1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Anonimnost Interneta

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Nea, 22. Listopad 2006..

1. Nea

Nea curica

Pročitah danas ovu vijest:

FBI želi znati sve o vama

Davatelji internetskih usluga u Americi moraju snimati sve on-line transakcije i aktivnosti svojih korisnika na internetu kako bi kasnije po njima mogli njuškati agenti FBI-a. Sve u ime zaštite od terorizma i pedofilije.

više na: http://www.net.hr/tehnoklik/page/2006/10/19/0138006.html

:laugh: Mislim ajd dobro je s jedne strane ali opet... Gdje sad tu prestaje granica anonimnosti i gdje počinje "terorizam" vlade? Koliko smo zapravo sigurni na netu? :belj: Ja plaćam režije putem neta hebote koliko mi je siguran račun???? :belj:

2. Psychaki

Psychaki Gost

A znateza onu foru sa prisluškivanjem SVIH telefonskih linija u svijetu preko ključnih riječi? (isto se vade na terorizam)
    Kako se ono zove taj projekt?

S ovim će biti isto, možemo se žaliti, ali oni će nastaviti sa svojom politikom. I malo više pripaziti na tajnost.

3. kalthir

kalthir woof woof

oh noez! no količina prometa na internetu čini misaproprijaciju tih podataka neisplativom.

...well...ne...krivo. Čini ju veoma isplativom. No isto tako čini šansu da će baš tvoji podaci biti zlouporabljeni veoma malom.

4. Nea

Nea curica

Da nisi napisao ono prvo još bih bila uvjerena u ovo drugo ali ovako... :laugh:

5. Aronys

Aronys Pleb

O shit. Sad će sve znat o meni. Sakrijte me! Nikad niste čuli za mene, ok? :cocky:

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Terorizam od strane vlada je poceo. Brace for impact...

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Ne to nikako nije dobro jer se time gude privatnost... Izgovore koje smislaju su glupi, samo je pitanje kad cemo imati uredenje u kojem ce organizacija tipa Obsidian Order kontrolirati svaki nas potez

8. Aronys

Aronys Pleb

Da! Smrt Obsidijancima! Grrrrr... :cocky:

9. DsAg

DsAg Novi Član

Dosta je smrt Bushu i kompaniji... Što drugo očekivat kad se da takvim kretenima vlast?

10. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Dosta je smrt Bushu i kompaniji... Što drugo očekivat kad se da takvim kretenima vlast?

Pa zahvaljujuči tatici , i malim namještanjima na Floridi i takvi debili dolaze na vlast ...

Sad kad malo pogledam "1984." i današnjica se polako približavaju jedna drugoj ... :coffee:

11. Gost

Gost Iluminata Ultima

E hajde ovdje na forumu smislite neku Larp igricu gdje ćete glumiti teroriste i htjeti dignuti američku ambasadu u zrak.
    Da provjerimo da li špijuniraju ovaj forum. Ali mora biti uvjerljivo. Koristite puno izraze bomba, eksploziv, kauri, ambasada i slično. :nice:

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

mala parodija na blackaddera:

Bin Laden, Bin Laden,
    He's hiding in a tomb

Bin Laden, bin Laden,
    A bastard with a bomb

Bin laden, Bin laden
    He's gonna blow them up

Bin Laden, bin Laden
    He'll make all Bushes snap :nice:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

14. DsAg

DsAg Novi Član

E hajde ovdje na forumu smislite neku Larp igricu gdje ćete glumiti teroriste i htjeti dignuti američku ambasadu u zrak.
    Da provjerimo da li špijuniraju ovaj forum. Ali mora biti uvjerljivo. Koristite puno izraze bomba, eksploziv, kauri, ambasada i slično. :smile:

Nije loša ideja ali teško ćemo naći nekog tko želi biti amer...

mala parodija na blackaddera:

Bin Laden, Bin Laden,
    He's hiding in a tomb

Bin Laden, bin Laden,
    A bastard with a bomb

Bin laden, Bin laden
    He's gonna blow them up

Bin Laden, bin Laden
    He'll make all Bushes snap :smile:

LOOOOL

15. Nea

Nea curica

16. Portico

Portico Novi Član

Bok svima ...evo da se i ja priključim veselju

-sve je to super ali i jedni i drugi su isti pa je svedno na kojoj si god strani, ostaje samo ići gdje je veća zabava :yeah:
    -najdosadnije je biti civil

YEEEHAAAW!
    http://www.bofunk.com/video/1690/soldier_tribute.html

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Mislim da je anonimnost Interneta samo farsa radi sprečavanja globalne panike i anarhije, a iza cijele stvari se smješka Psychaki onim zlobnim hehehekrljrgh vilain osmijehom.

18. damn, znao sam :evil:

baš dobra pjemica Dorca :laugh: :laugh: :laugh:

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ma bmk , nek me gledaju briga me, nemam kaj skrivati :laugh: :laugh:

a pjesmica je loool

20. Sergei

Sergei Novi Član

Svijet se nezaustavljivo kreće po nekom scenariju iz antiutopističkih knjiga. Mora se to dogodit. Onda krah. Pa onda sve opet ispočetka...

Zato ja nosim lonac na glavi da mi ne čitaju misli, i živim u podrumu da me ne vide.

Podijelite ovu stranicu