1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Big Brother

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Elvenstar, 7. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Elvenstar

Elvenstar missing

Gledala sam večeras djelomično i ne znam tko mi je gluplji, voditelji ili ekipa u kući :w00t: . Priznajem, možda nisam koncentrirano pratila :mrgreen: . Gdje su našli onog novog koji je zamjenio Borisa :wtf: ?
    Planirate li gledati?

2. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Želio ili ne, biti ću prisiljen jer će se sada svake večeri na sva 4 TV-a u kući gledati BB. Iz nekog razloga nitko od moje braće i sestara ne može gledati BB na istom TV-u u jednoj prostoriji zajedno. To im je nepojmljiv horor.... :mrgreen:

3. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

Planiram izignorirati potpuno. Debilizam krajnji.

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Meni nije pojmljivo sto te ljute natjera da provedu xy dana zatovreni u j♥♥enoj kuci bez bilo kakvih informacija iz vanjskog svijeta...

5. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

Milijun il kolko već kuna? Činjenica da će biti "poznati i slavni" nekih godinu dana, prije potpunog zaborava?

6. Elvenstar

Elvenstar missing

To ni meni nije jasno, i još ih u svakom trenutku snimaju kamere, i gleda ih cijela Hrvatska (i dijaspora vjerojatno). Nema te love na svijetu za koju bih ja to napravila.

7. She-Ra

She-Ra princess ^^

a ono..... ljudi nemaju života, neki nepismeni i napaljeni ljudi :mrgreen:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ima jedna ok ženska koja ne forsa nit se preserava a od muških je već jedan peder po iskušanom receptu. Ostalo sve neki šminkeri i dosadni ljudi koje razlikuje eventualno koja tetovaža.

9. Elvenstar

Elvenstar missing

Jel ona plava što je zadnja ušla u kuću?

10. She-Ra

She-Ra princess ^^

peder, so what' :mrgreen:

11. Terranea

Terranea evil turtle

Kad slučajno prebacim na to, bude mi neugodno što ih gledam.

Kud je otišao današnji voajerizam... nekad se to preziralo, nije li?

12. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Da sma ostao sa bivšm u stanu bio bih prisiljen to gledati .. ovako opcija ignore uključena ... :mrgreen:

13. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

mislim da ce peško nekog našpranjit u kuci...

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

They can stuck their fingers into their anal holes as far as I'm concerned. Najveća glupost ikada izmišljena, izlika da polupismeni debili i kreteni postanu 'slavni'.

Ovo je sve od mene u ovom topicu.

15. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Izlaze mi plikovi na prvih nekoliko nota one njihove špice :mrgreen:

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kolka je tek onda glupost MTV. :D

Al da ne postoji potražnja ne bi bilo ni ponude. Isto kao i za turbo folk, sapunice i relitije. Svi pljuju ali ipak velki dio traži. Možda čak neki i oboje al eto tko god ubere pare tamo ne može se reći da je glup. :)

p.s.
    Meni je ona histerična voditeljica bacala mrak na oči svakim hihotom i ostalim forsevima. Pa šta na cijelom fakin rtlu nemaju poštenog voditelja čak ni prosječnih kojih HTV ima na bacanje. ajme...

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Ah, kad tad se moralo i o tome progovoriti.
    Ne znam, bolje se ne bih petljala u to, pošto ću BB izbjegavati u velikom luku :mrgreen:

18. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Meni je ona histerična voditeljica bacala mrak na oči svakim hihotom i ostalim forsevima. Pa šta na cijelom fakin rtlu nemaju poštenog voditelja čak ni prosječnih kojih HTV ima na bacanje. ajme...

Uh da. A tek onaj trio sportskih komentatora? Neodoljivo me podsjećaju na The Three Stooges :mrgreen:

19. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Glupost totalna! :w00t:

- Neznam u kojem bi ludilu pratio tuđi život
    - Ne zanimaju me scene pod pokrivačem :P BljaK! Imam svoju ženu, imam svoj pokrivač. dio sa kamerama preskačem. Home movies FTW. :mrgreen:
    - 10 ljudi koji voze biciklu da bi kupili 3 paštete više? mislim WTF?
    - Jedini BB koji je ikad valjao je onaj gdje je pobijedio Saša the Metalac! Slava!

Zaključak: Uzeti kalaš, uletiti među zidove i počet pucat. Jadna majka onima koji svoj život bogate tuđim doživljajima, počevši od moje vlastite majke. :wtf: .

20. Psychaki

Psychaki Gost

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu