1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Big Brother

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Elvenstar, 7. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Elvenstar

Elvenstar missing

Gledala sam večeras djelomično i ne znam tko mi je gluplji, voditelji ili ekipa u kući :w00t: . Priznajem, možda nisam koncentrirano pratila :mrgreen: . Gdje su našli onog novog koji je zamjenio Borisa :wtf: ?
    Planirate li gledati?

2. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Želio ili ne, biti ću prisiljen jer će se sada svake večeri na sva 4 TV-a u kući gledati BB. Iz nekog razloga nitko od moje braće i sestara ne može gledati BB na istom TV-u u jednoj prostoriji zajedno. To im je nepojmljiv horor.... :mrgreen:

3. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

Planiram izignorirati potpuno. Debilizam krajnji.

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Meni nije pojmljivo sto te ljute natjera da provedu xy dana zatovreni u j♥♥enoj kuci bez bilo kakvih informacija iz vanjskog svijeta...

5. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

Milijun il kolko već kuna? Činjenica da će biti "poznati i slavni" nekih godinu dana, prije potpunog zaborava?

6. Elvenstar

Elvenstar missing

To ni meni nije jasno, i još ih u svakom trenutku snimaju kamere, i gleda ih cijela Hrvatska (i dijaspora vjerojatno). Nema te love na svijetu za koju bih ja to napravila.

7. She-Ra

She-Ra princess ^^

a ono..... ljudi nemaju života, neki nepismeni i napaljeni ljudi :mrgreen:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ima jedna ok ženska koja ne forsa nit se preserava a od muških je već jedan peder po iskušanom receptu. Ostalo sve neki šminkeri i dosadni ljudi koje razlikuje eventualno koja tetovaža.

9. Elvenstar

Elvenstar missing

Jel ona plava što je zadnja ušla u kuću?

10. She-Ra

She-Ra princess ^^

peder, so what' :mrgreen:

11. Terranea

Terranea evil turtle

Kad slučajno prebacim na to, bude mi neugodno što ih gledam.

Kud je otišao današnji voajerizam... nekad se to preziralo, nije li?

12. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Da sma ostao sa bivšm u stanu bio bih prisiljen to gledati .. ovako opcija ignore uključena ... :mrgreen:

13. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

mislim da ce peško nekog našpranjit u kuci...

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

They can stuck their fingers into their anal holes as far as I'm concerned. Najveća glupost ikada izmišljena, izlika da polupismeni debili i kreteni postanu 'slavni'.

Ovo je sve od mene u ovom topicu.

15. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Izlaze mi plikovi na prvih nekoliko nota one njihove špice :mrgreen:

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kolka je tek onda glupost MTV. :D

Al da ne postoji potražnja ne bi bilo ni ponude. Isto kao i za turbo folk, sapunice i relitije. Svi pljuju ali ipak velki dio traži. Možda čak neki i oboje al eto tko god ubere pare tamo ne može se reći da je glup. :)

p.s.
    Meni je ona histerična voditeljica bacala mrak na oči svakim hihotom i ostalim forsevima. Pa šta na cijelom fakin rtlu nemaju poštenog voditelja čak ni prosječnih kojih HTV ima na bacanje. ajme...

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Ah, kad tad se moralo i o tome progovoriti.
    Ne znam, bolje se ne bih petljala u to, pošto ću BB izbjegavati u velikom luku :mrgreen:

18. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Meni je ona histerična voditeljica bacala mrak na oči svakim hihotom i ostalim forsevima. Pa šta na cijelom fakin rtlu nemaju poštenog voditelja čak ni prosječnih kojih HTV ima na bacanje. ajme...

Uh da. A tek onaj trio sportskih komentatora? Neodoljivo me podsjećaju na The Three Stooges :mrgreen:

19. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Glupost totalna! :w00t:

- Neznam u kojem bi ludilu pratio tuđi život
    - Ne zanimaju me scene pod pokrivačem :P BljaK! Imam svoju ženu, imam svoj pokrivač. dio sa kamerama preskačem. Home movies FTW. :mrgreen:
    - 10 ljudi koji voze biciklu da bi kupili 3 paštete više? mislim WTF?
    - Jedini BB koji je ikad valjao je onaj gdje je pobijedio Saša the Metalac! Slava!

Zaključak: Uzeti kalaš, uletiti među zidove i počet pucat. Jadna majka onima koji svoj život bogate tuđim doživljajima, počevši od moje vlastite majke. :wtf: .

20. Psychaki

Psychaki Gost

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu