1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ako Vam Krivo Prikazuje Topice

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 11. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Često se događa da se nekom članu samo od sebe prebaci pregled topica sa standardnog na neki egzotični bezvezni.

Ako vam se to desilo....

Onda moratu u gornjem desnom kutu kod prvog posta u topicu (bilokojem) kliknuti na Options i u meniju odabrati Standard pod display modes.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bump za zmaya i ostale... Palača is your friend.

3. zmay

zmay Zmay

Iskreno, nisam vidio ovaj topic sa problemom lista. :rocks: pardoniram- Zašto ne odvojite topice sa problemima i stavite ih u jedan i na vrh svih topica, tako će svi poznati problemi koja imaju riješenja biti nadohvat ruke svima a novi bi ih odmah pročitali ako stavite oznaku važno... Tako bi znali što uraditi u tim situacijama i nebi postavljali pitanja (kao ja) ako vide da postoje odg.

Tako sam ja na svom forumu napravio. Otvorio temu Problemi (odmah ispod pravila) i napisao:ako ovo ako ono,napravi to i to.Tako su svi odmah znali kako riješiti problem(ako je bio poznat i objavljen u toj temi)

4. Elvenstar

Elvenstar missing

Ne bi vjerovao ali imamo ga :w00t: http://www.eydis.info/Pitanja-Proble...mentari-t6.html :laugh: . Problem sa takvim topicem je što se s vremenom nakupi toliko stranica da se to više nikom ne da čitati :rocks: . A i ovako je preglednije, preletiš Palačom i odmah nađeš što tražiš a postoji i search opcija :smile: .

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Lol, već dvije godine postoji takva tema. Kako će ovaj savjet biti dostupniji u temi sa 100 stranica nego ovako odvojeno nadohvat ruke i oka. Česte situacije su posebno odvojene da bi se lako uočile makar postoji i zajednički topic za probleme jer svi žele servirano pa pitaju tamo umjesto da potraže.

6. zmay

zmay Zmay

Ok..sve štima..no problem.. :rocks:

7. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Nisam m htio posebni topic otvarat ovo mi se dogadja iz nekog razloga
    Jel ikome pada na pamet zasto?

8. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

meni je to znalo biti kada mi je veza bila slaba

9. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

radi normalno sve,ignorirajte moj zadnji post =)

10. ZUyo

ZUyo Novi Član

Često se događa da se nekom članu samo od sebe prebaci pregled topica sa standardnog na neki egzotični bezvezni.

Ako vam se to desilo....

Onda moratu u gornjem desnom kutu kod prvog posta u topicu (bilokojem) kliknuti na Options i u meniju odabrati Standard pod display modes.

a sta ako kojim slucajem ne otvara mi to options uopce :S
    stiskam na slova pa i na padajucu lista al ona se uopce ne otvara :S

11. el'fenomeno

el'fenomeno Novi Član

a sta ako kojim slucajem ne otvara mi to options uopce :S
    stiskam na slova pa i na padajucu lista al ona se uopce ne otvara :S

onda si moras kupit posebni komp samo za eydis, mora biti 16jezgreni extrafullextreme prcesor, 128gb rama, 50terabajta hard, weforce 20800gt graficka sa terabajtom rama i moras si izgradit mini nuklearnu elektranu da ti bude napajanje... :belj: :belj: :laugh:
    ima u hg-sportu jos 5-6 takvih, za nekih 50000republickih kredita, dobijes i c3po protokolnog droida da ti ide na zivce dok instaliras windoze.. :belj: :lol: :lol: :lol:

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Prebaci na drugi skin, Options na tri ostala skina radi afaik. Samo na deafaultnom ne šljaka. Krivi su čovječuljci iz televizora.

13. abominacije

abominacije (/:=D

konačno rješenje.

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu