1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Anime

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od MrVivi, 18. Listopad 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. MrVivi

MrVivi Novi Član

evo baš sam prelistao forum i moram reći da mi se sviđa samo bih preporučio da se doda podforum ANIME jer osim onih u pisanom formatu tu sam naišao na neke od najljepših fantasy priča.

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

3. MrVivi

MrVivi Novi Član

to je jedan topic ane podforum

4. Eniyel

Eniyel Vampiruša

gle nema potreba za time, jer da ima vec bi odavno bio tu :lol:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

SF nema svoju sekciju, a sad će crtići imati, malo bi neobično bilo. Istina da anime vrvi fantasyem ali je ipak presekundaran za cijelu sekciju. :laugh:

No naravno niko nikoga ne sprečava da za svaki crtić otvori temu ako se vidi opći interes članova da sudjeluju u raspravi.

6. MrVivi

MrVivi Novi Član

očito ovdje ekipa ne gleda ANIME ili bar pravi ANIME jer onda bi znali da ANIME NIJE CRTIĆ (crtić je nešto što gledaju djeca), obično su krvaviji i imaju više seksa od svih hollywood-skih filmova zajedno a da ne govorim o incestu, homoseksualnosti, izokretanja i pluvanja po svim vjerama svijeta ...........itd. Priče su im mnogo detaljnije od bilo kojeg filma, neznam zašto bi neka priča bila loša samo zato što je autor odabrao animaciju kao medij.

A što se tiče podforuma to je bio samo prijedlog na vama je da odlučite.

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

jel ti mogu biti prijatelj?

inace ako te zanima -> www.crotaku.net, tamo zalaze decki koji briju ozbiljno, budi kul, pridruzi se i ti!

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ko je spomenuo lošu priču osim tebe? :) Ali da crtić je crtić bez obzira na krv, sex i štagod. Dal je djetinji diznijev ili tinejdžerska japanska "dubukoumna" sapunjara nema veze.

Hills have Eyes je također predubokouman film s obzirom da ima sexa, krvi i krvavog sexa a da o dubokoj priči ne govorim. :D

Jel sam spomenuo duboku priču?

9. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ne, to o cemu ti pricas je animirani film, a crtic je animirani film za djecu :P

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Crtić je skraćeno za crtani film profesore, odnosno podvrsta animiranog filma gdje se rukom iscravaju likove, pejzaš i genitalije. Animirani film može biti i od gline, kolaža i slično.

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

da, tu imas pravo, bio sam u krivu :great: :great:
    mada moras priznati da pojam "crtić" vuce na djecje crtane filmove. nosi takav prizvuk u hrvatskom. A i sl. je u engleskom :-k

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa i tata zvuči dječji, no još me uvijek tako zoveš i sad lugo. Ponekad je važno ono "iza kulisa."

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

tako mi i treba kad si mi polu tata-polu brat :(

nisam ja jadan kriv.

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da nisam gledao anime ne bi ni došao na tu ideju sine-brate.

15. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

16. Eniyel

Eniyel Vampiruša

daj, e zabrijala sam da je levi sam sa sobom cijelo vrijeme razgovarao :lol: :love:

vi i vasi avatari :nice:

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

lock on this, anyone?

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu