1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Battlestar Galactica

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 25. Listopad 2006..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

da nastavimo raspravljati o ovoj super seriji koja je trenutno na telki (svake srijede u isto vrijeme)
    za one koji već nisu gledali na divx-u, želim da se komentari za drže na onim epizodama koje su bile na telki.

da počnem...
    odlična politička epizoda koja dokazuje da sf serija može savršeno funkcionirati i bez svemiraca i kvarova u warp jezgri.
    zakompliciravaju se odnosi između likova. Lee mora birati između oca i predsjednice, boomer je u vezi sa dvojicom muškaraca na različitim dijelovima svemira, tigh i starbuckica se i dalje mrze, adama i roslynica ne podnose, vidimo iskrice između Duale i onog klemponje i Baltar je uz pomoć šestice dobio plutonij.
    kao šećer na kraju u seriju se uvodi novi lik. Terorist i politički zatvorenik Tom Zarek (kojeg glumi Richard Hatch poznat kao Apollo adama iz stare serije).

nadam se da ćete aktivno komentirati seriju :whistle:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hehe, otvorio sam bio isti topic ali ga maknuo sad. Prej♥♥ena je serija, jedna od najboljih zadnjih godina. Svi likovi su mi se uspijeli svidjeti a Baltar je l00d. :whistle:

3. Psychaki

Psychaki Gost

Baltar je najbolji :D

Želim čuti, što je bilo danas, budući da nisam gledala :whistle:

4. genesis

genesis Novi Član

da nastavimo raspravljati o ovoj super seriji koja je trenutno na telki (svake srijede u isto vrijeme)

Bas i ne... Dosad je bila u 23:10, a danas u 22:05 :whistle: :viking:

Seljacine sa HRTa

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Baš sam to htio reći i opsovati im mamu. Stave najbolju seriju kao popunu kak ima paše. Da nije Raven puknuo da počinje ne bi ni skužio jer palim TV u 23 uvijek.

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da, tako sm je propustio jučer :nice: igrajući SS.

7. Belmorn

Baltar je najbolji :D

Želim čuti, što je bilo danas, budući da nisam gledala :nice:
    ukratko, trebali su rezati i topiti led pošto ima fali pitke vode.
    netko pametan se sjetio da bi mogli koristiti zarobljenike s jednog broda, pošto su ionako trebali robijati uz teški rad. Predsjednica je, naravno protiv ropstva, pa je poslala apolla da lijepo zamoli zarobljenike za pomoć uz obećanje "bodova za slobodu". tko bude radio, biti će mu umanjena kazna.
    zatvorenici su ujedinjeni pod Tomom Zarekom, karizmatičnim teroristom, koji izazove pobunu i talačku krizu. Postavi uvjete predsjednici: ponovni izbori (pošto je njena vlada nevažeća). Ona odbija pregovaranja, pa Adama šalje starbuckicu i odred specijalaca da riješe situaciju snajperima. U zadnji čas apollo riješi krizu obećanjem da će izbori biti za 7 mjeseci, kada bi mandat pravog predsjednika istekao (naravno, pod uvjetom da zatvorenici idu po vodu)

paralelno, baltar planira priznati Adami da nema stroj za otkrivanje Cylona, ali ga šestica natjera da zatraži atomsku bombu, jer mu treba plutonij za detektor cylona. Baltar se tada sjeti da mu to zaista i treba, pošto su cyloni slabi na određena zračenja, pa može detektirati njihove sintetske stanice itd.

na Caprici se Helo zbližava s lažnom Boomer. S visoka ih gledaju br6 i br5 cyloni koji komentiraju kako ga dobro zavodi.

8. Psychaki

Psychaki Gost

9. pandora

pandora Aktivan Član

hehe serija je skroz super... meni odma poslije star treka (onog sa picardon i ostalima)...
    a najbolji lik mi je ona ženska cylonka... jedna na caprici, jedna poručnica, jedna pilotkinja... kako je ne skuže? :)

10. Belmorn

hehe serija je skroz super... meni odma poslije star treka (onog sa picardon i ostalima)...
    a najbolji lik mi je ona ženska cylonka... jedna na caprici, jedna poručnica, jedna pilotkinja... kako je ne skuže? :)
    misliš na boomer?
    ti si nabrojala 3, a zapravo su dvije...
    ona na caprici s Haloom je "lažna". zna da je cylon i pravi se da je stvarna osoba (Sharon zvana Boomer). zapravo ima neki plan s Haloom, što se da naslutiti iz razgovora ostalih cylona koji su ih promatrali u Caprica cityju.
    "prava" Boomer je na galactici i upravo ima problema zbog onih granata. ona je cylon, ali to nezna jer su ju programirali s lažnim sjećanjima. Povremeno "mjesečari" i postavlja eksplozive po brodu, ali inače je normalna.
    kako je ne skuže?
    Halo je izoliran na ratom razrušenoj caprici, pa nema kontakt s galacticim na kojoj je prava boomer.
    :smile:
    jasnije?

11. pandora

pandora Aktivan Član

mnogo jasnije... :) thanks.... budem te ja pitala ak neš ne skužin (but don't worry, i am not blond). :)

12. Kathegar

Kathegar =I=

Colonial "Viper" FTW!!!

vozim ga u Freelancer MP-u :P

Inace sam profulao par zadnjih epizoda...ono sto sam vidio me jako zaintrigiralo...dobra serija

13. genesis

genesis Novi Član

Vec je prosla cetvrtina 3. sezone.
    Pocetak trece mi je dosta bolji od pocetaka prve i druge sezone, iako su se malo prebrzo vratili na Galacticu. Nadao sam se da ce duze ostati na Novoj Caprici. Stvari postaju sve kompliciranije i kompliciranije. Bas me zanima sta ce biti sa Baltarom sad

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

naknado sam pogledao zandju epizodu, bratov frend snimio na DVD. Fora i je ojava starog Apolla kao terorista :lol:

15. genesis

genesis Novi Član

Sutra ide odlicna epizoda

16. genesis

genesis Novi Član

Neznam dal ste to skuzili, al nakon odjavne spice ima mali skec sa neka dva lika. Pogledajte i to, zakon su :whistle:

17. Psychaki

Psychaki Gost

Mda, nikad ne gledam špice, baš ću pogledati.
    Ne smijem propustiti ovu epizodu, budući da sam već propustila prošlu :ninja:

18. Belmorn

Evo, jučer bila jedna lijepa dramska epizoda.
    Starbackica je otkrila Adami da je ona kriva za smri njegovog sina... tu se malo zakomplicirao njihov odnos.
    Sve u svemu, jako dobro izvedeno, sve do napetog završetka.

ps. u ovoj epizodi (kao u prijašnjima) se vidi kako posada galactice dodirne poster na izlazu iz "briefing sobe". na posteru je silueta tipa na koljenima. čini mi se da ga dodiruju za sreću, ali ne kužim simboliku toga.
    u ovoj je epki Adama dirnuo poster na ulazu u Briefing sobu dok je starbuckica držala govor (ako se ne varam)

19. Nea

Nea curica

:welcome: nisam pratila jer ne gledam TV uopće, ali ću dobiti sve 3 sezone na dvd-u :kiss:

:welcome: da li se ovo smije tako javno reći :kiss:

20. pandora

pandora Aktivan Član

Neznam dal ste to skuzili, al nakon odjavne spice ima mali skec sa neka dva lika. Pogledajte i to, zakon su :welcome:

jel ono kad jedan zvizne drugog nečin po glavi? :welcome:

Podijelite ovu stranicu