1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Alliance of Eydis Knights

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nea, 18. Prosinac 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

:lol: Napao me je barahir :lol:

Attacker
    Soldiers = 1036,Units Lost = 0,Morale = 100,Number of companies = 96

Spearmen = 200
    Archers = 386
    Swordsmen = 450
    -------------------------------------------------------------------------
    Defender
    Soldiers = 1,Units Lost = 0,Morale = 105,Number of companies = 1

Spearmen = 1
    ------------------------------------------------------------------------

The attacker began with 1043 soldiers. After the battle the attacker has 1043 soldiers. The attacker has lost 0 soldiers.
    The defender began with 1 soldiers on the field. The defender is left with 0 soldiers on the field. The defender has lost 1 soldiers on the field
    The defender began with 1 soldiers in the fortress. The defender is left with 3 soldiers in the fortress. The defender has lost -2 soldiers in the fortress.
    The winner takes the enemy's supply train. The supply train is worth 4 gold.
    The attacker takes all collected resources in the province.
    The attacker has lost 0 points.
    The defender has lost 0 points.
    The winner takes home - 4 gold.
    The honor of the winner has changed by 0 points.
    The attacker takes wood(5928),iron(2028),stone(5225),gold(22) with total value(13281) gold

MORAM LI REĆI DA ŽELIM OSVETU? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

p.s. ne znam kako se to radi :lol:
    p.p.s. ne znam kako se šalje pm cijelom savezu :lol:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dakle općenite stvari, pitanja te ostalo u stickyan topic na vrhu, a ovdje samo dogovori članova SAVEZA o stvarima iz podnaslova topica. :)

I stavljajte skraćene reportove a ne kobasice jer nitko neće čitat. Dakle početne vojske i onaj skroz zadnji odlomak odnosno završni ishod.

3. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:tired: .. i ja sam nastradao.. :

Final result - total of 10 rounds were fought
    The ATTACKER wins
    Attacker
    Soldiers = 1167,Units Lost = 0,Morale = 73,Number of companies = 99

Spearmen = 504
    Archers = 326
    Swordsmen = 337
    Defender
    Soldiers = 0,Units Lost = 0,Morale = 9968,Number of companies = 0

The attacker restores 32% of all lost soldiers.
    The defender restores 17% of all lost soldiers.
    Attacker's army after the battle
    Spearmen = 504
    Archers = 326
    Swordsmen = 337
    Defender's army after the battle.

The attacker began with 1167 soldiers. After the battle the attacker has 1167 soldiers. The attacker has lost 0 soldiers.
    The defender began with 1 soldiers on the field. The defender is left with 0 soldiers on the field. The defender has lost 1 soldiers on the field
    The defender began with 1 soldiers in the fortress. The defender is left with 0 soldiers in the fortress. The defender has lost 1 soldiers in the fortress.
    The winner takes the enemy's supply train. The supply train is worth 4 gold.
    The attacker takes all collected resources in the province.
    The attacker has lost 0 points.
    The defender has lost 0 points.
    The winner takes home - 4 gold.
    The honor of the winner has changed by 0 points.
    The attacker takes wood(9639),iron(71),stone(6538),gold(438) with total value(11972) gold

sad idem gamblati da nadoknadim gubitke :roll:

ok.. im back :wtf: .. osvojih 51200 golda na gamblanju :wtf: :wtf:

4. Nea

Nea curica

[​IMG] j♥♥eMU MATER [​IMG]

ISTI TIP ME JE PONOVNO NAPAO :dry:

ZAPAMTITE OVAJ NICK I MOLIM VAS UČINITE NEŠTO

NICK JE barahir

A ja nikoga ne diram samo gledam svoja posla :dry:

5. abominacije

abominacije (/:=D

pa sve je to dio igre... :D

btw, evo sad chemo se nakotit pa ga poslat u kameno doba... :dry:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja ću ga napadati dok ne svisne on ili ja ali treba nas više jer će onda moja ekonomjia manje patiti a njegova još više. :)

Idem poslati mass pm tamo u savezu da se zna i satere to ljigavo!

7. Nea

Nea curica

:dry: nije to igra kad me 2 dana uzastopce isti lik napadne... to je osobno :dry:

8. abominacije

pa e... zato chemo mu sad ich kolektivno "j♥♥at mater"... da se tako izrazim... a ti nea za ostatak resursa unajmi neke strelichare i skloni ih u fortress... kao prva i zadnja linija obrane :dry:

9. Maradoch

Maradoch Novi Član

U roku 3 dana će se nakotit oko 3000 vojnika, a onda ga je naj♥♥unio :dry:
    Inače, lik ima 3 provincije, a ja sam poslao po 2. špije na svaku... Vidjet ćemo za 15 min....

10. abominacije

Vitezovi Eydisa, Stigla je obavijest da našu gospu Neeu drugi puta zaredom pljačka igrač barahir što znači da vjerojatno neće odustati od farmanja dok ona ne odustane. S obzirom da tako neće moći ići dalje na nama je da ga bar pokušamo zaustaviti. Prvenstveno oni sa većom vojskom i nisu opterećeni sa obranama od napada. Barahir je u jednočlanom savezu no ima dosta bodova što uz negativan honor govori da preživljava pljačkajući susjede, ima 550 bodova pa zadatak neće biti nimalo lak. Ali uz kontinuirano i organizirano napadanje sa naše strane možda shvati poantu i udalji se iz naših kraljevstava zauvijek.

evo shto kazhe drug swarost... mislili smo nakotiti bljeshtave armije do sutra u 20h i onda organizirati jedan chat kanal da bi koordinirali nalete... what say you?

izgubio sam 4 shpijuna na njegovim kolcima... their sacrifice will be remembered... ako nekome prodju shpijuni neka javi... moji 2lvl pokushaji su propali...

11. Nea

Nea curica

Samo da kežm koliko vojnika imam u tvrđavi Archers 87 i Swordsmen 17, a pravim 40 Spearmen.

Želim samo reći da mi je drago što me je napao jer ste svi tako dobri i hoćete mi pomoći :evil: i to mi je tako lijepo :dry: i baš sam ganuta :evil:

:dry:

12. abominacije

pa da, zhelimo ti pomochi... ali dio razloga koji stoje iza ove masovne ofenzive je i zhelja da nekog kolektivno zgazimo :D :dry:

13. Nea

Nea curica

14. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

meni je jos malo rano za kolektivni napad sutra.. jedva da imam vojske za obranu (napravih 2 provincije tak da sam zgubio 1000 archera..) .. ali do petka-subote bi mogao imat malo vecu grupicu placenika :evil:

15. Sherpa

Sherpa Legenda

@Nea... ja skupljam vojsku, al ja ga necu napadati... ja cu napadati slabije od sebe i farmati ih

16. abominacije

:evil: x2
    ...
    ...
    ...
    i pustit chemo da rejpaju neu?
    with or without you krechemo negdje sutra navecher ili preksutra ujutro kad sjedne sva vojska...
    :evil:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Ajde dobro pridruzit cu se... ujutro imam soma vojnika...

Nea no to ti u ovoj igri nejde ovako da samo se nadas da te nitko nece dirati

18. Nea

Nea curica

Pa Sherpa tebi nitko neće zamjeriti ako ga ne napadneš, ja samo mislim da je svrha saveza da se međusobno štitimo i pomažemo http://www.eydis.info/public/style_emoticons//rocks2.gif

Igram 3. realm nešto duže i tamo sam bila 1 napadnuta i lijepo napredujem. Uopće ne očekujem u ovoj igri da neću biti napadana niti me pogađa gubitak resursa ili bilo što, ali ovaj tip 2 dana uzastopce je krenuo na mene i to je ljigavo i on je jedna mala jadna kukavica i to je ono što me je pogodilo. Igra prljavo a ja to ne podnosim i iako imam jako malo vojnika željela sam ga napasti ali su mi rekli da to ne radim :laugh:

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pa sad.. taj koji te napao je "ziherash".. zna otprilike kolko ti imas.. i igra na sigurno.. vjerojatno bi to ja isto ucinio.. (al bi ipak odabrao neku metu koja nije u nekom savezu http://www.eydis.info/public/style_emoticons//rocks2.gif)

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu