1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Baldurs Gate Serijal

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Uniq, 30. Listopad 2006..

1. Uniq

Uniq Novi Član

Onaj tko je igrao zna o cem pricam, igrivost, atmosfera i neponovljivi Jon Irenicus ! :lol: :fight: :lol:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Onaj tko je igrao zna o cem pricam, igrivost, atmosfera i neponovljivi Jon Irenicus ! :lol: :fight: :lol:

Minsc >>> Irenicus

ftw!

hamsteh powah!!!

:lol:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Predobra igra, nema prigovora.
    jedina koja ju je andmašila je Planescape Torment.
    Sarevok>>>Irenicus
    Minsc>>>Ostatak svijeta

4. DsAg

DsAg Novi Član

Igrah dvojku samo... :fight:
    Jedino mi AI išao na živce... Stalno su mi shooteri, magevi i characteri s dugim oružjem završavali u prvom redu ako im ne bih ručno rekao svakom gdje da stanu a oni s kratkim mačevima/buzdovanima i štitovima bi s motali besposleno na začelju... Ali osim toga, bio sam oduševljen!

5. kalthir

kalthir woof woof

Irenicus je imao neke od najboljih zločinačkih monologa ever ^^

Ali naravno...minsc>all.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Posjedovao je karizmu zlikovca što nažalost povlači i karakterističnu sudbinu.

7. Eniyel

Eniyel Vampiruša

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Magic is impressive but now Minsc leads. SWORDS FOR EVERYONE!

9. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

+ Minsc: Fool me once, shame on you; fool me twice, watch it! I'm huge!

* Minsc: Magic is impressive, but now Minsc leads! Swords for everyone!

* Minsc: You point, I punch.

* Minsc: Evil 'round every corner. Careful not to step in any.

* Minsc: Take heart fellow adventurers, for you have curried the favor of Boo, the only miniature giant space hamster in the Realm!

* Minsc (to his pet hamster, Boo when a battle is imminent): Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!

* Boo: *squeak*

* Minsc: There is strength in numbers, and I am two or three, at least.

* Minsc: The bigger they are, the harder I hit!

* Minsc: Swords, not words!

* Minsc: Jump on my sword while you can, evil! I won't be as gentle!

* Minsc: Butt kicking for goodness!

* Minsc: Feel the burning stare of my HAMSTER and change your ways!

* Minsc: Full plate and packin' steel!

* Minsc: Boo points, I punch - it's a very simple relationship, but it is effective!

* Minsc: Minsc will be free! These bonds will not hold my wrath! Butts will be liberally kicked in good measure!

* Minsc: Minsc will lead with blade and boot! Boo will take care of the details.

* Minsc: Despair not! I shall inspire you by charging blindly on!

* Minsc: Make way, villainy! Hero, coming through!

* Minsc: We must find this evil wizard! All that is goodness cries out for this! Even little Boo, although he cannot cry out quite so loudly.

* Minsc: I grow tired of shouting battle cries when fighting this mage. Boo will finish his eyeballs once and for all, so he does not rise again! Evil, meet my sword! SWORD, MEET EVIL!!

* Minsc: (about Boo) He mutters occasionally about fellow hamsters that will kill you all, but he is just moody, so don't worry. See how he glares? Shhh, we should leave him be.

* Minsc: Must... get aid soon... Boo is too young to have to avenge me.

* Minsc: No! Boo is NOT for eating! Boo is mighty and wise and probably quite stringy. Er, and he is my companion!

* Minsc: I would rather have given a sword. Give a man a fish and he eats for a day, but teach a man to fight and he can chow down on the meaty marrow of evil!

* Minsc: Come, we must press on against the tide of naughtiness. Mind your step.

* Minsc: Now you are speaking the language of Minsc! Next we must get you a hamster! Or perhaps an ice weasel, whatever your tastes.

* Minsc: We must inspire fear in evil! Quiet tales of hamsters are foolish, but a man and his hamster that tear evil limb from limb? That's scary!

* Minsc: I would hate being forgotten in a bottle. It might depend somewhat on the type of bottle, but overall I expect the effect would be similar. It is not right.

* Minsc: Live by the sword...Live a good loooooooong time!

:belj:

10. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Al poslije Minska odlicana je i prica.
    Bolju pricu od njega ima jedino Planescape Torment.

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

bg 1? nabavio nedavno.. al nakon sto sam presao morrowind, pa onda zapoceo igrat bg1.. neznam.. ona grafika u morrowindu mi je jednostavno "pomakla granice".. nikad nebudem uzivao u bg kao u morrowindu... (nemojte me sad flejmat da je bg izasao davne 199x)

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

To se podrazumijeva kao da sad netko ide igrat Đuku a igrao je dosad Quake3 i nadalje. Ovdje govorimo o čru rpgašima koji su to sve prožvakali nakon izlaska. Od Fallouta do danas.

13. Uniq

Uniq Novi Član

Ali Irenicus mozda najbolji zlikovac ikad u igrama, definitivno jedan od naj ! :w00t: :w00t: :cool:

14. kalthir

kalthir woof woof

Imo, jedina loša stvar kod njega jest tendencija prema quasi-mandatory 'sad-ću-te-ostavit-zarobljenog-ovdje-da-te-netko-drugi-ubije-iako-bih-ja-to-
    mogao-odmah-ali-eto-ne-da-mi-se'

15. DsAg

DsAg Novi Član

Yup! Uvijek mi je bilo žao što ne mogu njega uzet za glavnog charactera... :w00t:
    Al mi je zato uvijek bio instruktor! :w00t:

16. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Go for the eyes, boo!

17. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Oba BG-a su fenomenalna , ali tek nakon što sam nabavio modove tek onda je postala nenadmašiva .... najbolji RPG koji sam ikada igrao .

Jedna od igrica koju svako malo odigram .

ALi ipak me smeta malko glup AI likova koje kontroliram , to je loše ...

18. abominacije

abominacije (/:=D

ah bg... prvo igrah jedinicu... i bijashe dobra... onda pocheh igrati dnd... i postadoshe josh bolja!... tada izadje dvojka... bolestan sa temperaturom od 38 sam ishao kroz snijeg do pirata da ju nabavim... i ne razocharah se... da sam mogao igrati gnome paladina bila bi to najbolja igra ikad... ali, eto... planescape :yeah:

ae i jedan od najboljih tandema ikad su lilarcor i minsc... hands up kiddies who wants TO DIE!!?
    naravno... dak'kon i his zerth blade own them.. but still...

19. kalthir

kalthir woof woof

ae i jedan od najboljih tandema ikad su lilarcor i minsc... hands up kiddies who wants TO DIE!!?
    naravno... dak'kon i his zerth blade own them.. but still...

zapravo ne znam. kad malo razmislim, moram priznat da mi je minsc bolji od bilokojeg charactera. igdje. ikada. pa tako i tormentu. :yeah:

20. abominacije

abominacije (/:=D

zapravo ne znam. kad malo razmislim, moram priznat da mi je minsc bolji od bilokojeg charactera. igdje. ikada. pa tako i tormentu. :yeah:

naaw

Podijelite ovu stranicu