1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Bijeli Masai

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od poisondivinity, 2. Kolovoz 2007..

1. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

Prelijep film o švicarki Caroli, koja sa tadašnjim dečkom odlazi u Keniju, zemlju masaia, njihovih tradicionalnih ratnika. U nevjerojatno kratko vremena događa se obrat, Carola upoznaje jednog Masaia Lemailiana, te ostavlja svog decka i ostaje u Keniji. Glavna tema su razlike između života moderne i samostalne švicarke i tradicionalnog muškarca kenije.

http://media.outnow.ch/Movies/Images/2005/...movie.fs/12.jpg

Prepreprepredivan film. Divne slike, ocaravajuca glazba i tako lijepa ali tuzna prica. Preporucujem svima da to pogledaju, vrijedi.
    Likovi su tako neobicni a opet jako lijepi, radnja je nesto sto se definitivno ne vidja u danasnje vrijeme i sto mi se najvise svidjelo, film je napravljen prema istinitom dogadjaju. Dakle, ono sto vidite u filmu netko je doista imao hrabrosti napraviti.

2. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Albino Svicarki, wtf? :hugz:

Inace, gledala jos u kinu i da, dobar je film. :cocky:

3. poisondivinity

pa cuj... zena je svicarka i albino je.. covjek bi rekao da ima smisla... :ninja:

4. Psychaki

Psychaki Gost

to što je svijetla ne znači da je albino :ninja:

5. poisondivinity

pa cuj.. rekli su u komentarima da je albino, cak mislim da je ona to za sebe rekla.. nisam sto posto sigurna no.. :cocky:
    no nije ni bitno, glavno da je zenska bas lijepa a o muzeku da i ne pricam :evil:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

morala je ponijet neki gadan zaštitni faktor sa sobom. no ne izgleda mi kao albino

7. poisondivinity

e sad me vise zbilja vucete za jezik.. kog briga jel zena albino ili samo lazu, glavno da je film dobar :laugh:
    ako nista pogledajte ga pa me kasnije pilite :cocky:

8. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

e super... baš razmišljah što ću posuditi, a da se možebitno svidi i majci mojoj s kojom imam dogovor za filmovanje večeras. ovo zanimljivo zvuči.
    pa ako bude čemu, vratim se ovdje komentirati.

blagodarim :belj:

9. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Onda, albino ili ne? :birthday:

10. poisondivinity

a bem vas... :cry:
    evo, maknula sam taj dio da vas ne buni vise.. mozemo sad o filmu? :birthday:

11. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

nije albino :great: :birthday:

gledala i zapravo nisam baš oduševljena. neloše, ali ništa posebno.
    moram priznati da ne suosjećah puno s protagonistkinjom i da mi je naprosto nerazumljiva ta smrtna ljubav za osobu koja ne zna sastaviti dvije smislene rečenice na jeziku koji razumiješ.

Podijelite ovu stranicu