1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Anal Mandica

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 5. Studeni 2006..

1. abominacije

abominacije (/:=D

ovo je topic o bendu o kojem ne znam skoro pa nishta... otvoren je u nadi da chu u cyber bespuchima susresti nekog avatara underground stvaralashtva koji bi prosvijetlio moje biche... do sada sam uspio od njih sakupiti dvije demo stvari... ostatak mi je nedostupan jer mi prijatelj s fera prekinuo kontakte sa avatarom trazhenih kvaliteta... jednom sam razgovarao sa jednom curom koja je spomenula da je zabrijala sa frontmenom anal mandice... no tada nisam znao za njihovo postojanje pa smo skrenuli razgovor na gnomove... FOLLY OF MAN! uglavnom... ako netko ima kakvog infoa, bootleg snimaka, etc etc nek ga s gushtom baci ovdje...

qa'pla!

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

3. abominacije

4. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

a cuj, mislim da ces tamo jedino naci info o takvim demo-underground bendovima. koliko god communitiy bio debilan

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jesi ti to mene nazvao debilnim???

Khm, sve je to isti q mistika, mandica, traktoroth. Sprdaju se i zabavljaju. A meni je dok treba zabavno a dok ne - lame. A privatnost me se ionako ne tiče.

6. Fenrir

Fenrir Novi Član

7. abominacije

8. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

nema foruma bez ovog topica.. zbilja su ko stakori.. prosireni po cijelome svijetu..
    ma dobri su decki no ljudi ih vise vole zato sto se sprdaju na tudje racune nego sto zbilja valjaju.. tako je bar bilo sa prva dva albuma..
    ali sad su pokazali da zbilja nesto i znaju napraviti.. PW, Bijeli ormar.. su mi zbilj adobre pjesme... :smile:

9. Frigg

Frigg Novi Član

dobro ljudi jeste li vi normalni...
    to abnormalno smeće nazivate glazbom?!?!
    da samo vidite prokleti debilizam članova tog abnormalnog banda!!!!
    fuj fuj fuj :blush:

10. abominacije

ironija, satira, sarkazam, cinizam, dobra zaj♥♥ancija? :blush:

11. kalthir

kalthir woof woof

12. abominacije

what is the fuel that drives gorgoroth?
    -SATAN
    what does the satan give you?
    -FREEDOM

13. Fenrir

Fenrir Novi Član

A i ti si gledo :evil2:

14. abominacije

kak ne bi... odma poslije toga gledao sam njihov nastup u katowyczama.... :laugh: ono s kozjom krvlju i razapetim zhenama... predobro... :laugh:

15. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Seitan (say-TAHN) is a spongy food made from gluten extracted from wheat flour. Known as seitan in Japan, kofu in China, and "wheat meat" and "gluten" here in the US, seitan is a low fat, high protein, firm-textured meat substitute that can be cooked like a cutlet, roast, meat loaf or hamburger. As a protein source, seitan contains about 31 grams of protein per 4 ounce serving, provides a modest amount of B vitamins and iron and contains no saturated fat or cholesterol. ...

16. abominacije

17. Psychaki

Psychaki Gost

Mi uvijek jedemo sejtana kad se nađemo u onom jadnom Importaneu.

18. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Podijelite ovu stranicu