovanje večeras. ovo zanimljivo zvuči.
    pa ako bude čemu, vratim se ovdje komentirati.

blagodarim :belj:

9. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Onda, albino ili ne? :birthday:

10. poisondivinity

a bem vas... :cry:
    evo, maknula sam taj dio da vas ne buni vise.. mozemo sad o filmu? :birthday:

11. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

nije albino :great: :birthday:

gledala i zapravo nisam baš oduševljena. neloše, ali ništa posebno.
    moram priznati da ne suosjećah puno s protagonistkinjom i da mi je naprosto nerazumljiva ta smrtna ljubav za osobu koja ne zna sastaviti dvije smislene rečenice na jeziku koji razumiješ.

Podijelite ovu stranicu