1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Bandwith Usage!

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 24. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dakle statistike govore da smo u ova tri dana potrošili polovicu mjesečnog bandwitha Eydisa (2300MB)!!! Naprošlom forumu je za to trebalo 20 dana prosječno. Na*ebasmo... :coffee:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

3. Nea

Nea curica

A to znači što? :coffee:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da dok dodjemo do 5000 će bit umjesto foruma lijepa bijela stranica i samo će pisati Bandwith Limit Exceeded, koja će tek kad počne sljedeći mjesec nestati. :coffee:

5. Nea

Nea curica

:fight: :cry: :lol: :lol: :coffee: :lol: :lol: pa jel možeš to nekako spriječiti :lol:

6. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Ako se ne varam, uključen je auto refresh, možeš li to isključiti? *shrug*

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Kolko placate hosting? Na PM ak je privat...

8. Nea

Nea curica

:coffee: to nikako nije dobro :fight:

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

@ Arya, mislim da si promašila temu ali sumnjam da se može isključiti auto refresh jer nema te opcije u admin panelu što znači da bih se trebao ružno pozabaviti sa javascriptom na svim stranicama foruma a to je ono...bed poveći.

A u vezi hostinga, vidjet ćemo i nadajmo se dobrom.

10. Nea

Nea curica

hmmm

S ovim si definitivno smanjio moj strah :coffee:

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma postao sam prije nek sam završio misao pa sam editirao. :coffee:

12. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

@ Arya, mislim da si promašila temu ali sumnjam da se može isključiti auto refresh jer nema te opcije u admin panelu što znači da bih se trebao ružno pozabaviti sa javascriptom na svim stranicama foruma a to je ono...bed poveći.
    Pa pitam baš zbog bandwidtha. Ako je uključen autorefresh, troši se više bandwidtha, pogotovo ako ljudi redovito čiste temporary filese i slično.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa pitam baš zbog bandwidtha. Ako je uključen autorefresh, troši se više bandwidtha, pogotovo ako ljudi redovito čiste temporary filese i slično.
    Autorefresh zapravo nije pravi refresh, inače bi forum bio 1000 puta sporiji. Probaj tiskati F5 par puta zaredom i vidjet ćeš. :coffee:

Autorefresh o kojemu govorimo samo osvježava neke značajne varijable iz baze podataka i ništa više, ali tnx na primjedbi. :)

14. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

A, ništa, djeco...
    smanjite doživljaj s igricama:D

15. kalthir

kalthir woof woof

Serious. Makni igrice, i ubaci malo google adova.

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nemogu na bazi tri dana donosit take odluke, vidjet ćemo uskoro kad će biti manje hype kako stvari rade. :tired:

17. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

cemu google addovi?.. mislim meni je svejedno otkad koristim ff ni neznam koja stranica ima ad a koja ne.. al ako mislis da pomocu njih moze zaradit.. teshko..

18. kalthir

kalthir woof woof

Nemogu na bazi tri dana donosit take odluke, vidjet ćemo uskoro kad će biti manje hype kako stvari rade. :tired:

To su rekli i britanci 1775.

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

a i igrice ne koriste bandwith kolko ljudi misle.. to su flash igre od po par kb i jednom kad se skine ucitava se iz cacha..

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Loooool :tired:

Ajd bar malo smijeha u ovim kriznim vremenima. ^^

shadowww je u pravu, ove igrice su male i vade se iz lokalnog cache, problem je što su svi navalili odjednom i poskidali sve elemente foruma u svoj cache što će reći da bi trend rasta bandwitha morao padati u sljdećim danima. :tired:

A sad idem pogledati wikipediu za 1775.u.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu