1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

America's Army Operation

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Duality, 20. Svibanj 2007..

1. Duality

Duality Novi Član

hmm moram pitati jesm li ja jedini ovdje zaljubljenik u real time online raspucacine ili nas ima jos???

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Nisam neki fan "realnih" shootera, a jos manje onih koji su smjesteni u nas svijet bez raznih sf modifikacija, tak da ono.

3. Duality

Duality Novi Član

ha cuj ova igra je najrealnija raspucacina na netu ikada.Tvorci su Americki vojni programeni, financira je americka vojska zato je besplatna.Prve verzije su zapravo bile namjenjene kao simulacije za obuku Special Forces postrojbi Americkih ali kasnije kada su simulacije postale malo modernije ovo su ostavili da se ljudi igraju ali nisu je zaboravili Prva verzija je bila 1.0 a sad su vec dogurali do 2.8.1 sa petchevima.Ima negdje oko 8.4 mil. igraca i oko 1950 aktivnih servera.Probajte samo skinite igru s neta malo je povelika oko 3Gb ali na fletu nije bad.

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Preferiram airsoft :hugz:

5. Duality

Duality Novi Član

6. abominacije

abominacije (/:=D

*snip*
    ali na fletu nije bad.
    *snip*

ma da?

a opterechivanje hrvatske nacionalne mrezhe? mozhda u trenu kad ti downloadash americas army nekoj obitelji u kninu telefonska linija bude pod prevelikim opterechenjem bash u trenutku kad im se kcherka bude izrezala zbog ville vala. tko che onda zvati hitnu?

7. Duality

Duality Novi Član

ma da?

a opterechivanje hrvatske nacionalne mrezhe? mozhda u trenu kad ti downloadash americas army nekoj obitelji u kninu telefonska linija bude pod prevelikim opterechenjem bash u trenutku kad im se kcherka bude izrezala zbog ville vala. tko che onda zvati hitnu?

hehe samo je pitanje jer se izrezala zbog toga sto voli Ville Vala, ili ga je cula??
    A cuj nisam im ja kriv, samo je malo bed sto nemam fleat pa nemogu ni nauditi nikome :hugz: :lol: :lol:

8. kalthir

kalthir woof woof

real time online raspucacine

Šale o lagu na stranu, kakav uopće može biti fps nego realtime?

9. Duality

Duality Novi Član

ha dobro sad zajeb sry ali htjeo sam reci da je igra prehebena probajte navuces se lagano na nju nemos kasnije prestati

10. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

jel to skroz besplatna pucacina (kao vojska sve financira.. :hugz:)?

11. Duality

Duality Novi Član

jel to skroz besplatna pucacina (kao vojska sve financira.. :book:)?

da potpuno besplatno sve.Kosta te jedino vremena i to dosta vremena ako se navuces na nju.

12. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pa na fps se bas i nemogu navuci.. al na mmoropg :book:
    anyway, mozda probam ovo...

13. Orion

Orion Novi Član

Igrao ju dok je bila verzija 1.3 => 1.6 Kasnije više nisam mogao (viša sila :omg: ) Bila je stvarno predobra tada... sad čujem da su je malo poglupili... konkretno radarom. :book:

Iam na nekom bugovom DVDu najnoviju verziju, al treba cijela vječnost da se instalacija pokrene... :wtf:

14. abominacije

abominacije (/:=D

space hulk je bio turn based first person shooter.

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ajmeeeeeeeeeeeeee :laugh:

16. Duality

Duality Novi Član

Igrao ju dok je bila verzija 1.3 => 1.6 Kasnije više nisam mogao (viša sila :evil: ) Bila je stvarno predobra tada... sad čujem da su je malo poglupili... konkretno radarom. :laugh:

Iam na nekom bugovom DVDu najnoviju verziju, al treba cijela vječnost da se instalacija pokrene... :laugh:

ja napravio acc na 1.9 moglo se jos uvjek igrati na modemu nije toliko legalo onda izasla 2.0 postalo nemogu ce igrati na modemu jbg pa prestao igrati.dobio dsl verzija bila 2.5 radar je perverzija sjecam se koliko sam samo tk(team kills) napravio bez njega ovako se reportas i imaju te svi na radaru.Ali ima sad i novih bolesnih mapa ono stvarno za umrijet su mape, da stvar bude bolja mape su pravili iskusni igraci pa su tako izbalansirane da je to strasno.Mapa FloodGate je zamene stvarno savrsena.

17. Orion

Orion Novi Član

ja napravio acc na 1.9 moglo se jos uvjek igrati na modemu nije toliko legalo onda izasla 2.0 postalo nemogu ce igrati na modemu jbg pa prestao igrati.dobio dsl verzija bila 2.5 radar je perverzija sjecam se koliko sam samo tk(team kills) napravio bez njega ovako se reportas i imaju te svi na radaru.Ali ima sad i novih bolesnih mapa ono stvarno za umrijet su mape, da stvar bude bolja mape su pravili iskusni igraci pa su tako izbalansirane da je to strasno.Mapa FloodGate je zamene stvarno savrsena.

A gle, kada je igra izašla, ameri su je promovirali kao neku simulaciju ratovanja and all that crap. AFAIK, ne postoji osobni radar za pješadiju trenutačno. Barem ne nešto što može svaki vojnik, bio elita ili obični prašinar, imati. Zato mi je malo nerealno to.

Što se tiče team killova, jbga. Moraš biti oprezniji. :belj: *flashback - granata iz moje 203-e ubija 3 moja tipa* Cue VOTE KICK Orion... :evil:

AA mi je bio oke tada jer nije bio za svakoga... sudeći prema reakcijama veterana AA scene, sad mi se više čini kao neki običan FPS s malo taktiziranja u sebi. :laugh: Tada si mogao vrlo malo stvari napraviti sam.

Budem vidio još. Stavio sam da se skida pa ću isprobat za koji dan. :belj:

edit: e da, od starih mapa su mi definitivno bile najbolje onaj most, Mountain pass (jel se tako zove?) i Supply depot? Weapon depot? tak neš...

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.
  18. Duality

Duality Novi Član

hmm mani je jos uvjek the bast raspucacina.weapon cesh se mapa zvala tj. jos uvjek zove M.pass si dobro napisao, Probaj mozda opet bude islo nikad neznas.

19. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Može kakav linkich sa opisom, review, download-om? Možda i pogledam dali se isplati vremena...

20. Duality

Duality Novi Član

ohoh sry na to sam zaboravio

Evo link za home page
    HOME PAGE

evo mjesta za download (s obzirom da je v2.8.0 zapravo bila ekspanzija prvo morate skinuti nju znaci full verziju 2.8.0 2.5Gb, zatim skidate najnoviji petch 2.8.1 364Mb)
    p.s skidajte preko torrenta s obzirom da su svi ostali serveri prezaguseni nikada zavrsiti download

AAO download

Evo par linkova za slikice iz igre koje se meni najvise svidaju:
    SLIKE
    SLIKE1
    Slike2

Podijelite ovu stranicu