1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Bg Klonovi Iliti Kako Spiskati Pare I Uživati

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od dorca vorbarra, 13. Prosinac 2007..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Kupio sam u Algoritmu komplet black isleovih igara iz FR-a, uhvatila me nostalgija. pa sam odlučio sada ih odigrati sve redom jednu za drugom. Bg, BGII, throne of baal, IWD I-II, NWN sa svim dodacima.

istinabog, počeo sam s BG II, jer su mi prvi BG prodali u amerokanadskoj verziji :evil2: al sam se dosjetio jadu, i sad kad sam završio ToB, promijenio sam postavke kompa u kanadske, pa igram BG:ToSC :cocky: slijedi IWD.

Vežu li vas uspomene na ove igre? 'Go for the eyes, boo! Go for the eyes!'

2. Veles

Veles ljuta zvijer

Meni zapravo Misc (i Boo) nikada zapravo nije bio toliko simpatičan ko ona ženska koju je štitio, ona čarobnica koja je pjevušila "These boots are made for walking..."

A nju mi ubilo na početku drugog nastavka :evil2: :cocky:

3. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

svaki put kada čujem za neku staru igru hvata me nostalgija..... kada se samo sijetim i usporedim dobra stara vremena s kockastom grafikom i ove danas umber realne igrice, nekako mi dođe da se vratim u prošlost i odigram sve stare naslove koje imam....

4. Sammael

Sammael Knjižničar

meni fali viconia... jos nekome fali viconia?
    Ja sam se skoro rasplakao na njenu pricu kad je zeljela kupiti farmu.

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Bash sad malo gledam nest oko Baldur's Gatea, i skuzih da sam fulao pola NPCova koje se moze pokupit u party :laugh:

6. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Vežu me uspomene, jes jes, imam BG Box set 4-1 i to je najbolje kaj sam kupio od igara.

meni fali viconia... jos nekome fali viconia?
    Ja sam se skoro rasplakao na njenu pricu kad je zeljela kupiti farmu.

Meni fali , ona mi je bolja od svih.

@Leviathan - nemoraš se vracat i prošlost, skini dosbox, skini abandonware i igraj

7. Seeker

Seeker semi-retired

ma sve namjeravav odigrat bg s onim modom koj omogucava da jedinicu odigras u enginu dvojke ili standardno. inace sam ih sve iz bg i iwd serijala odigro xyz puta

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Omg. Kak se zove mod?

9. Seeker

Seeker semi-retired

no idea, 5-6 ljudi mi je pricalo o tome al se nikako nemogu sjetit ko

10. Sammael

Sammael Knjižničar

mod se zove bg triology.
    Isto kako se zvao i kad si me zadnjih cetiri puta pitako kak se zove Seek :)
    Znas senilija je gadna kad pocinje oko dvajstpete...

11. Seeker

Seeker semi-retired

:wtf: a toliko tog za pamtiti, a ja ljen

12. Twist of Sun

Twist of Sun Novi Član

obožavam black isle igre :think:
    sjećam se da je u bg 1 bio neki par likova pa ako si maknuo jednog iz tima i drugi je otišao...tip je bio warrior a cura wizard ili tako nešto a pošto sam ja bio wizard ona mi nije trebala
    nisam ju htio ubiti jer bi mi možda zatrebala nekad pa sam ju odveo do baziliska i zakamenio ju :belj: tamo je kao kip ostala do kraja igre
    taj paket bi bio savršen da izbace NWN i stave planescape torment :cool:

13. Seeker

Seeker semi-retired

da, okamenjivanje je savreno ako zelis jednog clana para a drugi ti ne pase, koliko se sjecam, bila su 3-4 takva para. postoji i cursani scrol kojim postizes isto ako si zatuko baziliska

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Zšto nema fakin Planescape Torment za kupit u nekom best of D&D paketu?!?

15. Twist of Sun

Twist of Sun Novi Član

vjerojatno jer su sve te igre iz forgotten realmsa a planescape je u nekom od plane-ova
    a možda jer planescape torment još uvijek sam vrijedi ko taj cijeli paket :unsure:

16. Seeker

Seeker semi-retired

jbg planescape svjet od 3 edicije sluzbeno ne postoji, tj prestali su radit nove stvari za njega. nikad necu prezalit sto torment nije dobio nastavak

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zašto ne bi, zar ga treba Bethseda masakrirati u ekskluzivi za XboX kako će bit i za Fallout i sve ostale kultne starije igre koje se iz mrtvih dižu jedino radi love.

18. Sammael

Sammael Knjižničar

zapravo stvar je u tome sto planescape nije radila ista kompanija.po prici planescape jos nije nadmasen (makar cujem dobre stvari o witcheru)

19. Twist of Sun

Twist of Sun Novi Član

mislim da je planescape radila ista kompanija, black isle koji su dio interplaya bili (black isle radio a interplay izdavao)
    jedino baldur's gate nije napravio black isle nego ga je samo izdao a igru je napravio bioware
    a čuo sam da je witcher napravljen po fantasy knjizi...nisam čitao knjigu tako da ako itko je neka napiše

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Planscape Torment, Falloute i Icewind Dale serijal je napravio pokojni Black Isle sa time da je na FR igrama koristio Biowareov Infinity engine. Također je surađivao sa Biowareom pri izradi Baldurs serijala, ako se ne varam bio je zadužen za sound department. :)

Sve te igre izdao je Interplay pošto su Bioware i BI tada bili samo razvojni studiji.

Podijelite ovu stranicu