1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Arthur C. Clarke

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Leviathan, 7. Svibanj 2007..

1. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

E čita li itko C. Clark, nešto kao realni fantasy? Jeli itko pročitao Misterije Svijeta? Kako komentirate sve to, napuhano ili istina?

2. Kron

Kron Novi Član

Kakav realni fantasy? :wtf:

Tip je znansvenik koji u slobodno vrijeme pise SF. I to mu mogu reci prilicno dobro ide.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Citam i placem. Realni fantazi, daj fof nauci barem klasificirati ono sto citas. I da uzmi u obzir kada je pisano ono sto citas

4. Nea

Nea curica

Ja sam pročitala Misterije :wtf: i naravno sve je to čudno i ne možeš općenito reći što je blizu istini jer je svaki slučaj sam za sebe, no Clark vrlo dobro dokazuje svojim obrazloženjima zašto nešto može biti istina ili ne...

Zbog realnog fantasya Levi će dobiti srčani :wtf:

A što se tiče Clarka kao pisca SF-a ono malo što sam pročitala me oduševilo kao i mnoge njegove ideje koje su kasnije ostvarene...

Govorila bih i o stvarima koje je izumio kao satelitsku antenu.. tj odašiljač ali se baš ne kužim u te teh stvari i s tim dijelom njegova rada nisam baš dobro upoznata :wtf:

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Realni fantasy :wtf:

Covjece, ti fakat nemas talenta za komunikaciju sa drugim ljudima :wtf:

6. Elvenstar

Elvenstar missing

:wtf: trebalo bi spremat negdje ove Himove postove za buduće naraštaje :wtf:

7. Psychaki

Psychaki Gost

o. j♥♥ote.

bilo bi blasfemija da sad zbilja o Clarkeu nešto napišem.

đizs.

8. kalthir

kalthir woof woof

Clark
    =!Clarke

ken? nije teško pogledati knjigu ili vikipedijati.

ali da. nisam čitao ništa. space opere mi nisu osobito drage.

9. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

:yeah: Mislim da je nova riječ izmišljena :lol:
    Čitala sam neke njegove stvari, dobro piše, ali mi nije baš nešto pretjerano. Mogla bih živjeti bez njega.

10. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

:wtf: nisam mislio... nismo se razumili ili neš treća, moja je ideja bil da su mu knjige temeljene na znanosti, ali jakooo, hm kako bi to rekao, nevjerovatne... moj izbor riječi shvatite koji put kao zafrkanciju ljudi moji....

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako se na ovakav nacin salis onda su ti sale glupe. A ja mislim da se nisi salio, no biti cu pristojan pa necu jednu rijec iz prosle recenice upotrjebiti u ovoj.

Vratimo se temi. Zadnje sto sam njegovo citao je bilo "Kraj djetinjstva" i ono sto se je mene dojmilo je njegov nacin opisa ljudi kao pasivnih i slaboumnih koji su sretni s onime sto im se pruzi. Gospodari koji se spominju su samo alat opisa naseg drustva, nista vise.

12. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

a jeli itko čitao misterije svijet, j♥♥ote ako je pola onog istina onda nemamo pojma o svijetu u kojem živimo....

PS. pa vidiš da je vićina nastavila sprdu na moju novu riječ, a neki su se i nasmijali sudeći prema smilicima :rant: nisam ja kriv što ne odgovaram tvome smislu za humor,...

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Cuj, nisu ostali odusevljeni tvojim humorom, vec se sprdaju na tvoj racun zbog losheg humora, da ne velim gluposti :rant:

14. Elvenstar

Elvenstar missing

Ninja pusti čovjeka da se veseli dok može :rant:

15. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

ja sam dovoljno lud da dozvolim da se ljudi smiju na moj racun :wtf: :lol: paaaaa??? :rant: jeli ispala dobra sprda ili nije??? :lol:

16. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

a jeli itko čitao misterije svijet, j♥♥ote ako je pola onog istina onda nemamo pojma o svijetu u kojem živimo....

Imam doma... :mrgreen:

17. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

18. pandora

pandora Aktivan Član

hm... pročitala san misterije, al nekako mi ne djeluju preveć istinito... nisan ih tako doživila...

haha.. na himov humor se triba naviknit... al zna on i koju pametnu reći... trast mi... :think:

19. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

malo glupo, sve završi u neku ruku zataškano ili se mora vjerovati na riječ, ali opet te priče postoje :cheek: i ovaj klipan ih je skupio na jednu hrpu :hugz: opet. da je samo pola istinito, bilo bi dovoljno :cry:

20. Anria

Anria Aktivan Član

Clark je odličan!
    Ne znam što drugo reći...čovjek zna pisat....ako su priče izvađene iz novinskih članaka, ali su pod njegovim perom razumljivije nama običnim ljudima!

Podijelite ovu stranicu